teisipäev, 19. jaanuar 2016

Daalia Ilusalong

Pärast üsna rasket nädalat tööl otsisin Facebooki ilutegijate grupist taas kord endale massööri. Viimane kord, kui ma sealt otsisin, sattusin ühe poisi juurde, kes masseeris nii tugevalt, et ma piinlesin valu käes tund aega (ja kolm järgmist nädalat) ning sel korral oli mul tunne, et tahaks pehmemat ja mõnusamat massaaži, seega otsustasin ära tõrjuda kõik need, kes oma tutvustuses kohe ütlesid, et nad teevad tugevalt.

Nii soovitatigi mulle neiut nimega Katriin Põllu, kes ka ise mulle kirjutas. Valisin tema puhtalt parima hinna ja asukoha pärast. Ta töötab Daalia Ilusalongis, mis asub Paldiski mnt 27. Maja ees on tasuta parkimine ja kuigi selle koha ülesleidmine esimese hooga oli üsna raske, sest kiri ukse peal oli hele ega paistnud silma, siis koht ise on väga väga ilus. Mulle meeldis see, et kogu välissein oli akendest ja nii tundus ruum palju suurem ja avaram. 

Teenindus oli vägev, astusin sisse, anti riidepuu, et jope riputada, anti sussid, et ei peaks valgete sokkidega ringi kakerdama ning juhatati siis kenasti ruumi, kus massaaž toimus. Kusjuures, veel eelnevalt pakkus massöör võimalust käia ära tualettruumis, mis oli jällegi minu meelest väga armas. Ruum, kus massaaži tehti, oli jälle väga ilus ja mõnus. Üsna minimalistlik, aga ma olen korduvalt varasemalt pettunud liigse lärmi ja ereda valguse pärast ja seal ruumis põlesid küünlad, valgus oli mahe, mängis mõnus ja rahulik muusika. Piisavalt oli ruumi, et panna oma asjad ära ning massaaž võiski alata. 

Kui millegi üle vinguda, siis ainult selle, et tunniajane massaaž hõlmas nö kahte piirkonda ja mina valisin selja ja jalad. Ringi ei keeranud. Mulle eriti kõhumassaaž ei meeldigi, aga võib-olla mõnele meeldib ja on pettunud. Samas on neil võimalus võtta ka 1,5-tunnine seanss ja siis tegevust ehk rohkem. Mul endal jäi puudu sellest, et näiteks käsi eraldi ei masseeritud, läbi rätiku pisut, aga olen rohkemaga harjunud. Samas tüdruk alles õpib ja teeb, võib-olla tulevikus jõuab hoopis rohkem. Massaaž ise oli väga mõnus, pehme ja lõõgastav ning tudu tuli peale ikka üsna kiiresti ja tund möödus lennates. 

Pilt: http://lepatriinu14y.eu/wp-content/uploads/2013/01/aroma1-massage.jpg

Hetkel neil kodulehel hinnakiri järgnev:

Klassikaline massaaž seljale 1h - kuni jaanuarikuu lõpuni soodusega 18€
Klassikaline massaaž 1,5h - 26€
Klassikaline massaaž 1h - 20€ 
Peamassaaž (k.a kael) 10-15 min - 7€
Jalamassaaž 30-45 min - 13€
Kontorimassaaž ( pea ja ülaselg) 20-30 min - 12€

Ja broneerimine on neil väga mõnus, kodulehel www.daaliailusalong.ee valid ise omale teenuse, kuupäeva, kellaaja, millal sobib ning süsteem pakub antud vahemikus vabad ajad välja. Minu jaoks, kes ma kardan telefonikõnesid, täiesti suurepärane süsteem. Meilile tuleb ka koheselt kinnitus ning võidki minema hakata.

Facebookis on salongileht aadressil: www.facebook.com/daaliailusalong.

Mina igal juhul lähen kindlasti veel, sest mul tekkis kuidagi eriti soe olemine massööriga ja ma olen alati mõelnud, et mulle meeldivad tegijad, kellele meeldib see, mida nad teevad. Küsisin Katriini käest ka lõpus, kaua ta õppinud on ja kas talle meeldib ja ta silm tõesti läks särama ja rääkis innukusega, mis ta veel õpib ja kui kaua. Selliseid tegijaid võikski meil rohkem olla. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar