esmaspäev, 14. detsember 2015

Butterfly Sushi teine võimalus

Kirjutasin oma esimesest kogemusest Butterfly Sushiga (loe siit), mis ei olnud just kõige meeldivam ning arutlesin, kas tegemist oli alguse asjaga või pideva probleemiga. Kuigi sain tagasisidet mõlemat pidi, tuli mulle pakkumine ka Butterfly Sushilt endalt tulla uuesti proovima. Täiesti juhuslikult oli mul nagunii plaanis reedel minna Butterfly klubi üle vaatama, seega ühendasin kasuliku meeldivaga. 

Kiidan siinkohal Butterfly Sushi esindajat, kes tuli mulle ja mu kahele sõbrale kõiges vastu, me saime tasuta klubisse ja tasuta uuesti proovida samas väärtuses menüüst asju ning meid teenindanud tüdruk oli ka väga sõbralik, hoolimata sellest, et neil paras hullumaja seal öösel oli. 

Niisiis, sushi. Sel korral loobusin tempurast, sest esiteks, pole see mu lemmik, teiseks, ma ei tahtnud riskida sellega, et see mulle jälle ei meeldi ning kolmandaks, leidsin menüüst uue huvitava asja, mida proovida tahtsin. Seega tellisime uuesti Philadelphia ning teise rulli valisin meile Sake Strike. 


Juba sushi lauda toomine äratas meis elevust, sest rullid nägid paremad välja kui eelmisel korral ning paigutus oli ka ilus. Ja ma pean ka ausalt ütlema, et maitses ka paremini. Võib-olla mängis siin rolli see, et kell kolm öösel oli kõht ka päris tühi, aga samas, me kõik kolm (kes me ka eelmine kord seda sushit sõime) nentisime, et tõepoolest on sel korral parem. Riis ei olnud pikateraline, püsis paremini koos, samuti oli võrdsem kala-kurgi-kreemjuustu osakaal ning mulle väga meeldis üllatusena selline hunnik lõhet Sake Strike rulli peal. Karolin sõi ka kaks nigirit lõhega ning kommenteeris, et riisi ja kala vahel käib muidu wasabi ka, et neid koos hoida, aga samas maitse üle ei kurtnud. 

Kokkuvõtvalt võib öelda, et ilmselt ajapikku lähebki asi paremaks ja eks nemadki õpivad igast oma kogemusest, aga esialgu ma neid Sushi Plazaga siiski ühele joonele ei paneks ning võrdlema ei kipuks. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar