esmaspäev, 1. juuli 2013

Pühapäev ja Kings Island

Pühapäevaks olime Elleni ja Lidiaga (ning hiljem ka Evaga) kokku leppinud, et lähme Kings Islandile. Hommikul moosisin Zuri ka ära, et ikka läheks ning siis läksingi kella ühe paiku teda peale võtma. Samal hetkel hakkas paduvihma sadama. Ilma naljata. Mõtlesin, et einoh nägemist, mina küll kuskile ei lähe, aga otsustasime siiski proovida. Kings Islandil paistis päike terve päeva, ei mingit vihma. Kohtusime väravate juures Kimi, Lidia ja Elleniga.Lidia oli lõbustuspargis esimest korda, seega me keskendusime suures osas sellele, et kõik number viied ära käia ja tal süda pahaks ajada. Alustasime Diamond Backiga, see oli siis see, mis läks kõrgele kõrgele üles ja tuli nagu pudrukuul alla. Mul on sellest video ka (nagu ka paljudest muudest asjadest), aga ma teen vlogi eraldi, kui ma ennast kokku võtan mõni päev.

Kui seal käidud saime, kordas Kim ainult omaette, et NO NO NO NEVER AGAIN ja muudkui uuesti ja uuesti. See oli nii naljakas. Lidia oli üsna vaikne, aga oli aru saada, et tema sisikond oli ka parajalt sassis. Edasi käisime ükshaaval läbi kõik hullud asjad, vortexi, flight of feari ning esimest korda meie kõikide (välja arvatud Zuri) jaoks firehawk. See nägi välja selline, et meid pandi pikali ja siis keeras see värk meid kõhuli, nii, et lendasime nagu supermanid ringi. Väga lahe värk. Haha.

Kõik need asjad on sõidu ajal alla kukkunud
Lidia näost (see tagapool, teksatagiga) võib aru saada, et hirm on naha vahel

Enne Vortexi sõitu, ma seal taga nurgas paremal
Kuna see on üks mu lemmikuid, siis ma olin väga meeleolus. Seal on pikk sirge alguses, kui üles viiakse, mis on aeglane, sellel ajal siis tegime Zuriga pilte.
Zuriga koos üles sõitmas
Ja pärast sõitu. Mul tegelt oli jumala paha olla, üritasin head nägu siin veel teha

Windseeker

Windseeker üleval

Mul oli vaja kogu aeg lolle nägusid teha


LA - käidud !Alguses tahtsime pärast parki Buffalo Wingsi minna, aga Lidia pakkus hoopis välja, et läheks Cheesecake Factorysse, mida me ka tegime. Polnud seal juba tükk aega käinud ning vahelduseks oli hea. Mul hakkas pea räigelt valutama (mul alati hakkab pärast Kings Islandit) ning söögiisu kadus ära, sõin veidi kartuleid ja veidi juustukooki ja pakkisin kõik koju kaasa. Aga nalja sai sellegi poolest, me tegime videosid ja rääkisime juttu, muljetasime ning noh, tuleb tunnistada, et meil saab nagu nii kogu aeg nalja.

Lõpuks viisin Zuri koju ja tulin ise ka koju ära, kell polnud palju, aga mu pea tahtis otsast ära lennata. Isegi mu hostisa küsis, kas ma olen pettunud, et mu nägu on selline ja ütlesin siis, et ei, lihtsalt pea tahab plahvatada. Pugesin oma tuppa voodisse, võtsin tableti ja läksin magama. Esimene nädal USAs pani küll kiirelt minema.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar