kolmapäev, 5. märts 2014

Ripsmepikendused - ainult tibidele?

Viimasel ajal olen nii tänavapildis kui ka oma sõprusringkonnas märganud, et üha rohkemad tüdrukud kannavad ripsmepikendusi. On neid, kellel on need tiheduse lisamiseks ehk need on oma ripsmetega sisuliselt sama pikad ning väga ilusad. On ka neid, kellel on need pikad ja väga ebaloomulikud. Mina olin tükk aega ripsmete vastu, see ei tõmmanud mind kohe mitte mingit pidi, no miks ma peaks?

Novembris läksin oma sõbrannale ripsmemodelliks ja ta paigaldas mulle alles populaarsust koguvad volüümpikendused. Tegemist on meetodiga, kus oma ripsmekarva külge kinnitatakse mitu lisakarva. Alguses see muidugi ehmatas mind, et see siis ju raske ja hakkab segama, aga pidin meeldivalt üllatuma, need on nii kerged. Millega aga ripsmed võitsid minu südame?

Esiteks, pärast nende panekut ei meigi ma ennast peaaegu üldse. Hommikul panen kreemi näkku ja see ongi kõik. Hakkasin mõtlema, et tõesti, varem meikisin ennast kogu aeg. Seega, mu nägu puhkab ning ma näen tõesti muutust näonaha paranemises, kui ma seda pidevalt mingi kosmeetikaga ei piina. 

Teiseks, mugavus. Üks asi on see mitte meikimine, teine asi on nii-öelda loomulik ilu. Mitte, et kunstasjad oleks loomulikud, vaid et ma ei pea vaeva nägema enese "ilusaks tegemiseks." Hommikul ärgates on nägu kohe särav, isegi padjanägu paistab vähem välja. Ausõna. 

Ja kolmandaks, eks edevus mängib ka rolli. Mulle on väga palju komplimente tehtud, et ripsmed on ilusad ja küsitud, kes mulle neid paigaldab. Siinkohal kasutan ka võimalust kirjutada kohtadest, kus ma ripsmeid paigaldamas käinud olen. Kuna mulle meeldivad volüümripsmed rohkem kui tavalised, on mul olnud üsna raske leida tehnikuid, kuna volüüme paigaldatakse vähem. Ilma koolituseta inimese juurde ma ise ei kipu ka. 

1. Hede Hommik. Facebooki leht: https://www.facebook.com/HedeIlutuba?fref=ts
Tema salong asub kesklinnas, Kaubamaja kõrval, Rävala pst 8. Enamasti teeb tööd nädala sees, kuid saab ka nädalavahetusel, vahel teeb ka kodus. Ma pole paigalduse hinnas kindel, hooldus maksab 25-28€ olenevalt hoolduste vahel olevast ajast. 
+ Teeb tööd üsna kiirelt
+ Ripsmed on ilusad ja kestavad kaua
+ Sõbralik tehnik
+ Parkimise variante on mitu, Kaubamaja, Solarise ja Viru parkimismajad
- Kuna salongis on koos ka teised tehnikud, on paraku suur jutumull kogu aeg ümber Sinu
- Veidi keeruline esimene kord üles leida


2. Liana (perekonnanime ei tea). Facebooki leht: https://www.facebook.com/liana.ripsmed?fref=ts
Tema salong asub samuti kesklinnas, üsna Foorumi keskuse juures. Teeb tööd nädala sees ja ka laupäeviti. Hooldus maksab 30€, Facebooki sõpradele 25€. 
+ Töö on korralik, ripsmed seisavad kaua
+ Tehnik on väga sõbralik
- Parkimine on maja ees südalinna tsoonis ehk 5-6€ maksin selle eest lihtsalt juurde
- Võttis kauem aega, kui teistes kohtades3. Liis-Marii Lümat. Facebooki leht: https://www.facebook.com/LiisMariiLashes?fref=ts
Teeb tööd ühes kesklinnas asuvas korteris, kust on IMEILUS vaade. Ma olin jumala sõnatu. Teeb tööd igal ajal, mis minu jaoks on väga mugav. Hoolduse hind 20€.
+ Väga tihedalt paigutatud ripsmed, neist kolmest kindlasti ilusaim tulemus (seismise kohta ei oska hetkel öelda veel).
+ Parim hind neist kolmest.
+ Võimalik parkida Stockmanni parkimismajas (kaardiga üsna soodne), lisaks majakõrval Europark.
+ Üsna kiirelt valminud töö.
+ Väga sõbralik tehnik, jagab näpunäiteid hoolduse ja hoidmise kohta.


Meelsasti uuriksin teiste kogemustesi ripsmetehnikutega ning eriti kohe volüümripsmete kohta, kuigi pean tunnistama, et minu viimane kogemus Liis-Marii juures oli nii positiivne, et ma ei taha kellegi teise juurde enam minnagi. Siinkohal suur aitäh Triinu-Liisile, kelle blogist ma selle neiu leidsin (sissekanne: http://costany.blogspot.com/2014/02/product-review-voluumripsmed-l-lashes.html). 

3 kommentaari:

 1. Anonymous6/10/14 09:29

  Kuule, aga äkki jagad siin ka veidi neid hoidmise ja hooldamise nippe? Ära ole kade :)

  VastaKustuta
 2. Hea ripsmetehniku töö seisab kaua ja näiteks esimene nädal on võimalik lausa nii, et ei pea isegi läbi kammima. Alguses 24 tundi ei tohi sauna, solaariumisse minna ega ripsmeid märjaks teha.

  Eks nipp olegi see, et ei maga näoga padjas, ei kasuta õlidega meigieemaldajaid või muid õliseid asju näos, ei hõõru silmi (veidi saab, kui nipi selgeks saab) ning ei kisu neid ise ära. :)

  Enamike tehnikute tööd seisavad 2-3 nädalat ilusad, hea tehniku töö seisab 3-4 nädalat ilus. :)

  VastaKustuta