neljapäev, 13. juuni 2013

Spa ja sushi

Teisipäeva hommikul magasin mõnuga ja üritasin siis koolitööd teha, aga no ei tulnud see soon peale. Mina ei tea, kes need kodused tööd ära teeb, mina ei saa. Ühe ajal läksime Egertiga kodust ära, käisime Ülemistes paari asja ostmas ning siis suund A le Coq arenale, kus Egertil oli kohtumine. Edasi sõitsime Killut peale võtma ja siis Staabi burksi, kus ma sain oma "to-do" listist ühe asja jälle vähemaks. Kui minu kõht täis oli, läks meie suund Viimsisse, kus meie Killuga maha läksime ja Egert ära sõitis.

Läksime Viimsi Spaasse, registreerisime ennast sisse ja läksime tubasid avastama. 405 ja 406 olid meie numbrid, väga ilusad toad, kuigi tuleb tunnistada, et Pärnus olid ilusamad.


Tsau, Killu !

Panime oma asjad ära ning otsisime hommikumantlid välja ning läksime vut-vut kohe spasse, vette ja sauna möllama. Alguses ujusime veidi ja siis hakkas saunarituaal, auru-soolasaunas tuli üks noor kutt ja andis soolatopsid, kus oli siis meresool ja mingi õli. Ma ei mäletagi, mis õli seal esimene kord oli. Pärast veel käisime õuesauna vaatamas ja nautisime igasugu veemassaaže kuniks välja läksime spaa osast.Kui riidesse saime, sõime veel veidikene ja siis tuli juba Alvar ning me läksime poodi õhtuks nänni ostma. Ahjaa, Alvar tõi mulle ja Killule lilled ka, mulle roosa, Killule kollase. Väga armas, aitäh Sulle! Kui poes ära olime käinud, jõudsime tuppa, hakkasime sööma ja siis jõudis täpselt Kaio ka. Pärast pisukest söömist läksime jõusaali, kus mina ei tahtnud midagi teha, aga teised treenisid veidi. Mingil hetkel kobisime üles tagasi, panime jälle ujukad selga ja läksime alla, et järjekordset saunarituaali nautida. Seekord oli tegemist leilisaunaga, hästi kuumaga ning vihelda sai ja jääkuubikuid anti, need sulasid peos ära nagu või kuumal pannil. Päris mõnus. Pärast hüppasin külma basseini, millest alguses judinatega eemale läksin. Nüüd oli päris hea. Jääkülma kopsikutäie vett tõmbasin ka kaela. Mõnus.

Kella poole üheksa ajal oli ükskord veel see soolasaun, seekord maasikaõliga ning siis läksimegi tubadesse. Panime riidesse ja läksime sushit sööma, sest Killu ja Alvar tahtsid ja ma mõtlesin, et eh, mis siis ikka, proovime ära selle siis. Tellisin mingi lasteprae nö, kus olid siis erinevad sushid, lõhe-angerjas-tuunikala-krevett ning riisisalat. Isegi pulkadega söömisega sain hakkama. Ainult, et see sushi.. HUHHHH. No ei ole minu maitse vist. Kuigi Kelly ei anna alla, lubas mu ühte kohta veel viia.
Õhtusöök söödud, sõitsime muulile ning nautisime peaaegu ilusat ilma, ilusat vaadet ning rääkisime juttu. Tegime pilte ka.meie nunnupaar 


semupilt kolmekesi

friendship
musumops

Väga kauaks sinna ei jäänud, sõitsime spaasse tagasi, Kaio läks suht ruttu magama, me Killu ja Alvariga mängisime kaarte kella üheni. Ma võitsin konkurentsitult kõik mängud, haha. Päris tore oli. Dipikastme topsi suutsin ka vägagi osavalt ümber ajada, terve põrand oli seda täis.


Hommikul läks Kaio varem minema, meie ärkasime üheksa ajal ning käisime hommikust söömas. Ma armastan neid buffet hommikusööke, seal nii palju häid asju. Algselt plaanisime pärast sööki uuesti ujuma minna, aga kui ma korraks pea padja peale panin, jäin kohe kaheks tunniks magama ja ärkasin siis, kui me ära minema pidime. Checkisime ennast välja, ootasime veidi Egertit ning siis viisime Alvari-Killu ära ning siis mina edasi oma asju ajama.


5 kommentaari:

 1. Anonüümne13/6/13 06:42

  Mis sulle sushi juures vastu hakkab?

  Kui toores kala, siis on ka küpsetatud sushit näteks tempura taignas ning lihtsalt küpsetatud kalaga. Tallinnas on Sushi Cafe's (üks asub Järve keskuses) näiteks hea küpsetatud kalaga sushi.

  Oi, ajasid isu peale nüüd. :D:D

  Mõnus on su tegemisi Eestis lugeda. Ootan aga põnevusega, millal USAsse tagasi lähed.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ilmselt see toores kala jah, ma täpselt ei tea. Killu ütles ka, et küpsetatud variant võib-olla maitseb.

   Varsti lähen :)

   Kustuta
 2. Anonüümne13/6/13 10:59

  Kust sa selle imeilusa tumesinise-valgega mantli ostsid?

  VastaKustuta
 3. MIks sa neiu seda endale teed... coca-cola, suhkrut täis mahlad, krõpsud.... kurb. :/

  VastaKustuta