teisipäev, 5. august 2014

Halb kogemus ripsmetehnikuga

Kirjutasin kunagi varasemalt oma positiivsetest kogemustest ripsmetehnikuga. Siiani olidki mu kogemused positiivsed. Kuna vahepeal olin olude sunnil tavaliste pikenduste peal ning panin siis uuesti volüümid tagasi, otsisin tehnikut, kes töötaks õhtuti ja nädalavahetustel, kuna mul ei ole töö tõttu võimalik muudel aegadel minna. Panin Facebooki iluteenindajate gruppi üleskutse, sain hunniku vastuseid ning valisin seekord ühe neiu, kelle tööd olid ilusad ja kelle hind enam-vähem okei, kuigi mulle tundus imelik, et ta tahtis alguses mu tavalised pikendused ära võtta ja volüümid paigaldada, aga no mis seal ikka. Esimese aja ta tühistas ära, umbes 2 tundi enne hooldust, ütles, et on haige, no arusaadav. Järgmise aja sain järgmiseks nädalaks ja kuna mu tavalistest ripsmetest polnud suurt midagi enam selleks ajaks järel ja vaja oleks olnud ainult volüümide paigaldust, arvasin, et saan ka hinnaalandust, aga ei, summa oli sama. 

Tegi ta tööd siis kodus, olen enne ka käinud tehnikutel kodus ning alati positiivne olnud, et on mingi vaiksem nurk või ülejäänud pere kodust ära vms, et on ka kliendile meeldiv keskkond. Selles kohas ma seda ei saanud, tehnik tegeles oma pereprobleemidega töö ajal ning jooksis mitmel korral laua äärest ära. Mõtlesin, et okei, oma viga, ise lähen teise inimese koju. 

Töö valmis, nägi see välja imeilus, ei ühtegi halba sõna. Järgmisel päeval juba hakkasid ripsmed ära kukkuma. Ma ei tea, kui palju te teate volüümripsmetest, aga kuna neid paigaldatakse tutikuna koos, kukuvad nad nii ka ära (mul need enne ka olnud, ei olnud esimene kord), selle neiu paigaldatud ripsmed aga kukkusid ära ühekaupa ja ilma minu oma ripsmeta, lihtsalt tulid lahti kõik. Nädal hiljem oli pool silma (mõlemad silmad kusjuures) tühi, kaks nädalat hiljem läksin uuesti paigaldusse, kuna alles ei olnud pea üldse karvu. Uus tehnik ütles, et mitte ühtegi tutikuna paigaldatud ripset tema ei näe ja ta ei saa aru, kuidas saab tehnik pakkuda teenust, millest ta mitte midagi ei tea. 

Otsustasin tehnikule kirjutada ja see, mismoodi ta vastas, oli lihtsalt jahmatav. Kopeerin meie vestluse, ilma ühegi kustutuseta, näete ise ka, kuidas teenuse pakkuja klienti suhtub. 

Gerli Pommer
Tere!
Mõtlesin, et kirjutan Sulle veidi tagasisidet. Kui paigaldusest tulin, olid ripsmed viimase peal, väga ilusad ja hoidsid kenasti ning ei ühtki halba sõna. Ja siis hakkasid nad järjest ära kukkuma, ühe kaupa (!!! mis ei tohiks volüümripsmetel kohe kindlasti olla, need peaks tutikuna koos olema) ning nädal hiljem otsisin juba uut aega, kelle juurde minna. Kaks nädalat hiljem ehk täna oli mul peal umbes veerand mõlemal silmal, kusjuures oma ripsmed on kõik alles, ainult pikendused ära kukkunud. 
Hind Sinu juures ei olnud mitte odav, arvestades veel eriti, et teed kodus ning kvaliteet tõesti alla nulli. Ma ei tea, kas Sa pole päris täpselt aru saanud, mida tähendavad volüümripsmed või milles asi on, aga ma ei pakuks seda teenust enam teistele. Uus tehnik ütles, et mu silmadel ei olnud MITTE ÜHTEGI tutikut, kõik karvad olidki kleebitud ühe kaupa juurde, et siis oleks 4-7 karva ühel silmal. Täpselt samamoodi need ka ära kukkusid. Kahju, nädala aja ripsmete eest 30€ maksta on lollus.
Tervitades,
Gerli

Didi Divine
14:33
Didi Divine
Vabandust aga oled esimene kellelt saan sellise negatiivse tagasisidet. Esiteks teen ma kimbu ja panen selle liimist läbi ning paigaldan ripsme peale! Kui ise tehnik pole siis sellest ka aru ei saa. Ning kas tutikute küljes oma ripsmekarva polnud? See et ripsmed alles on on loogiline. Ripsmetel on samamoodi vaheldumise aeg

Didi Divine
14:35
Didi Divine
Wtf sorry aga väga sitt story mida selgitasid!

Gerli Pommer
14:36
Gerli Pommer
Tean täpselt, kuidas see tegemine käib. 
Ning ei, ma kirjutasin, et pikendused kukkusid ühe kaupa ära, ilma mu oma ripsmeta, mul on pikendused väga kaua peal olnud ja pole kunagi olnud sellist asja, et kolmveerand ripsmetest lihtsalt tühjad on, pikendused olid ainult silma välisnurkades (pooleteise nädalaga).

Didi Divine
14:39
Didi Divine
1)on nii kuumad ilmad mis võib liimi lahti lüüa
2)võib stressirohke elu samamoodi ripsmetele mõjuda
3)igasugused õlibaasil meigitooted/kreemid mõjuvad samamoodi halvasti
4)liim lihtsalt ei sobi sulle

Gerli Pommer
14:39
Gerli Pommer
Nõustun ainult 4nda punktiga.
Aga see ei seleta endiselt, miks on KÕIK pikendused ära tulnud ühe kaupa?
Volüümripsmed peaksid ära tulema tutikuna, kui nad on tutikuna kleebitud.

Didi Divine
14:45
Didi Divine
Ei oska kommenteerida

Gerli Pommer
14:45
Gerli Pommer
No selge, edastasin lihtsalt oma kogemuse.

Vot selline lugu siis. Et tehnik teeb halba tööd, konstruktiivne kriitika ei tule kõne allagi ning lõpuks (tsiteerides klassikuid) "sitt story, mida selgitasin." Ma olen vist üks vinguv klient küll, kuigi ma omast arust ikka väga viisakalt talle asja seletasin. Ei hakka tehniku pärisnime siia hetkel lisama, tema Facebooki reklaaminimi on näha ja eks otsustab iga klient edaspidi ise, kas läheb tema juurde või mitte, aga minul on küll kahju, et 1-nädala ilusate ripsmete eest 30€ maksin. 

PS! Stressi mu elus ei ole ja meiki ei kasuta silmadel üldse, meigieemaldaja on täiesti õlivaba ja selle 1,5-nädala jooksul, mis mul olid selle neiu paigaldatud ripsmed, ei meikinud ma ennast põhimõtteliselt üldse ehk ei saanud ka meigieemaldajat kasutada. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar