pühapäev, 15. märts 2015

Veebruari-märtsi tegemised

21.veebruaril toimus Sparta spordiklubis zumba pidu, koos üle kahekümne treeneriga. Kuna ma olen hull zumbafänn, oli loogiline, et ma oma sammud sinna ka sean. Tegemist oli laupäeva õhtuga, sellal kui kõik ülejäänud pidu panid, tantsisime meie Karoliniga nagu segased kaks tundi järjest. Üritus oli Vähihaigete Liidu toetuseks ja mul jätkus ainult kiidusõnu! Üritus oli pikk, aga varustatud nii suurel hulgal söögi ja joogiga, et energiat jätkus lõpuni välja. Kiidusõnad ka riietusruumis organiseerimise eest ja parkla eest, mis oli tasuta ja kõigile!

Minu isiklikuks lemmikuks olid Fitness helbed ja porgandid ning Coco Active'l oli jube äge noormees, aga see jook ise mulle eriti ei meeldinud. Treeneritest oli minu vaieldamatu lemmik Jorge, aga tegelikult oli kaks naist ka, kes mulle hullult meeldisid. Üks neist oli Coco Active'i kleidiga ja tegi hästi mõnusat seksikat ja aktiivset tantsu ning teine oli treener, kes muidu teeb trenne Sakus (ma ausõna ei mäleta nende nimesid kahjuks). Üldine mulje oli ikkagi positiivne, ainult kaks treenerit olid, kes mulle üldse ei meeldinud, sest esiteks oli kava liiga keeruline, et sellest nii ruttu aru saada ja teine oli kuidagi nii nõrk ja naljakas teiste kõrvalt, et see mulle ka ei meeldinud. Ülejäänud olid kõik väga lahedad!
Väike video üritusest on ka youtubes üleval: https://www.youtube.com/watch?v=vQQloJplTDM

***********************************

Naistepäeval käisime taas kord zumbatamas, aga seekord Reval Spordiklubis. Olin suurte ootustega, aga pidin juba alguses meele mustaks saama, sest parkimisala on neil teatavasti tõkkepuuga ning tõkkepuul olnud numbrile ei vastanud keegi. Sees oli aga nii meeletu järjekord, et ka Karolin ei pääsenud löögile, et küsida, kuhu ma minema peaks või mida tegema. Seega aitas mind sisse üks noormees, kes kasutas oma treeningkaarti ja mina süstisin lihtsalt tema tagant sisse (aitäh Sulle!). Hiljem selgus, et see on kohutavalt halb ja ma hakkaku nüüd trahvi maksma jne. Ma olin nii pahane, ma olin seal pulga taga seisnud juba 15 minutit, trenniaeg jõudis üha lähemale ja ma ei näinud muud lahendust ning selle asemel, et vabandada oma idiootse süsteemi eest või viitate puudumise (pidin väidetavalt parkima kuskile mujale parklasse, kusiganes see siis ka oli) eest, sõimati minu nägu täis. Väga nõme. 

Trennist nii palju, et pean ütlema, et kuigi treener oli super olekuga, oli see meie jaoks pool aega täiesti segaduses olemine, sest ta kavad olid nii keerulised, et hetkel, mil me midagi aru saime, oli juba uus tants ja uued liigutused ja nii me pool aega seal peata kanad olimegi. Ilmselt mängis rolli ka juba tulles negatiivse emotsiooni saamine, aga eriti ei nautinud seda asja seal. Rauno oli super, aga meie kas liiga kobad või oleks võinud selle ürituse raames tõesti teha veidi vahvamad kavad. Lisaks on see spordiklubi lihtsalt NIIIIIII keeruline, et ebanormaalne. Me eksisime riietusruumis ära, me eksisime veekeskuses ära, me eksisime treeningsaali otsides ära. Uskumatu ehitis ikka. Vahepeal oli tunne, et oleme juba Mustamäel väljas, sest neid käike oli tõesti megapalju. 


***********************************
12.märtsil avati Ülemistes Lido! See on üks mu lemmikuid söögikohti, sest esiteks, saab sealt maailma parimat tuunikala ja teiseks, on seal hullult hea küüslaugukaste. Mulle meeldib ka selle restorani süsteem, et iga käiku saab eraldi võtta, sest mõnikord mul on kala-liha isu, aga mõnikord ei ole ja mõnikord ma tahaks puuvilju vahukoorega, aga teinekord hoopis mannavahtu piimaga. Rääkimata nendest kookidest ja smuutidest ja muudest magustoitudest. Ma tean, et paljudele Lido ei meeldi, aga mulle meeldib. Ja ülemõistuse äge, et see mu töökohale nüüd nii lähedal on, et tahtmise korral seal igal lõunal käia saan. Kujundus uues restoranis on väga ilus, puhas ja mõnus ning mulle hullult meeldisid teenindajad, kellel olid lilledest pärjad peas. Ilus vaadata kohe.

Avamise puhul pakuti ka torti, mis maitses väga magusalt ja hästi.
Kaks halba asja selle restorani juures on need, et esiteks, ei kehti seal mingi sooduskaart (solarises näiteks annab solariskaart allahindlust) ja teiseks, on seal kõrval laste mänguväljak, mis on üsna lärmakas, kui seal palju rahvast on. Mind veidikene häiris see melu seal kõrval.

***********************************

Eile õhtul käisime Merlini, Cornelia ja Mariaga Exit Roomis. See asub Kadriorus ja selle point on lihtne, nagu nimi ütleb: pannakse ruumi kinni ja sealt tuleb tunni aja jooksul välja saada. Igal juhul mingeid seletusi me ei saanud, tõmmati uks pauhti kinni ja jäeti meid neljakesi mõistatust lahendama. See oli tõesti megaimelik, sest ega aru ei saanud, mida me otsima peame või mis asi see vihje üldse on või mida üleüldse tegema peaks. Seega algus oli imelik. Edasi läks aga megapõnevaks, kui me hakkasime step by step asjadest aru saama, otsima ja lahendama. Tegime päeva rekordi 38 minutiga!

Mäng neljale maksab 60€, soodusajal 45€. Mina igal juhul soovitan täiega, väga mõnus vaheldus tavalisele igavale elule. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar