pühapäev, 7. september 2014

Tagasi LAsse ehk päev 10-11

Laupäeva hommikul võtsime suuna tagasi Los Angelese poole, aga mitte mööda kiirteed, vaid mööda rannaäärt, et näeks ikka helesinist merd ja saaks randa minna. Rannad olid aga ootamatult üsna mustad ja koledad, seega me sinna eriti minna ei tahtnudki, Santa Barbaras ma käisin korraks sisse silkamas, aga ei miskit erilist. Kaugelt vaadates tundusid täitsa kenad.Meie tolle päeva reisi sihtpunkt oli Camarillo, kus meil oli hotell ja shopping plaanis. Panime asjad hotelli ja läksimegi shoppama ja ilmselgelt kolmest tunnist jäi VÄGA väheks ning me pidime hommikul unetundide arvelt lisa võtma. Kell üheksa pandi kõik poed kinni, siis me trippisime Cheesecake Factorysse, kuna me polnud seal ikka veel käinud ning sõime kahepeale ühe pizza (kolmandik jäi järgi) ning muidugi juustukooki ka. Ahh, lemmik asi maailmas! 

Umbes üheteist ajal tulime hotelli tagasi, algas operatsioon pakkimine, üsnagi edukas teine. Saime lõpuks ometi netti ning oma asjad täis laadida. 


Täna hommikul ärkasin juba pool üheksa, elevus on nii suur sees, et huuuuhh.. Täna meil siis plaan veel teha väike shopingutuur ning sõita siis Los Angelesse, anda auto ära ja minna kruiisile. Ehk järgmised viis päeva jälle uudiseid ei tule, sest kruiisil netti pole.

1 kommentaar:

  1. Tähelepanu !!!

    minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

    Attention !!!

    my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

    VastaKustuta