esmaspäev, 13. oktoober 2014

Minna või mitte minna

Vahepeal tükk maad vaikust olnud, kuna mul oli parajalt madallangus ning midagi ei muutunud ka. 

Minu tuleviku kohta on palju küsitud, kuivõrd ma ühel nädalavahetusel panin pildi töövestlusest ja kõik hakkasid uurima, et kus ma siis käisin ja mis toimub, pidin ju laevale juba minema? Noh, tegelikult oli üks tööots, mida ma rohkem tahtsin ja seda ootasingi pingsalt juba augustist saadik (sellest sai ka valitud hilisem kuupäev laevale minekuks), aga kahjuks see ei õnnestunud, seega ma jäin ikka mõtlema, mis saab. Vahepeal olin ma valmis laevatööst täiesti loobuma, ma otsisin endale vabandusi, miks Eestisse jääda ja seda mitte teha ning miks see mulle ei meeldi jne, lisaks selgus, et ma saaks Eestis töötada septembrini ja no nii edasi. Juttu jätkuks kauemaks. 

Praegusel hetkel olen ma siiski kõik nii teinud nagu ma läheks laevale, andsin sisse uue passi tegemiseks avalduse, sain kätte, saatsin firmale koopia ning nüüd saan firmalt paberi, millega tuleb siis viisa ära teha ning siis peaks veel mingi arstiasja tegema, täpselt ei ole süvenenud ja siis peaks minema. Millal, ma endiselt ei tea, kuhu, ma ka ei tea, aga seda, et minna tahan, seda vist tean.. 

Mu ema ütles mind tundes väga õigesti, et see jääks mul kripeldama, et äkki oleks meeldinud, seega ma tahaks ikka proovida. Küll siis hiljem ole aega muid lollusi teha. 

Ükspäev ma avastasingi ennast mõttelt, et appi, ma olen nii vana ja kuidas ma kõike seda teha saan, mida ma tahan, kui ma olen nii vana ja varsti olen juba muld jne. Päris naljakas, aga just siuksed mõtted olidki peas. Ma ei tea, mis imeliku iseloomu need ema ja isa mulle kokku keevitasid, et ma pudeliski paigal ei püsi ning igale poole minna tahaks ja kõike teha tahaks. 

Kusjuures, too teine Eesti tüdruk, kellega koos ma intervjuul käisin, läks ootamatult pea üleöö laevale ning mulle tundub vähemalt tema Facebooki postitustest, et ta on väga rahul. Just täna postitas:

Finally in land. .. swimming and sunbathing after lunch and will maybe some margaritas;) — kohas nimega Turks & Caicos islands.

Ohjaa, ei oleks üldse midagi selle vastu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar