neljapäev, 17. september 2015

Lendame idarannikule ehk reis USAsse 2015.

Nii nagu mul juba kombeks on saanud, tuleb kord aastas ikkagi suund USA poole võtta. Ilma selleta on tunne, et midagi väga olulist jäi tegemata. Kergitan veidi saladuseloori, mis seekord plaanis on. 

14.novembri hommikul (ja ikka väga vara hommikul) tatsame empsiga Tallinna Lennujaama ja võtame suuna Miami peale. Koht sai valitud tegelikult lihtsalt odavate piletite järgi, sest ka seekord skoorisime me eriti hea hinnaga (458€). Esialgu oli meil sealt plaan ka Texasesse lennata ja Ameele ja Adamile külla minna, aga napilt enne, kui me jõudsime piletid ära osta, kolisid nad tagasi Ohiosse. See kahjuks aga meie plaani enam ei mahtunud, sest nad on ligi 3 tunni kaugusel kohast, kus me koos elasime ja üleüldse see Ohiosse lendamine oli nii jubedalt kallis, et ei tahaks isegi meenutada. Seega, otsuseks sai siis, et veedame oma aja Floridas ja nagu traditsiooniks on saanud, teeme ka ühe kruiisi.Kruiis on meil seekord 7 päeva, mis on pea poole pikem kui kaks eelmist korda. Kusjuures, laeval töötades olid 7-päevased kruiisid megalühikesed minu jaoks. Laev viib meid Jamaicale ja Caymani saartele ja Mehhikosse, Cozumeli, kus me tegelikult juba eelmine kord käisime, aga samas jagati seal tasuta tekiilat, nii, et ma võin uuesti minna küll. Ja uued tekiilad koju kaasa osta. Laevafirma valikuks on kolmest kolm ehk kolmas kord Carnival. Carnivali hinnad teiste laevafirmadega võrreldes on lihtsalt nii head, et see oleks patt rohkem maksta. 

Florida plaanidest on meil paigas paar päeva Miamis, paar päeva Orlandos ja paar päeva Black Friday shoppingut. Orlandos ei ole meil veel ühtegi plaani, mõtlesime Universali ja NASA peale, aga kui keegi on käinud ja oskab midagi eriti ägedat soovitada, siis ootan soovitusi väga. Meil üks peretuttav just käis selle Florida vist läbi ja lõhki läbi, seega me seame oma sammud ka talle külla, et paar head nippi-ideed taskusse panna. 

Ja muidugi terve selle aja vältel saab minust tubli blogija ja just nimelt siia blogisse, sest minu meelest tundub õige, et kõik usa postitused on ühes blogis. Jehhuu!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar