reede, 7. juuni 2013

Esimene õhtu Eestis

Kodus ootas mind eestilik söömaaeg, kartulisalat ja hapukoorekook. Oi-oi-oi-oi kui hea. Ausõna. Olge ära Eestist natuke aega, siis saate aru, kui hea on Eesti toit. Rääkisime juttu ja nautisime ilusat ilma.
Pärast söömist vajusin vaikselt diivanile, aga magama ei tohtinud jääda, sest ootasin isa koju. Isa tuli, tõi mulle lilled, nii armas, nagu sünnipäev oleks olnud. Siis aga enam suurest elevusest und ei tulnudki ja nii jäin jätkuvalt üles. Ühel hetkel käisin pesus ära ja võtsime suuna linna, käisime vanaema-vanaisa juures juttu rääkimas ning siis võtsime Triinu peale ja sõitsime linna. Parkisime auto ära ja läksime bowlingusse.

Kui kohale jõudsime, olid seal Killu, Alvar, Kaio, Geelika ja Silver ning siis mina, Egert ja Triinu tulime, seega oli põhimõtteliselt komplekt koos. Osa jäi tulemata, millest oli kahju, Sannu ja Andre jõudsid hiljem. Mängud olid mõnusad, mina oma rajal võitsin, poiste raja võitja jäi mul märkamata. Pärast mängu veel jutustasime maja ees tükk aega ning siis läksid Sannu ning Kaio-Alvar-Killu ja Triinu ära.

jouu eksu
Kaio ja Alvar - midagi põnevat vist toimus
Sain kingituseks - aitäh Geelika ja Silver!
Silver
Triinu
Tõin usa kommi ka
Kaio - Alvar ja Killu
Kaio - mina - Alvar
Geelika
Geelika ja Silver
Sannu ja Alvar
Musu mul
Egert
Teine G on minu tulemus
Mina - Geelika
"Tavai, hoia lihased tugevad"
Andre ja Silveri lõppmäng
Tagumine rida Kaio - Alvar - Silver - Egert - Andre
Esimene rida Killu - mina - Geelika - Sannu
Tagumine rida Kaio - Alvar - Silver - Egert - Andre
Esimene rida Killu - mina - Triinu - Sandra
Mina, Silver, Geelika, Egert ja Andre sõitsime Vabaduse Väljakule, tahtsime alguses Patrickku minna, aga seal oli köök kinni, seega jalutasime Dublineri ja veetsime õhtu seal. Mina olin veidi pettunud teenindajas, ta ei öelnud tere, ega naeratanud, võttis tellimuse tuimalt ning ei toonud arvet lauda. Lisaks oli ju coca väike ning iga joogi eest pidi uuesti maksma. Oeh.. Igatsen juba neid USA suuri cocasid, kus maksad esimese eest. Igal juhul oli meil supernaljakas ja lõbus õhtu ning kuigi mul ikka keeled peas väga sassis on, sain vaikselt harjutud, mis keeles küsida ja rääkida.

Mina, Andre, Silver, Egert


Silver - Andre
Geelikaga

Maapoiss läks linna rikkurit mängima

musimops
Kesköö paiku läksime ära, tegime väikse tiiru Koplisse ning siis koju ja magama ära. Ma jäin magama arvuti süles, endal oli jube siiras plaan blogi kirjutada, haha. 

2 kommentaari:

  1. Kuidas siis on esimesed muljed? Kas on väga jube ja kas tahad ikka tagasi tulla? :D

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Oma inimesi on ikka hea näha ja eesti keeles rääkida, see on tore. Eks ole neid asju ka, mille peale mõtlen, et oeh jah, seal USAs... Aga ikka tulen tagasi, see jäi ju selline kokkulepe :)

      Kustuta