neljapäev, 6. märts 2014

Massaaž Talente ilusalongis

Olen üks nendest inimestest, kes teatud asjade eest lihtsalt keeldub suurt summat maksmast. Üks nendest teenustest on minu jaoks massaaž. Ma pole vist mitte kunagi täishinda maksnud massöörile, olen alati ostnud voucheri. 

Viimane kogemus oli mul crazydeal.ee leheküljega, soetasin voucheri Talente ilusalongi (koduleht: http://talente.ee/est/home.html). Enne ostu googledasin ka salongi veidi, ei leidnud midagi halba ja kahtlast ning otsustasin minna. See asub A.Lauteri tänaval, kohe EBSi kooli kõrval, keldrikorrusel. Salong ise on aga väga ilus ja puhas. Klassikalise massaaži tavahind seal on 25€, voucheriga maksin 12.50€, seega 50% hinnavõit. Samuti sai maja ees lihtsalt parkida (ilmselt tööpäevadel see küll nii ei ole, kuigi ma täpselt ei saanudki aru, mis parkimissüsteem seal üldse oli).

Esimene kord broneerisin aja ning kohale minnes selgus, et broneeritud 8.veebruari asemel oli aeg 8.märtsiks pandud. Olin küll pahane ja juba kirusin omaette, et no kuidas nii saab, aga noh, inimlik viga ja enda süü ka, et vastu saadetud emailis viga ei märganud. See on see häda, et veebruaris ja märtsis on kõik kuupäevad ja päevad samad (ehk 8.kuupäev oli mõlemal kuul laupäev). Mina valisin klassikalise massaaži. Alguses anti mulle paber, mille pidin ära täitma, haiguste, vigastuste, treeningu ja jumal teab veel mille kohta. Päris pikk oli, aga kuna ma tõmbasin igale poole kriipsud, läks ruttu. 

Läksime massööriga tahatuppa ning mul oli lahtiriietumiseks veel eraldi eraldatud nurk, mis oli väga suur pluss minu jaoks. Ma üldse ei salli neid massööre, kes kliendi lahtiriietumise ajal passivad kõrval ja ootavad umbes, et noh millal ära võtad selle ja selle ja selle. Lisaks meeldis mulle see, et sain selga jätta enda pesu, mitte ei pidanud neid imelikke ühekordseid püksikuid kasutama. Need on ikka täitsa komöödia.

Kuivõrd massaažiruum oli tõesti väga taga ja teistest ruumidest eemal, oli seal hea vaikne, mängis mõnus muusika, tuled olid maas ning hea soe oli ka. Olen viimaste voucheritega väga palju mööda pannud just atmosfääri osas, nt ükskord toimus massaaž ripsmetehniku ruumis, kus valgus oli heledam kui mul kodus vannitoas (ja see on tõesti hele) ning kostusid kõik föönitamised ja chit-chat jutud ka sisse, lõdvestumisest polnud juttugi.

Kahjuks ei küsinud ma oma massööri nime, aga tegemist oli pealtnäha üsna noore neiuga ja ta tegi oma tööd tõesti hästi. Kuigi ma paberit täites veidi valetasin nö vigastuste kohta, sest ma poleks viitsinud seletama hakata, sai see neiu ise suurepäraselt aru, mis need kaks kohta olid, mis mulle rohkem muret tegid ja mudis sealt rohkem. Väga väga mõnus, ausõna.

Pärast massaaži ma veidi olin pettunud, et alati pakutakse teed või vett, et mürgid kehas liikuma saaks, seekord neiu küll küsis, kas tahan, aga vastasin kiirelt ei (sain küsimusest alguses valesti aru) ja nii lahkusingi sealt vedelikuta. See on aga väga oluline, enesetunde seisukohalt. Käisin aga poest läbi, ostsin vee ja kõik oli hästi. Hea tunne kehas püsis veel mitu päeva hiljemgi! 

Igati rahul selle kogemusega ja soovitan kindlasti ka teistele!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar