teisipäev, 6. mai 2014

Minu päris esimene Minioni tort

Päris mitu kuud tagasi liitusin Facebookis grupiga "Koogimeister." Seal on siis koos hunnik inimesi, kes torte teevad ja teine hunnik neid, kes torte tahavad. Mina mõtlesin sellega liitudes esialgu lihtsalt ringi vaadata ja maad uurida. Järjest hakkasin leidma tortide tegijaid, kelle tordid mulle meeldisid ning kontakteerusin mõnega neist kuniks leidsin enda jaoks sobivaima.

Valikuks sai Kerly Lorup (https://www.facebook.com/kerly.lorup/photos_albums) ning kui ära tellitud sai, selgus ka, et ta asub Peetris, mis oli mulle jällegi super, vaid 5 minutit minu majast. Ta võitis mu tähelepanu sellega, et ta postitas gruppi pildi Minioni tordist (teate küll, need kollased mehikesed, siniste pükstega, kes hispaania keeles nalja teevad) ning ma vaatasin seda ja mõtlesin, et just seda ongi mul vaja!

Mulle väga meeldis Kerly lahke olek, et kui ma oma soove ja tahtmisi ka 20x päevas vahetasin, siis ta jäi rahulikuks ning lõpptulemus tuli ju imearmas. Samuti sobis mulle hind, erikujulise tordi valmistamine oli 15€/kg ning juurde tellisin väikese Agnese kujukese, mis maksis 5€. Etteruttavalt võin öelda, et ühest päris tunnistatud pagariärist sain hinnapakkumise 20€/kg. 

Tordi sisuks on võimalik tellida erinevaid asju, mina valisin heleda biskviidi ja maasikad ja kohupiima-vahukoore. Ma arvan, et ma ei liialda, kui ütlen, et ma pole elus paremat torti saanud. Esialgu ma muidugi hullult kartsin, et see martsipan ajab mind öökima (ma pole just suur martsipani fänn), aga ma ei teagi, kas seal peal ei olnud martsipan (osa külalisi ütles, et see oli suhkrumass) või oli see mingi väga hea kraam, igal juhul sõin rõõmuga kõik ära. 
Niisiis, SUUR SUUR AITÄH Kerlyle ning soovitan teda südamest kõigile!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar