reede, 11. detsember 2015

JOIK iluõhtu

JOIK korraldab praegu iluõhtuid, mis esialgu tundub üsna tibilik teema ja minagi kartsin, on mingi toodete pähemäärimine või mõne asjaga tutvumine, aga pean ütlema, et üllatusin väga positiivselt. Käisime sel korral koos Geelikaga ning üritus algas kell 18. Lõppajaks oli pandud 20.00, aga tegelikult läks meil pisut pikemalt. Kuna üritus on üsna privaatne, saab sinna igal korral ainult teatud hulk inimesi (näiteks 16.12 üritusele pakutakse 9 kohta), registreerida tuleb meiliaadressil, mis Facebookis ka kirjas. Kes huvitatud on, tuleks JOIKi enda lehte Facebookis likema hakata. 

Niisiis, mina ja Geelika kohtusime kuue teise neiuga Laagris, Tänassilma tänaval, JOIKi päris enda laos asuvas köögis. Üsna põnev. Üritus algas nö degusteerimisega, laual oli neli küünalt, ilma siltideta, millest tuli valida enda lemmik ja pakkuda sellele nimi. Üks küünal oli hullult meeste aftershave'i lõhnaga ja kuigi ma ei kujuta ette, kus ma seda põletaks, oli see lõhn kuidagi nii lahe. Mina valisin enda lemmiku, mis lõhnas täpselt nagu sidruni-vanilje kreem ja kehakoorija, mis mul juba on. 

Üritus ise koosnes tegelikult mitte mõne toote testimises, vaid KÕIKIDE JOIKi poolt tehtud toodete testimisest. See oli väga meeldiv üllatus ja mina olin väga rahul, sest eks ole päris palju tooteid siiani jäänud ostmata, sest otsest kokkupuudet pole olnud ning täpselt ei tea ka, mis hea on. Proovisime maske ja kreeme, nuusutasime küünlaid ja lõhnapulki, vaatasime konsistentsi ja imetlesime välimusi. 

Alguses kohe anti meile raamatud ka, kuhu sai terve õhtu jooksul märkmeid teha ja kommenteerida, et kohe tervet rahakotti sinna ei jätaks ja tulevikus ka teada, mis on hea. 
Lõpuks anti meile kõigile ka kingikotike, mis oli eriti positiivne üllatus. Ja veel positiivsemaks läks see hetkel, kui ma nägin, et mu lemmik kreem ja lemmik koorija olid seal sees. Maailm on ikka ilus paik! Lisaks kahele suurele tootele oli pakis hunnik testreid ja saime ka teada, kuidas neid testreid lahti tehakse. Mina olen siiamaani alati kodus need ülevalt kääridega lihtsalt lahti lõiganud, aga tegelikult tuleb need pooleks vajutada ja tulebki kreem välja. Ja kui tervet ei jõua ära kasutada, saab sirgeks tagasi väänata ja kreem ei tule välja ka. No superluks!


Pärast üritust oli meil võimalus näha veidi JOIKi ladu ning siis viidi meid poodi, kus algas meeletu rahakulutamine, sest osalejatele tehti ka veel pisuke soodustus ning head hinnad tundusid veelgi paremad. PS! Maksta sai ka kaardiga. Minuga tuli ka poest kaasa päris mitu asja. Ostsin endale maasika-rabarberi küünla, käe-ja jalamaski, šokolaadi-näomaski, toniseeriva näovee ja lõhnapärlid. Teisel korral, kui Triinu ka käis, lasin tal endale tuua veel ka sidruniküünla, mis endal ostmata jäi. 

Lisaks on meil kodus veel katsetamist ootavad näo- ja öökreem, mis emps endale tellis, aga talle ei meeldi, seega ma kasutan neid ise. 

Üks toode veel, mis minust sinna jäi, sest tundus, et detsembriks võiks raha pisut hoida, oli siidine näoseerum jõhvika ja nisuidu õlidega. Saime seda testida ja see tundus nii nii nii hea, et ma olen kindel, et varsti ma selle endale ka skoorin. 

Toodetest, mis ma ostsin ja mida katsetan, kirjutan peatselt ka pikemalt, kui on selgeks saanud nende head ja halvad omadused ning kas soovitaksin või ei. Kes aga JOIKi toodetega tahaks veel paremini tuttavaks saada, soovitan iluõhtut väga. Lisaks meeldivale seltskonnale ja toodetele, pakuti veel ka meeldivaid snäkke, kohvi ja teed ning õhtu lõpuks oli tõesti tunne, nagu oleks ise lõhnakuusk, sest need tooted ju lõhnavad kõik nii nii hästi.

Aitäh Tiiu ja JOIKi meeskond!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar