esmaspäev, 15. juuli 2013

Ilmateade + otsingusõnad

Meie selle nädala ilm tundub kuidagi üsna üksluine olevat, haha.


Ja lisaks pärast kahte blogi, mida täna lugesin, kus kirjutati üles otsingusõnad, millega blogidesse jõutud on, otsustasin siis enda otsingusõnu ka vaadata.

Üldiselt on siuksed tavalised nagu gerliusas, gerli usas, gerli ameerikas, gerli pommer, gerli blogi, gerli ameerikas blogi jne.

Aga siis, esimene, mida huvitavaks pidasin: Cincinnati. Minu jaoks tundub päris kift, et seda linna nime otsides minu blogisse satub. Kusjuures, sellega seoses tuli meelde, kuidas emps rääkis, kuidas Märks skyplusi hommikuprogrammis seda linna "kin-kinnatiks" kutsus. Ma üritasin siis kõva häälega järgi öelda, nagu emps soovitas, siis pidi ekstranaljakas olema, oli ka. Tulid meelde need ajad, kui ma ise ka ei osanud hääldada. Õnneks Reelika hostvanemad aitasid selle mul enne selgeks saada, kui siia kolisin.

Teine, mis oli naljakas, oli juba palju ning. Hmm.. Ja seda ei ole esinenud mitte ainult üks kord. Kujutasin ette, kuidas keegi seda sisse tippides leidis mu blogi, aga aadress meelde ei jäänud ja nüüd tipib iga kord selle sama otsingusõna sisse, et blogi leida. Haha. Viimase kuu aja jooksul on seda otsingut kasutatud 18 korda. Keegi on hoos!

Kuuel korral viimase kuu jooksul on minu blogisse jõutud sõnaga kilekotid. Okei, mis asja? Mul meenus, kuidas ma Eestis olles kirjutasin sissekande, et kilekottide eest peab maksma, aga et reaalselt keegi üldse sellist sõna otsib? Mis teed selle otsinguga? Kui keegi enda ära tunneb, võiks teada anda, miks ta googeldab sõna kilekotid.

Mõned üksikud korrad esinesid sellised otsingusõnad nagu gerli õis, mis on samuti üsna huvitav otsingumootor ning näiteks ka audi TT ja jälle ritta seatud ning viimane otsingusõna, mis ilmnenud viimasel nädalal on kuidas juua tekiilat. Eelviimane on muidugi päris naljakas. Jällegi tekib mul küsimus, mis pagana mure kellelgi peab olema, et sellist asja googeldada.  Ja viimase puhul - selleks on vaja häid sõpru, kes klubis sammhaaval õpetavad.

Elu on lill!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar