teisipäev, 14. oktoober 2014

Maailma ägedaim zumbatreener - Marek Tihhonov

Tegelikult, mainin kohe alguses ära, et Marek ei olegi enam mitte zumbatreener, vaid ta teeb brääsnikut. Nii kutsubki oma trenni, aga mina sattusin tema juurde just zumbasse. Minu esimene trenn Marekiga oli 2011.aastal ja armusin koheselt, tema iseloomu, tema energiasse ja tema treeneristiili. Seda ei saa kirjeldada, seda peab ise nägema, see, millise tundega ta oma asja teeb, see on tõesti mõnus.

Minu jaoks isiklikult ei ole tegemist üldse mitte treeninguga, vaid see on hoopis üks väga oodatud ja lõbus pidu, mille käigus saab heade vanade ja uute sõpradega koos tantsu lüüa ja muuta üheskoos maailma natukene rõõmsamaks ja päikeselisemaks kohaks meie kõigi jaoks. Kalorid põlevad mühinal ja füüsiline vorm paraneb selle peo käigus muidugi ka. Alati saab tellida soovilugusid (aga need ei pruugi tulla, kui Marekil sidet ei teki, ma oma Bailandot ootan juba mitu nädalat, haha) ning no julgelt 2/3 trennis kasutatavatest lugudest on tempokad, hoogsad, ülikaasatõmbavad ning väsimus kaob kohe, kui selline lugu tööle läheb. Liigutused ei ole rasked ja kui välja ei tule, tantsidki niisama, just sellepärast see ongi brääsnik. Grupis on noori ja vanu, mehi ja naisi ja lapsi ning pidu ei jäta kedagi külmaks.

Seega, tundub idülliline, et kalorid kaovad, meeleolu on laes, treener on suurepärane ning muusika kaasakutsuv, aga täpselt nii see ongi!

Mina olen mitu korda niimoodi läinud, et mul on kas raske tööpäev seljataga või mingil muul põhjusel tuju paha ning pole kordagi sealt paha tujuga pidanud ära minema. Marek näeb ja tunneb, kui midagi on valesti ning annab endast VEEL ROHKEM, et Sa tunneks, et elu on lill. Ja mina tunnen, iga jumala kord, kui ma ta trennist ära lähen. 

Hetkel tegutseb Marek kolmes kohas - Jüris (Rae Kultuurikeskus), Arukülas ja Tallinnas (Zelluloosis 2x nädalas) ning vahepeal jõuab Rakverre ka. Pluss muidugi kõik need peod veel lisaks, mida ikka aeg-ajalt tuleb. Parim võimalus tema nädalakava jälgida, on lisada ta endale sõbralisti Facebookis, sest sinna postitab ta iga nädala alguses, kuhu uus nädal teda kannab. Jüris maksab kord 5€, Zelluloosis 6€, seega ma arvan, et täitsa okei hind ju ka asjal (Audenteses paar aastat tagasi maksis 13€). 

Ja ütlen ausalt - see on seda väärt!


Pildid võetud Mareki Facebooki lehelt
PS! Aitäh, Marek, kõikide nende kvaliteetminutite eest!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar