pühapäev, 6. detsember 2015

Kuidas ma prillid võitsin

6.novembril pani Eesti Optik oma Facebooki lehele järgmise üleskutse:

"Tere sõbrad,
Eesti Optik kauplustes on iga kuu erinevad sooduskampaaniad. Kutsume Teid kaasa rääkima! Öelge, millistele toodetele sooviksite saada soodustusi? Kas raamidele või klaasidele? Kui raamidele, siis millistele brändidele: Ray-Ban, Vogue, Le Tanneur, Fendi, Versace, Emporio Armani, jne? Kui klaasidele, siis millistele: progresseeruvad, õhendusega, tööks arvutiga või fotokroomsed?
Kõikide vastajate vahel loosime välja Karl Lagerfeldi prilliraami ja klaaside komplekti Jaapani firmalt Tokai.
Kõike head!
Eesti Optik"

Minu meelest oli ekstranaljakas, kuidas umbes 20 inimest järjest kommenteerisid "Ray -Ban ja Vogue raamidele." Ja nende kommentaaride pärast ja sellepärast, et auhind oli hea ning ma just plaanisingi uued prillid osta, kirjutasin mina ka kommentaari. 

"Teil tegelikult päris palju asjalikke soodustusi kogu aeg, ei saa üldse kurta. Aga kui juba küsitakse, siis Raybani ja Lacoste prilliraamid võiksid olla soodusega. Klaasid on kallid ja täppistöö, seega neilt ma isegi soodustust ei nõuaks, sest iga meister vajab töö eest väärilist tasu :)"

Ja 17.novembril loosiski Eesti Optik välja võitja, kelleks osutusin mina. JEEEEEE!

Ma olin sel ajal reisil ja nii sain ma seda teada pisut hiljem ning siis olin veel topelt elevil, lausa nii elevil, et ma vastasin Eesti Optiku kirjale ainult "Tere. Magistralis." Pärast mõtlesin, et issand, ma ei öelnud isegi mitte aitäh (hiljem edastasin tänusoovid ka).

Niisiis, 30.novembril seadsin ma oma sammud Magistrali Eesti Optikusse, kus optometrist Karolin oli mulle vahetult enne reisi silmakontrolli teinud ning nüüd organiseerinud sinna Karl Lagerfeldi raame, mida ma proovida sain. Otsus tuli üsna lihtsalt, kuna ma tahtsin suurte raamidega prille (olin tegelikult sarnased juba eelmisel korral Raybanide hulgast välja valinud) ning Lagerfeldil olid kahed suured raamid, mille hulgast ma siis valisin mustad. 

5.detsembril sain oma prillid kätte. Ja ma pean ütlema, et kuigi Karolin väga muretses, kas õhendamata klaasid ikka on ilusad ja kas raamid ikka meeldivad mulle ja kas ma üldkokkuvõttes üldse jään rahule, siis ma olin NIIIIIII rahul. Nii ilusad prillid ja nii selge pilt (klaasid on nõks kangemad kui mu vanematel prillidel) ja kätte sain imeilusa topsiga ning Karolin oli mulle kotti pannud ka piparkoogi-glasuuritud jänese. Väga armas üllatus!Lõpetuseks ma pean üleüldiselt kiitma Eesti Optikat, olen oma viimased prillid kõik sealt soetanud ja ka optometristi juures käinud ning mulle tundub, et tegemist on poe ja tiimiga, kus kõik töötab ja neil on tõesti pidevalt megahead allahindlused ning ilusad raamid. Iga jumala kord, kui ma sinna satun, suudan ma jälle mingisse raami ära armuda. 

PS! Ka oma RayBani päikseprillid ostsin Karolini soovitusel, kes mulle ühel korral ikka väga selgeks tegi, kui oluline on silmade jaoks korralik päikeseprill. Nii, et kõik Karolini juurde, Magistrali Eesti Optikasse!

Ja aitäh Eesti Optikale veel kord, ma olen nii rahul!

1 kommentaar:

  1. Kui ma oleks prillikandja, tahaksin ka kindlasti just selliseid. Nii ilusad ja sobivad sulle hästi!

    VastaKustuta