neljapäev, 4. juuli 2013

Happy 4th of July!


Täna siis USA Iseseisvuspäev, väga tähtis ja püha päev. Algselt pidi meil kodus täna suur pidu olema, aga kuna ilm on erakordselt halb, lükati see laupäeva peale. Suur pidu Hamiltonis toimus aga eile, Oxfordi Community pargis. Läksime sinna terve perega + Zuri (kuigi ta on ka juba meie pereliige) + kohapeal kohtusime mu hostema sõbrannade Jana ja Laura peredega. Seega, meid oli päris hea punt koos.

Lapsed said mängida, meie saime süüa, toimus koogiküpsetamise võistlus, oli DJ, oli vinge ilutulestik, mis kestis ligi 20 minutit järjest, mingi hetk läks igavaks ära, aga lõpp oli vinge, nii, et oli väga lahe. Rohkem mul juttu pole, panen hunniku pilte, mis eile tehti.


Mingid hiinlased tahtsid hullult Lucyga pilti tehaKoogiküpsetamise võistlus
Vasakul mu hostema, keskel Laura, paremal Jana
Gerli ja Joey
Joey ja mina
Joey ja mina kolmas kord
Charlotte
Ali ja Joey

Zuri ja Charlie
Mu hostisa, haha nii hea pilt
Meie uued beebid

Kogu pere, all vasakult Charlie, Ali, Joey, roosa kleidiga Lucy, ja siis Kevin ja Tommy

Mu lemmikpilt neist. Vasakul Joey, paremal Charlie
Tegime Charlie Ingleid
Jana tegi pilti, ütles kogu aeg, et tee rõõmus nägu, tee kurb nägu, tee vihane nägu ja siis see pilt oli: "Give me a sexy." Jana mängis Tyra Banksi
Ahjaa, Zuri leidis eile ühe telefoni, päris targa ja uhke, ainus probleem oli see, et telefon on üleni hiina keeles. Kohalikku võrku sellel pole ehk mingi hiinlane on kellelgi külas ja kaotas telefoni ära. Tüdruku Facebooki leidsime telefoni abiga üles, aga ahoi - see oli ka hiinakeelne. Lisaks oli aku põhimõtteliselt tühi. Keegi saatis sõnumi, aga ÜLLATUS - see oli hiina keeles. Ükski number USA number ei olnud, seega helistada ei julgenud. Zuri pidi üritama kodus natukene googeldada, et välja uurida, kelle telefon on, et saaks ikka tagasi anda. Ulme.

Ise käisime Zuriga pärast pidu veel jäätisekokteili joomas, siis viisin ta koju ja tulin ise ka koju. Kell oli umbes üks. Uni oli magus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar