teisipäev, 6. oktoober 2015

Uued tuuled

Neljapäevasel kokteilitamisel tegi Kadi mulle ettepaneku, et kaua ma surfan siin Ameerika ja kruiisi ja Sidruni blogi vahet, et pangu ma kõik kokku ja üleüldse hankigu endale domeen ka, kaua ma reklaamin blogspoti. 

Niisiis, oma vabal nädalavahetusel ma otsustasingi selle triki ära teha, lükkasin aga suure hurraa'ga kõik blogid kokku, ostsin omale domeeni ja kui ma siis neid kahte ühendama hakkasin.. ei juhtunud midagi. Tund hiljem ei juhtunud ka midagi. Kaks tundi hiljem kirjutasin ma ahastuses Triinule, kes on mu isiklik itimees ja nii tegigi Triinu ettepaneku, et kuna me nagu nii lähme koos lõunale, võtku ma aga oma arvuti kaasa ja teeme ära. 

Esimesed pool tundi.. ei juhtunud midagi. Järgmine tund aega juhtus kord üks, kord teine, ühendus üks leht, ei ühendnud teine, ei liikunud edasi, igal pool oli error. Ja siis sai Triinu pahaseks ja andis ka alla. Õnneks on ta mul väga püüdlik ja tegi seda kodus edasi, Pärast tunde erroreid ja ebaõnnestumisi, töötas lõpuks www.gerlii.eu suurepäraselt ! Ja isegi ühendas ennast bloggeriga ja kõik toimis, juhhuu!!

Nüüd ongi nii, et kõik mu sissekanded on ühes kohas kenasti koos ja märgin ma nad lihtsalt erinevate märksõnadega. Kogu märksõnade tabel on paremas servas ning sealt saate ka otsida, kui mingi kindel teema huvitab, noh näiteks huvitab ainult Ameerika elu, siis panetegi "Ameerikas" ja tulevad ainult need sissekanded. 


Ise olen ikka väga rahul ja suur - suur aitäh Triinule, kes kogu töö ära tegi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar