neljapäev, 14. august 2014

Official

Nagu lubatud, sain teisipäeval ametliku e-maili kinnitusega, et töökoht on minu. Ma ei tea, kas ma olen varem kirjutanud, kelleks ma saan, aga kuna ma ei viitsi praegu üle lugeda, kirjutan uuesti. Minu töökoht saab olema kajutite alas, tegelen kajutite kaunistamise ja korrastamisega, vastavalt vajadusele, üldiselt õpin rätikutest luikesid tegema, haha. Tegelikult mul pole aimugi, mis ma teen, aga põnev on sellegipoolest. 

Varasemalt olen maininud, et seekord ei ütle ma kellelegi, millal ma lähen ja see plaan on mul endiselt. Oma sõprade rahustuseks võin öelda, et vähemalt mitte enne 1.novembrit. On veel jäänud mõned kuud kodus. 

Ma ei tea veel, kumma laeva peale ma lähen, seega ma ei oska ka täpselt öelda, kuhu ma sõitma hakkan, aga enam-vähem USA, Aasia ja Euroopa suunad on. Panin blogisse ka eraldi lingi kruiiside sihtkohtadest, eks sealt saab ise vaadata. Esimene leping tähendab, et olen 8 kuud järjest kodust ära, siis tulen natukeseks koju ja siis edasi hakkab olema 5-6 kuud korraga, esmane viisa kestab 4 aastat, siis saab pikendada ja nii edasi. Süsteem on lihtne.

Ja ma olen tõesti nii rahul!

2 kommentaari:

  1. Ohooo.. nii lahe oli avastada, et nii palju postitusi oli juba olemas, lugesin kõik õhinaga läbi! Nii lahe, nii lahe, nii lahe! PALJU ÕNNE! :))

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh Sulle! :) Olen ise ka väga elevil.

      Kustuta