esmaspäev, 30. märts 2015

Kliendikaardid ja nende kasulikkus

Mu rahakotis on 15 kliendikaarti. Kirjutan, miks neid kasutan ja kui kasulikud need on. 

1. Solaris Club kaart, mis on ilmselt rahaliselt mulle kõige kasulikum. Nimelt on sellega parkimine oi-oi kui odav, ükskõik, kas mul arve on ees 6, 8 või 10€, see kaart annab allahindlust ja maksan 4€. Kolme tunni parkimise eest 4 eurot maksta on üsna suur võit, südalinnas eriti. Lisaks saab selle kaardiga allahindlust ka poes, 5%, kui ma ei eksi. 

2. Partnerkaart. Hetkest, mil see hakkas Selveris boonust korjama, on see minu jaoks väga kasulikuks osutunud, sest mu kodupood on Selver. Kaubamajas meeldis ta mulle ka, sest allahindlust sai. Kuulsaalis on aeg-ajalt boonused selle kaardiga ja Shu kingapoes näiteks. Mul muud kohad ei tule kohe pähegi, aga olen seda kaarti lehvitanud ikka küll igal pool.  

3. Rimi kaart. Jällegi, paljud head pakkumised poes ja boonuse korjamise süsteem. Väga kasulik, tuleb mainida. Mujal seda vist eriti kasutada ei saagi. 

4. Hesburgeri kaart. Ma pole kindel, mis seisus ta mul praegu on, aga vahepeal sain tasuta kakaod juua, sest mingi Silver-tase oli täis. Ma ei tea, kust see tuli, sest me eriti ei käi seal, aga no ju tuli. Selle kaardiga on igakuised pakkumised ja samuti ka boonusraha korjamine. 

5. D-päike päevituskaart. Sellel erilist otstarvet pole, saan sellega päevitada ja kaardiomanikule on veidi soodsamad hinnad kui muidu. 

6. Statoil Extra. Ilmselgelt on see tankimiseks ja see on päris kasulik, esiteks on kütus soodsam, teiseks on iga kuues kuum jook tasuta ja midagi nad pakuvad seal veel. Suvel oli neil extra kaardi omanikele megaäge mäng ka, pidi kraapima ja sai auhindu võita. Võib-olla oli see kõigile, mitte ainult kaardiomanikele, aga sealt ma selle info sain. 

7. 5+ kliendikaart. Seda kasutan 5+ tanklas ja selle peamine otstarve on jällegi soodsam kütus. Ma küll kahjuks ei satu sinna eriti tihti, aga kui satun, on jälle rõõm näha, et arve väiksem on kui tankuris. 

8. Säästukaart. See hetkel seisab üsna kasutuna, sest ma ei käi eriti Konsumis, aga vanasti oli meil Konsum kodupood ja siis sai see kaart ka tehtud, sest seal ikka megapalju pakkumisi ainult kaardi omanikele. 

9. Venus Club. Selle kaardiga saan ma vist alati tasuta sisse (võib-olla oli mingi kellani ka). Rohkem ma vist ei saa midagi, aga arvestades, et Venus Clubi pilet maksab 7€, olen ma väga rahul selle pakkumisega ka. 

10. Kalev šokolaadipood. Magusasõprade kõige vajalikum kaart! See on uskumatu, kui palju odavamad on asjad selle kaardiga Kalevi poes. Näiteks mu lemmikud piparmündikommid oli 2.69€ ja selle kaardiga 0.69€. Oi ma ostsin neid kohe hunniku. Igast muid pakkumisi on ka, šokolaadid, kommid, karbid, värgid särgid. 

11. Boost. Selle smuutikohviku kaart annab mulle üheteistkümnenda joogi tasuta. Kümme tükki pean ise ostma ja siis lõpuks ometi üks tasuta. Üpris tüütu, aga samas, kui ma seal nagu nii käin, võin ju neid templeid endale korjata ka. 

12. Sub Club. See on subway kaart, mis annab lõpuks ühe võiku tasuta, neid kleepse peab sinna korjama mõne aja, suur võiku annab 2tk, väike ühe, kokku tuleb korjata 8 või 16, vastavalt, mis suuruses saia tasuta tahan. Jällegi üsna tüütu, aga kui ma nagunii käin, võin neid kleepse korjata ka. Ülla eesmärgi nimel. 

13. Peetri  Pizza. Neid kaarte on mul lausa kaks, sest nad on nii kavalad, et neil on igas putkas oma kaart. Nii mul ongi Tööstuse oma, kus me sõbrannaga käime pizzat söömas ja Mõigu oma, kust ma koju ühel korral ostsin. See on üsna mõttetu kaart, kuna 2 väikest pizzat annavad 1 templi ja alles kümnes pizza on tasuta. Mis sisuliselt tähendab, et ma pean enne 18 väikest ära sööma, kui ma templid täis saan. Haha. 

14. Opera Pizza. Siin peab jälle 10 templit kokku saama, aga siin annab suur pizza 2 templit. Mul on kuus tükki juba koos, äkki saan kunagi kümme ka kokku.

15. Takko Fashion sooduskaart. Ma ei tea isegi, kas see kaart veel kehtib, aga millegi pärast on ta mul rahakotis endiselt olemas. Ma ei tea sedagi, mis ta mulle annab või andis. Lisaks on mul veel Kalevi fännikaart, millega saan terve hooaja vältel tasuta sisse, no see on ilmselt parim investeering. Tegelikult mu isa ostis selle mulle, aga ma võitsin fännimängus kohvimasina ja andsin selle talle, seega aus diil. 

Veel on mul roheline kaart, millega Tallinnas tasuta bussiga sõita saab. Ma eriti ei sõida, aga see on päris lahe tegelane, mulle meeldib. 

Rohkem kaarte mul pole. Kunagi mul näiteks oli Seppälä kaart, mille kasulikkusest ma aru ei saanudki, kasutasin seda mõned korrad ja kui viimane kord kasutada tahtsin, ütles teenindaja, et seda enam ei ole. Ee, okei. Milleks mul seda üldse oli vaja, have no idea. Ja tegelikult on mul kodus sahtlis veel terve hunnik kaarte, näiteks Photopoint, Lyoness, vahelduva eduga Amigo klubikaart, Bosse loomapoe kaart ja ID-kaardi peal on ka veel SushiPlaza kliendikaart. Ahjaa, Stockmanni kaart on mul ka, mida saab tasuta parkimiseks kasutada. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar