neljapäev, 28. mai 2015

Motiveeritud töötaja spaa-päev

Ühel külmal talvisel päeval sattus meie kontorisse väike reklaamike sellest, kuidas Viimsi ja Grand Rose spa pakuvad töötajatele motiveeritud töötaja spaa-päeva paketti. Kui esialgu käis reklaam laualt lauale ja keegi eriti midagi ei arvanud, siis ühel hetkel arvasime mina ja Aivi, et me tegelikult võiksime minna küll. Saanud ülemuselt jah-sõna, panime paika kuupäeva ja nii me 27.mail oma sammud Viimsisse seadsimegi. Enne, kui räägin meie suurepärasest päevast ja korraldusest, kiidan juba ära Kai Jesse, kes tegi meeletult head tööd meie broneerimisel, leides kõikidele ajad, mis sobisid ja leides paketid, mis olid meie jaoks aktsepteeritavad. 

Esialgu kohale minnes olime me vales kohas, läksime kohe spaa poole peale, aga pidime minema ilukeskusesse. Seal olid meile tehtud kaardid, nimelised, kellel mis hoolitsused on, mis kell, mis ruumis, õhtusöök, saunade ja spa kasutamine. See oli kohe väga armas minu meelest, selline personaalne lähenemine. Ja naine, kes meile teed näitas ja süsteemi ära seletas, oli samuti väga sõbralik ja armas, seega kui me riietusruumi jõudsime, olid emotsioonid juba laes. 


Spaa ja saunakeskus oli lihtsalt mega mõnus! Kuigi seal oli kolmapäeva kohta erakordselt palju rahvast ja kohati oli lärm üsna suur ning saunad olid vahepeal päris täis, siis me ei lasknud ennast sellest üldse häirida, sest meil oli megatore!


Keskusest leidsime aurusauna, auru-soolasauna, leilisaunad, soolakivisauna, puuküttesauna ja kadakasauna, erinevad basseinid ja mullivannid, lesilabassein, massaažitoolid, lamamistoolid, mis olid soojad ja väljas oli külm välibassein. Vees olid veel jugamassaažid. Väikestele külastajatele on keskuses bassein suplemiseks ja eraldi bassein beebide ujutamiseks. Lisaks oli seal baar, kust sai kergeid sööke ja jooke. Mulle endale väga meeldis see, et ruum oli hämar, väikeste tulukeste ja küünaldega. Nii romantiline. 

Kui hoolitsuste aeg kätte jõudis, läksime oma riietusruumi tagasi, pesema ja valmis panema. Kusjuures, meil oli oma isiklik riietusruum, kõigil oma kapp, seal rätik, hommikumantel ja sussid ning oma isiklik dušš ja peegel ja lisarätikud. See oli eriti armas ja mugav. 


Hoolitsused olid meil täpselt nii, et kell 16 ja 16.30. Pooltel oli esimeseks asjaks massaaž apelsiniõliga, teistel oli teine hoolitsus, kas siis parafiinihoolitsus, pärlivann või massaaživoodi. See massaaž apelsiniõliga tekitas meil erinevaid arvamusi, üks naine oli väga väga tubli, mudis kõvasti ja mõnusalt ning kuigi mul kohati olid valust pisarad silmas, mõtlesin, et see on tööstress ja ma pean vastu (tegelikult massöör ka ütles, et tööstress mind vaevab). Ühel paaril tüdrukutest oli aga üks väljamaa välimusega mees, kes võib-olla keskendus natukene rohkem tüdrukute katsumisele kui nende mudimisele ja no nende üle me naersime küll terve õhtu. Ilmselt see kutt ei mõelnudki midagi halvasti, aga välja kukkus lihtsalt nii, et ajas naised kihisema küll. Ja üks paar siis oli veel ühe noore kutiga, kes oli pigem silitanud hellalt kui teinud tugevat massaaži. Nii et arvamusi seinast seina. 

Teine hoolitsus oli nii ja naa. Minul endal oli parafiinihoolitsus ja mulle pandi see parafiiniplaat selja-õlgade peale ja tekk ka peale ja mul oli süda massaažist nii paha, et mul hakkas megapalav ja ma polnud üldse rahul seal ja ega ma tegelikult aru ka ei saanud, mis see asi tegema pidi või kuhu mõjuma. See-eest teine, kes parafiini võttis, oli väga rahul, sest ta sai kohe paljudesse kohtadesse ja topelt selle raha eest. Massaaživoodi oli tavaline olnud ning pärlivann peksis ja mudis veidi ning sinna sisse oli igast kraami topitud. Seega massaaž apelsiniõliga super, teised hoolitsused jäid nagu nõrgemaks. 

Kuniks me üksteist ootasime, sai lebotoas juua teed ja vett ning nautida armast vaadet metsa poole. 
Hoolitsused tehtud, läksime me oma tuppa tagasi, sättisime valmis ning läksime siis õhtusöögile. Õhtusöök oli buffee-restoranis ja mitte midagi erilist, aga vähemalt kiitsid kõik, et toit maitseb hästi. Ma ise jäin tagasihoidlikuks, sest mul oli süda endiselt nii paha, et iga söök ajas oksele. Sellegipoolest sõin tüki kalkunit ja paar kartulit ning porgandisalat oli hea. Röstsai võiga oli ka megamaitsev (haha!). Muidu pakuti veel mõningaid asju, aga pean ütlema, et ootasin palju rohkem, buffee laud on tavaliselt ikka suur ja äge, siin oli umbes 6 kaussi erinevaid värskeid salateid, kahte sorti liha, kartulit, köögivilju, kastet ja kõik. Juua pakuti ainult vett ja kohvi ning magustoiduks pakuti kohupiimakreemi ja kiivit-banaani. Mitte midagi halvasti, aga ma ootasin palju rohkem. Õhtusöögi tavaline hind oli 15€ ja no selle eest ma oleks ikka MEGAPETTUNUD olnud. 


Meie päev lõppes alles kell 7 ja me olime tõesti kõik väga rahul. Lõpetuseks see õhtusöök oligi just armas, et saime rääkida ja oma päeva nii-öelda kokku võtta. Ma tegin rätikust luige ka, tõestamaks teistele, et ma oskan, aga veidi tuli amputeeritud jalaga ja rohkem ronga ja ussi kui luige moodi. Haha, no harjutamine teeb meistriks.


Kokkuvõtvalt võib öelda, et jäime kõik selle spaa-päevaga väga rahule, nautisime oma massaaže ja hoolitsusi ning üksteise seltskonda. Pärast suurt üritust eelmisel nädalal olime seda väga väärt ning tundsime ennast hästi. Aitäh, Viimsi Spa, selle mõnusa pakkumise eest!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar