esmaspäev, 14. juuli 2014

Massaaž Sinu kodus

Oleme oma emaga mõlemad üsna suured massaažifännid, kuid mõlemad ka arvamusel, et need soodusvoucherid on ühed igavesti toredad asjad ehk me katsetame erinevaid salonge ja massööre ning jagame siis omavahel arvamust, mis on hea ja mis mitte.

Ühel päeval leidis aga mu ema Jüri Spordikeskuse seinalt kuulutuse naiselt nimega Merje, kus oli pakutud kahte erinevat liiki massaaži ning "Tulen lauaga Sinu koju." Kutsusimegi külla, esimene kord käis ta meil külas juunis, teine kord nüüd juulis.

Nimeks on massööril siis Merje Ojala, kontakti saab temaga telefoni teel 51 50 510 ja e-maili teel merje.ojala@gmail.com. Tegutseb ta Tallinna ümbruses ja Tallinnas, nagu ma aru sain, ka Tallinnas ühes salongis. Tasub ühendust võtta.

Mugavus on selle teenuse puhul kõige olulisem. Meie kodus masseeris ta kahte inimest, mind ja mu ema, tuli hommikul pool üheksa kohale, lõpetas ühega umbes 10.10 ja teisega 11.30 ajal. Muidugi oleks hea, kui oleks selline tuba, kus rahvas läbi ei jookse kogu aeg ning kus massöör ka ümber oma laua liikuma mahub. Minu meelest lihtsalt ülimõnus on tulla oma toast kasvõi ainult hommikumantli väel, heita lauale pikali ning pärast panna sama mugavad riided selga tagasi (kui ei pea muidugi kohe tööle lippama vms). Samuti on kuidagi palju pingevabam seda omas kodus teha. Endal tuleks varuda mõned rätikud.

Massaaž ise on samuti üks parimaid, mida saanud olen. Mulle meeldib, et massöör uurib, kas teha õrnemalt või tugevamalt ning eriti meeldib mulle, kui massöör leiab ise kohad, mis mul rohkem valutavad (käisin kunagi seljanärvipõletikuga massööri juures, kes pärast kiitis, et nii hea tervisega neiu, kuigi mul selg põrguvalu tegi). Esimest korda tegi Merje mulle ka peamassaaži, varasemalt ei ole ma seda saanud ja oeh, kuidas ma nüüd seda armastan. Lihtsalt ülimõnus. Eriti kui mind viimasel ajal peavalud meeletult piinavad, kulus kohe väga ära.Lõpetuseks tuleb öelda, et Merje ise on väga soe inimene, mõne inimesega lihtsalt kohe tunned, et on sõbralik ja hea ning massööri puhul on oluline näha, et ta teeb seda, kuna talle meeldib, mitte selleks, et hunnik raha kokku ajada.

Meie kutsume ta igal juhul augustis jälle!

2 kommentaari:

  1. Kas tohib hinda ka küsida? :)

    VastaKustuta
  2. Jaa, ikka, kogemata unustasin selle lisada. Meil maksis 10€ inimene. Aga tegi kauem kui tund, seega ei ole mitte tunnihind, vaid korra hind. :)

    VastaKustuta