pühapäev, 20. märts 2016

Ja järgmine nädal

Meie järjekordne nädal on läbi saanud ja kuna ma terve nädala kordagi meie seiklusi kirja ei pannud, siis ei hakka seda nüüd ka day by day tegema, sest me päevad on üsna sarnased. Väikse neiuga läheb meil jätkuvalt väga hästi, Hostema on väga rõõmus, et meil on hea suhe ning neiu käitub minuga palju paremini kui oma vanematega. Just, mis puudutab jonnimise osa. Söögi - söömise ja mittesöömise - oleme lahendanud nii, et minu tööpäev lõppeb neiu söötmisega ja nemad on üldse teises toas ära. Sest nii see asi toimib. 

Väikse neiuga käisime teisipäeval tassikookide kohvikus, mida hostema meile soovitas ja üldse tahaks kultuursed olla, aga mängutubasid siin kahjuks ei ole, seega ta juba otsis meile veel paar kohta, kus me minna saaks, mingi lastemuuseum ja muud värgid, sest kuigi see park on suhteliselt lahe ja seal on palju inimesi ja pliksil tegemist ja talle meeldib seal, siis mulle tundub, et mida aeg edasi, seda kiiremini kipub ta sealt koju. Või on ta lihtsalt nii hea laps, et iga kord, kui ma ütlen, et *****, Sul käed ja põsed külmad, lähme koju, ütleb ta "lähme koju!" Töönädal pidi tegelikult olema esmaspäevast kolmapäevani, aga mu pikk vaba nädalavahetus lõppes lõpuks hoopis lisatööga, sest järjest tuli igasugu asju peale. Pühapäeval lõpuks siis mul vaba päev. 

See nädal käisin ka tublisti trennis, vahele jäi ainult teisipäev, kuna siis ei pakuta mitte midagi ja laupäev, kuna ma magasin trenni lihtsalt maha. Seega 5x kirjas ja sel korral kõik BodyPumpid. Alates reedest algas ka ülemaailmne 97.kava tegemine ehk esimest korda sai teha seda 100% õigete liigutuste ja lugudega ja kui ma esialgu optimistlikult oma 96nda kava raskustega tegin asju, siis sain kiirelt aru, et nii ei lähe. Eks ta veidi harjumist vajab, aga tänases trennis see juba täitsa meeldis mulle. Tänases trennis oli kolm meestreenerit. Nagu kolm.. päriselt. Ei saanud üldse kurta. Pärast trenni oli selline hoog sees, et tegin veel 100 kõhulihast ja 5 minutit plankingut ja kui lõpuks riietusruumi jõudsin, olin ise ka täielik plank. 

Reede õhtul käisime sõbraga väljas. Talle ei meeldinud tõsiasi, et mulle ei maitse õlu ja nii tahtis ta juba mitu nädalat minuga õlledegustatsioonile minna. Lõpuks meil ajad klappisid ja nii läksimegi. Käisime Brüsseli linnaosas nimega Cimetiere, mis on üliõpilaste lemmikpaik ja seda just reedeti, meeeeeeletu hulk noori inimesi ikka. Käisime kokku vist viies kohas, kaks viimast olid pubid, kus oli DJ ja käis tantsimine ja see rahvamass oli ikka mega. DJ'd olid ka hullult head ja ma tantsisin pool õhtut, nautisin täiega. 

PS! Õlu sakib endiselt. 

Pühapäeval pärast trenni oli mul siuke tunne, et davai lähen kinno, ei lähen sushit sööma, ei lähen mäkki, ei hoopis makroone otsima, ei hoopis linna, ei hoopis laadale. Ma ei suutnud lihtsalt otsustada, mida teha ja nii lõpuks jalutasin ma hoopis läbi kodupargi koju. Ma polnud siin pargis kunagi käinud, aga olin kogu aeg mõelnud, et tahaks minna ükspäev ja täna oli see päev. Pargis oli hullult palju koeri, kõik ilma rihmata ja kõik tulid mind lakkuma ja sain paitada ja mõneks ajaks sain koerteigatsusdoosi küll rahuldatud. 

Hiljem muidugi sain teada, et täna algas kevad, seega oligi see jalutuskäik justkui asja ette. Muidugi, nii palju kui ma pilte nägin, sajab Eestis lund, haha! Kusjuures, alguses kui ma siia kolisin, öeldi mulle, et märtsi keskel tuleb kõige suurem erinevus Brüsseli ja Tallinna vahel, kui siin on juba jakiilm, aga Tallinnas on ikka lumi. Ja ta ei eksinud. 


Nagu Kadrioru parki minek mu meest
Elamurajoon, kuldsete väravaotstega ja puha
Ülejäänud pühapäeva püsisin toas, pesin pesu ja ennast, rääkisin kõikidega juttu, lugesin blogisid, kuulasin muusikat ning nautisin vaba õhtut. Kella kuue ajal saatis hostema sõnumi, kas ma kell 19 kontserdile ei tahaks minna, aga ma just olin teki all hea sooja koha sisse võtnud ja esineja ei tundunud ka päris my cup of tea olevat, seega loobusin ja lebotasin ülejäänud õhtu otsa. 

Ahjaa, ma käisin ühes oma kodu lähedal asuvas boulangeries, et osta mingi hea pirukas või quiche või midagi säärast ja saingi quiche ja koogikese, aga esimene oli nii halb, et ma ei suutnudki seda süüa ning kook oli nii hea, et kohe oli hea. 


 Ja lõpetuseks üks naljakas pilt, mis mul nädal aega on igal pool ettejäänud, lihtsalt geniaalne!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar