pühapäev, 9. juuni 2013

Laupäev ja Kalevi fännide pidu

Laupäeval algas veidi pärast keskpäeva pidu meie juures, iga aastane Kalevi fännide hooaja lõpetamine. Hommikul käis selle tarbeks majas kõva sahkerdamine, toidu valmistamised ja laua valmis seadmine ning 12.30 paiku juba hakkasidki igasugused tegelased tulema.

Lõpuks oli meid ikka päris palju, grillisime ja tsillisime ning mingi hetk pandi meid pikkuse järjekorda seisma ja tehti tiimid, kolm tiimi. Minu tiimis olid Kristo, Birks, Eliise, Britta ja Andre. Meie tiimi nimi oli Kummikingad, aretatult Crocsidest. Teised tiimid olid all-in ja transformerid. Nimedega oleme me alati hiilanud.

Igal juhul oli siis 8 võistlust, noolemäng, sekretäride sangpomm (pidi seisma käed kõrval, hoidma paberilehti käes), joogitopsi mäng (pidi jooksma vett täis topsiga ja võitis see, kes vähem vett maha ajas), coca ära joomine kiiruse peale, pool liitrit, vabavisked, siis oli mingi, kus pidi kolme paberi peale astudes lõppu jõudma ja siis tagasi, maha ei tohtinud astuda, muna ära koorimine ja ära söömine ja viktoriin. Mina oma meeskonnas tegin seda joogitopsiga jooksmist ja siis viktoriin oli kõik koos. Ja meie tiim võitis ka üldarvestuses.

Pärast neid mänge minu jaoks pidu lõppes ja puzzlet panin kokku veel hommikulgi. Oli hea pidu, ausõna. Haha.


joogitopsimäng
Kummikingad!
munasöömine

Sannuga

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar