laupäev, 12. aprill 2014

MC Ühistellimused

Tean, et mõni aeg tagasi ma alles kirjutasin, et inimesed, kes tellivad netist kaupa läbi kellegi teise, on laisad. Seega see praegune postitus tuleb veidi irooniline, aga ma pean enda kaitseks ütlema, et mina otsustasin läbi kellegi tellida, kuna paljudel lehtedel on lihtsalt ÜLEMÕISTUSE suured postikulud ja üksi küll neid maksta ei tahaks. Seega grupis on see kenasti ära jagatud ja löök rahakotile väiksem.

Kuulun juba tükk aega Facebookis gruppi nimega MC Ühistellimused. Seda haldab neiu nimega Mari Piht. Ta tellib väga erinevatest kohtadest, peaks igale maitsele olema küll. Näiteks teeb ta faili nimega E5P, kus siis rahvas valib endale Everything5pounds lehelt kaupa, postitab lingid sinna faili, paneb suurused-värvid, valib kättesaamise viisi ning jääb siis tellimust ootama. Selliste odavate asjade lehtedega on nii, et mõnikord on kaup tellimise ajaks juba otsas, aga no mis seal ikka, odavaid asju tahavad kõik. Tavaliselt lisandub tellitud asjade hinnale postikulu (mis on igal lehel erinev) ning sümboolne tasu 1€, mis jääb Marile. Väga mõistlik minu meelest. 

Igal juhul olin siiani seal grupis siis üsna passiivselt olnud, vaatasin, mida pakutakse ja ostetakse, vastasin küsimustele, kui neid oli, aga ei tellinud kunagi. Polnud seda tunnet peal. Ükskord siis tuli tunne peale ja tegin tellimuse lausa kolmest erinevast kohast. 

Esimese tellimuse tegingi Everything5pounds lehelt (30.märts), kust ma tellisin endale ühed vabaajapüksid. Alguses, kui tellimuse tegin, oli seal minu number väga kenasti olemas, tellimise hetkel enam ei olnud. Aga mulle meeldisid püksid nii väga, et ma ei jätnud jonni ja tellisin number väiksema. No mõnikord ju joppab sedasi ka. Ütleme nii, et no natukene on väiksed, aga nagu ma ise naersin, ongi põhjust rohkem jooksmas käia ja küll lõpuks on päris parajad. Igal juhul on nad tõesti sama ilusad nagu pildil ja ma olen nii rahul!

Sain Marilt kirja, et kaup on kohal ja komplekteeritud 3.aprillil. Seega, kaup liikus üsna kiirelt, lausa 5-päevaga oli see kohal ja Mari valmis selle mulle edastama või postiga saatma. Kuna ma teadsin, et mul kahest kohast tuleb veel asju, palusin püksid esialgu kõrvale panna ja jäin teisi pakke ootama. 

Pilt E5P lehelt
Järgmine tellimus oli Sportsdirect leheküljelt (1.aprill). Olen sealt varem ka tellinud, nii emaga kui ka Triinuga ja alati rahule jäänud, see on üks selline hea koht minu jaoks. Sealt otsustasin endale aga esimest korda tellida riided, siiani olin tellinud jalanõusid või mingeid muid spordi-ja vabaaja asju. Valisin endale hallid dressipüksid ja teksapüksid. Suurustega jäin veidi jänni, teksadega oli lihtsam, vaatasin mõõtude järgi, aga hallide dresside puhul ma selle peale ei mõelnud, et need, mis mul olemas on, on ka paar numbrit teksadest väiksemad, muidu need lihtsalt nii lohvakad jalas. Tellisin selle numbri, mis tundus minu oma olevat ja lootsin lihtsalt parimat. 

See pakk jäi mu kolmest viimaseks tulijaks, Mari kirjutas, et needki asjad on kohal, 10.aprillil. Aga siiski, väga kiire paki liikumine, ma olen meeldivalt üllatunud. 

Pilt Sportsdirecti lehelt

Teksade originaalhind oli 59.99£ ja soodushind 11.99£. Pean tunnistama, et pärishind oli see, mis minu usaldust tõstis, sest no peavad ju head teksad olema, kui need enne hingehinda maksid. Nad nägid ilusad välja, tagasiside oli samuti positiivne, hind hea, seega tellime! 

Kätte saades esimese hooga ehmatasin ära, et wow, nii õhukesed. Kuigi nad on teksad, siis nad on tõesti õhukesed, peaaegu annavad jegginsi mõõdu välja. Samuti olen ma veidi segaduses, miks mõlema sääre alumises osas on kulunud jälg. Noh, teate küll, kui teksade ääred mööda maad käivad, siis need kuluvad ära. Pildi pealt ma seda ei näinud. Iseenesest ei häiri ka, lihtsalt segadus. Seega, kokkuvõtvalt võib öelda, et praeguse hinnaga ma olen nendega rahul, kui ma oleks maksnud 60£, siis ma ilmselt nutaks praegu teki all, sest seda raha ei ole nad kohe kindlasti väärt.


Dresside kohta pikka juttu ei ole, seest väga pehmed, näevad väga korralikud välja ja on ülimugavad, aga mulle on nad lihtsalt natukene suured. Mitte, et see takistaks neid kandmast muidugi. Originaalhind on 24.99£, soodushind 6.49£. 

Ja kolmas tellimus sai siis tehtud Ital-design leheküljelt (30.märts), kus enamasti müüakse jalanõusid. Seal on mingeid aksessuaare ka. Sealt ma pole kunagi varem tellinud, aga jeebus kui head hinnad seal olid, ma läksin kohe lolliks ära. Valisin endale umbes 20 paari kingi ja hakkasin siis "see või see" meetodil neid veidi vähendama ja valisin lõpuks kahed. Seda ka mitte sellepärast, et rohkem poleks meeldinud, vaid sellepärast, et ma ei suutnud sealt lehelt kuskilt leida mõõdutabelit ja mõtlesin, et tellin ühe tellimuse ära ja vaatan, kuidas suurused on ning kui sobivad, tellin teine kord veel.

Kaup jõudis kohale 8.aprillil, seega jällegi üsna kiirelt. 


Minu esimene leid olid need baleriinad. Seal leheküljel sõltuvad hinnad suurusest, mille tellid. Minu suuruse hind oli 6.99€, seega ma pean ütlema, et väga hea hind. Ma hullult kartsin, et neil on mingi konks kuskil, sest no miks peaksid ilusad kingad nii vähe maksma. Ja kui kätte sain ja jalga panin - fell in love. Ausalt, need on nii mugavad ja mõnusad ja ilusad. Ülirahul!

Teine leid olid täistallaga roosad kingad. Nende puhul mõtlesin tükk aega, kas mul on neid vaja ja kas mul on neid millegagi kanda, aga no vähem mõtlemist ja tellime! Nende puhul oli minu suuruse hinnaks 5.99€. Kingad on sama ilusad kui pildi peal, värv on ka samasugune (minu pilt veidi moonutas). Jalas on veidi võõrad, täistallaga jalanõud ongi, aga veidi sissekandmist ja ongi uued lemmikud olemas.  Mina sain oma kauba lõpuks 11.aprillil kätte. Sõitsin ise Mari juurde pakile järgi, kuna mulle tundus mõttetu hunnik raha postile magama panna, kui ise nagunii seal kandis olin. Asjad olid kenasti ära pakitud, minu nimigi peal, haha, ja Mari andis paki sooja sooja naeratusega. 

Pean oma sõnad tagasi võtma selle koha pealt, mis puudutab läbi teiste inimeste tellimist, sest kuigi ebay ja aliexpress on lihtsad kohad, kus omapäi tegutseda, siis igasugused everything5poundsid ja sportsdirectid usaldan nüüd küll Mari kätesse. Head teenindust on ju alati hea saada. 

Aitäh, Mari!

3 kommentaari:

 1. Tahan ka neid baleriinasid! Nii ilusad!

  VastaKustuta
 2. Anonymous16/4/14 08:40

  Kas sa oskad öelda mõne sellise au-pairi blogi, kes on läinud aastal 2014?

  VastaKustuta
 3. 1. http://sigridlauri.blogspot.com/ - tema just läks.

  2. http://ttiiujjourney.blogspot.com/ - ta läks eelmine aasta, aga suht lõpus minu meelest.

  Rohkem ei tea.

  VastaKustuta