kolmapäev, 28. mai 2014

Üllatus kaubanduskeskusest - kohvik "Mustikas"

Ühel lõunal seadsime isa ja Loore Mariaga sammud Mustika keskusesse, lootes sealt leida miski koha, kus veidi aega istuda ning uurisime majakaarti. Sealt leidsime kohviku nimega "Mustikas," mis pidi olema teisel korrusel. Seadsime oma sammud sinna ning ohoho, millise kena kohviku me sealt leidsime.


Mustika Kohvik asub Mustika Keskuse teisel korrusel ning on kohvik-bistroo laadne söögikoht, kuhu on kavandatud kaks eri suunaga toidukohta – kohvik ja bistroo. Bistroos pakutakse iga päev vähemalt viite erinevat lõunapraadi, suppe, magustoite, võileibu ja värskeid salateid. Alati kiire, lihtne ja maitsev. Avara ning kaasaegse interjööriga bistroos on mitmekesine menüüvalik ning külluslikult maitseelamusi.

Kellel suuremad soovid on oodatud Mustika kohviku a la carte poolele. Keskuse melust eraldatud mõnusalt hubane kohvik oma mitmekesise a la carte menüüga ootab einestama nii äri- kui tavaklienti, kes soovib veeta rohkem aega suurepärase toidukultuuri keskel. Viisaka lauateenindusega Mustika Kohvik sobib hästi nii kohtinguteks kui ka väiksemateks koosviibimisteks. Mustika kohvikus on ka lastenurk kõige pisemate külastajate jaoks.


Meie läksime seekord kolmekesi a la cartesse ning valisime endale menüüst friikartulid (1.50€), pelmeenid hapukoorega (3.20€) ja Caesari salati (4.90€).  Peab ütlema, et stiil on sellel kohvikul tõesti väga äge, see, mismoodi minu salat lauda toodi oli täitsa WOW.

Caesari salat


Pärast kõhukinnitust otsustasime veel kauemaks kohapeale istuma jääda (veidi oli veel aega ka), seega tellisin endale veel ühe smuuti. Smuutid maksid 3.50€ ja neid oli päris mitu erinevat, mina valisin puuvilja oma. Banaanimaitse käis kergelt üle pea, aga ausalt öeldes oli väga hea. Mulle meeldivad smuutid, aga ma ei viitsi neid kunagi ise teha, seega mul heameel, kui keegi teine neid mulle teeb.


Niisiis oligi meil mõnus lõuna täitsa ootamatult väga mõnusas kohas, teenindus oli väga viisakas ja meeldiv ning nii koha atmosfäär kui ka praadide nii-öelda kujundus oli väga lahe. Mõelda vaid, kui vähe annab juurde natuke teistmoodi sätitud toit, need pelmeenid oleks ju võinud vabalt ka tavalisele taldrikule panna ning meile ette kanda, samamoodi salatiga. Väike erinevus muudab palju.

Olgem ausad, me mõlemad isaga olime üsna skeptilised, kas kaubanduskeskusest on üldse võimalik sellist mõnusat kohta leida. Ma ei räägi kõikidest kaubanduskeskustest, näiteks Kristiines on ju väga palju häid kohti, aga just Mustika keskuses, mis rohkem paistnud silma ikkagi erinevate poodide kui söögikohtadega. Soovitan seda kohvikut ka teistele, kindlasti proovin mingil hetkel ka bistroo poole ära, rahvahulga järgi tundus, et see meeldis inimestele ka. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar