reede, 4. detsember 2015

Trenniblogi

11.11 - Tänane hommik oli raske. Eile olime keskööni külas ja sõime pizzat ja jõime cocat, seega uni jäi pisut lühikeseks ja menüü polnud ka just hellitav. Eks kaal andis kohe tunda, kaal oli kilo rohkem, kui eile, aga see vahet ei ole. Trennis proovisin uusi masinaid ja kuigi mu käed on jätkuvalt makaronid kõige ehtsamal moel, üritan neid tasapisi tugevamaks saada. 

- Kükid 4x12x 15kg kangiga
- Hantlitega kätelihased 3x20x kummalegi käele 4kg hantlitega. 
- Rinnalihased 2x12x 25kg
- Kõhulihased 3x12x 25kg
- Õlalihased ülevalt-alla tõmbamine 3x12x 25kg
- Õlalihased üles lükkamisega 2x12x 15kg 
- Õla- ja rinnalihased ülevalt ette tõmbamine 2x12x 15kg

Enesetunne oli trenni lõppedes vägev, sest lihased lõid tuld ja kuna ma olin ära joonud kogu 800ml pudelivee, näitas see, et trenn oli intensiivne. Eriti pause ei teinudki, panin järjest ühelt masinalt teisele, vahepeal puhkasid käed, vahepeal jalad. Kükid läksid täna eriti lihtsalt, korraks andsid jalad tunda, aga üldiselt käis lihtsalt.

12.11 ja 13.11 käisin ka trennis, sest tol nädalal oli mul missioon käia 5/5. Reedel tahtsin täiega alla anda ja magada kodus, aga mõtlesin, et jummel, viimasel päeval küll alla ei annaks. Seega käisin hoopis Solarises, kus ma polnud ammu käinud ja kuhu ma ka edaspidi ei lähe, sest ma pean tunnistama, et see väiksus, mis mulle enne hullult meeldis, käis mulle nüüd hullult närvidele.

Vahepeal tuli vahele puhkus, kaks nädalat ning detsembris alustasime sõpradega uut challenget, et käime detsembris 15 korda trennis. Mõne jaoks on seda palju, mõne jaoks vähe, aga motiveerime kõiki nõnda palju ja premeerime kuu lõpus ennast hunniku sushiga. Või mõne muu lemmiku toiduga.

02.12 - Alguses kartsin trenni minemist ikka väga. Mulle kunagi ei meeldi pärast pausi uuesti minna, siis on tunne, et ei jõua ja ei taha ja kõik on halb jne. Jooksulindid olid kõik kinni, seega ma tegin hoopis rattasõitu, 12 minutit ja 4,4km, 4nda astmega. Ega ma suurt midagi aru ei saanud sellest masinast, aga seal oli telekas ja seal mängis "So you think you can Dance" show, seega ma vaatasin mõnuga ja muudkui väntasin. Ma eriline rattafänn ei ole, mulle ei meeldi see ebamugav tunne tagumiku all.

Pärast ratast tegin sups siin ja seal lihaseid, aga otsustasin, et teen kahe seeria trenni, sest pole mõtet kohe alguses ennast ära tappa.

- 12 minutit ratast, aste 4, distants 4.4km.
- 2x25x 25kg kõhulihased
- 2x12x 25kg rinnalihased
- 2x12x 15kg kangiga kükid
- 2x12x 30kg muskleid

Trenni lõpus aga olin meeldivalt üllatunud, sest ma tundsin, et jõudu jäi väga palju üle ja valu ei tundnud kordagi, väsimust ei tundnud kordagi ning tegelikult oleks jõudnud ka neli seeriat kõiki asju teha, aga samas mulle meeldis, et tasa ja targu.

PS! Pärast kahte kuud Viru MyFitnessis, avastasin täna, et neil on ka teisel korrusel jooksulindid ja masinad. Hea töö, Gerli.

04.12 - pärast kuute kuud tagasi BodyPumpis. Ütlen ausalt, hirm oli päris suur, kuna ma mäletasin veel hästi, kui raske kevadel see algus oli. Tegelikkus oli aga see, et ma jaksasin 95% kaasa teha ja ma olin nii rõõmus terve trenn, et ma tahtsin peaaegu nutma hakata, sellest suurest õnnest, et ma polegi enam nõrguke, vaid jõuan sama palju kui need, kes juba kuid käinud on. See 5% läks selle alla, et see kangi ülessurumine kätega on nõrk lüli, sest mu käed on NIII makaronid ja seda ma olen juba jõusaalis ka märganud, et ma võin alt üles tõmmata neli seeriat lebolt, aga nagu ma pean alt üles lükkama, nii on esimesed 12 korda ka juba surmavad.

Kui kellelgi on ideid, kuidas see osa mu käest (ma isegi ei tea, kas see on biitseps või triitseps) tugevamaks saada, ootan väga rõõmuga!

Seega tund aega BodyPumpi möödus mitte lihtsalt, aga lõbusalt ja ma jõin liitri vett niimoodi ära, et ma ei saanud aru ka. Tuli meelde küll, miks see mulle nii väga meeldis. Ja treener, Kendra, oli ka väga armas, naeratas mulle kogu aeg ja mina naeratasin talle ka, sest ta andis 7.30 (kui ma vanasti keerasin voodis alles teist külge) ikka meeletult energiat.

Pärast istusin 20 minutit kuumas saunas ja mõtlesin, et on elu ikka alles ilus!


Detsembri challenge's 2/15 täidetud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar