teisipäev, 9. juuli 2013

Teisipäev ja 93F

Täna hommikul alustasin tööpäeva kella üheksast. See oli nii raske, et ma reaalselt magasin viimase minutini kuni 8.40 telefon helises. Mõtlesin, et eriline ärahellitatud jõmpsikas ikka, enam ei suuda pool üheksa ka ärgata.

Ilm oli lihtsalt imeilus ja juba kell üheksa hommikul näitas termomeeter 88F (30 kraadi). Pidasime hostemaga veidi nõu ja otsustasime Tommy ja Lucyga Kings Islandile minna. Jõudsime kohale veidi enne kella ühtteist, termomeeter näitas 88F (31 kraadi) ja kui olime mõnel atraktsioonil ära käinud, näitas termomeeter 93F (34 kraadi). Ja mitte päikse käes, varjus, totaalselt. OMG. Ma mõtlesin, et ma suren. Igal pool, kus järjekorras olime, olime päiksekäes, iga atraktsioon oli päikse käes, kogu aeg päike päike päike päike. Vett kulus ohtralt + me sõitsime Charlie Browni atraktsioonil, mille lõpus saab üpris märjaks umbes 10+ korda. Ma jõudsin koju, ma olin ikka veel märg.

Lõuna ajal küsisin Lucylt, kas ema pani sööki kotti kaasa (kott oli autos ja ma ei vaadanud sisse), Lucy ütles, et ei pannud, lähme lõunat sööma. Käisime siis mingis eriti fancys spordirestoranis, väga suured praed ja head hinnad, mulle täitsa meeldis, ei teagi, miks ma seal varem käinud pole. Iroonia aga selles, et kui autosse tagasi jõudsime, nägin, et kott oli paksult süüa täis. Haha.See oli see Charlie Brown, kui paat alla jõudis, käis vesi üle pea ja enne finišit oli veel mingi lollakas Snoopy tegelane, kes pritsis veel korraks märjaks. No polnud võimalik, et märjaks ei saa.
Tommyl olid kogu aeg käed püsti, et parem adrenaliin tuleks, hehe
Niisiis pärast nelja tundi, kui taevas hakkas tumedaks tõmbuma ning lapsed ära väsima, jalutasime koos auto juurde tagasi. Samal hetkel, kui jõudsime, hakkas tibutama ja terve tee koju läks sadu aina hullemaks. Lahkusime õigel hetkel. Hostema saatis sõnumi, et kas saan lapsed Jana juurde tuua, et ta on seal. Kui lastelt küsima hakkasin, avanes mulle järgmine vaatepunkt:Sõitsin siis Jana juurde, Alison ajas lapsed ise üles ja võttis nad tuppa, mina tegelesin veits kaksikuga ja tulin siis koju ära. Käisin pesus ja hellitasin ennast maskide ja kraamidega ning kebisin magama. Ärkasin kaks tundi hiljem, tunduvalt värskemana ja rõõmsamana ning vestlesin Zuriga telefonis tükk tükk aega, mille tulemusena me otsustasime frozen jogurtit sööma minna, ma polnud ju niiiiiiii kaua saanud. Rääkisime juttu, nautisime magustoitu ning veetsime mõnusat teisipäeva õhtut. Oli tore.

Uus lemmikkleit
PS! See oli minu järjekorras 300's sissekanne selles blogis. Päris lahe.

12 kommentaari:

 1. Väga ilus kleit tõesti! :)

  VastaKustuta
 2. Ai-ai plika, kes siis lastega ilma turvavarustuseta sõidab??!!
  Kas nendest atraktsioonidest villand ei hakka juba saama, muud tegevust enam polegi?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kuule, see on ameerika, siin ei pea turvavöödki kandma. Aga hostisa läks laste toolidega tööle, sellepärast ei olnud.
   Ei saa villand, adrenaliinist ei saa kunagi villand.

   Kustuta
 3. Iga kord mõeldes külmutatud jäätisele, tuled mulle sina meelde. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Külmutatud jäätisele? Sul on sulatatud jäätis või? :D

   Kustuta
 4. Anonüümne11/7/13 07:17

  HI Gerli,

  Hari ennast natuke turvavoode/lasteistmete reeglitest USA-s/Ohios:
  http://www.dmv.org/oh-ohio/safety-laws.php

  Weight and Height Specifics
  If your child is under 1 year and under 20 pounds, he must be in a rear-facing child seat. If your child is at least 1 and weighs more than 20 pounds, he can ride in a forward-facing seat until he grows out of that seat. If your child weighs over 40 pounds, he must ride in a booster seat. Boosters properly position the seatbelt. Use a highback booster if the car's backseat is below the top of your child's ears. Your child must use the booster until he is 8 years old, or is at least 4'9" tall. Children under age 12 should ride in the backseat to prevent airbag injuries and fatalities. The airbag deploys in an angle that will injure or kill a child, so if your child must ride in front, be sure you have an airbag turnoff switch.

  Seat Belt Rules for Front-Seat Riders
  Drivers and front-seat passengers must wear a selt belt, even if air bags are available. Drivers can get hit with a $30 fine, and passengers with a $20 fine, for ignoring the rule. However, since disobeying the seat belt rule isn't considered to be a moving offense, no points will be applied to a driving record

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Vaata seadusega on joomine ka keelatud enne 21.eluaastat, ometi kõik teevad seda, mis?

   Kuna mul on Ohio load, ma tean kõike seda juttu. Kui lastel ei ole toole ja laste ema ütleb, et mine ilma nendeta, siis pole vist eriti minu asi öelda, et ei, ma ei lähe?! Lihtsalt see ükskord olid toolid kogemata isaga tööl kaasas.
   Ja turvavööd ei kanta siin üldjuhul, mina olen ainus, kes kannab.

   Ja üleüldse tulla mu blogisse mulle anonüümselt ütlema: "Gerli, hari ennast.."

   Kustuta
  2. Kui ütled, et "siin ei pea turvavöödki kandma", siis on see ju vale. Peab küll. Et seda ei kanda, et tähendaveel, et ei pea. Väga tubli, kui sina ikka turvavöö peale paned.
   Imelik muidugi, et ei turvavöö vajalikkusest aru ei saada.

   Kustuta
  3. Kahe otsaga asi, tagaistmel ei pea. :)
   Aga jah, ma ei teagi, nende jaoks see pole päästev asi, pigem miski, mis kammitseb sõidu ajal ja seega jätavad nad kinni panemata. Ma ei oska öelda, miks või millest see tulnud on. Mina ja minu sõbrad paneme kinni.

   Kustuta
 5. No neid tähenärijaid ja niiöelda ärapanijaid ikka jagub. Täpselt üks õhjus, miks ma oma blogi avaliks ei tee. Külma närvi sulle, Gerli :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mul see kinnipanemise idee ikka rohkem kui 3x peas olnud..
   Aga aitäh . :)

   Kustuta
 6. Anonüümne12/7/13 20:41

  Ei-ei-ei!! Gerli, palun ära pane seda blogi kinni. Sa kirjutad nii hästi, usun, et paljud naudivad selle lugemist. Kui ma su blogi aadressi Buduaari foorumis nägin, ja blogi lugema hakkasin, siis esimesel korral lugesin 8tundi järjest. Ja nüüd ootan pikkisilmi iga sissekannet.

  VastaKustuta