reede, 31. mai 2013

Viimased küsimused

Ma tahtsin väga seda küsimuste vooru ka videona teha, aga ma üritasin kolm korda ja mu kaamera ja arvuti ja programm lihtsalt ei tee koostööd. Seega, viimased küsimused (praeguseks kuni uue elu alustamiseni) on teie ees kirjalikul kujul.

1) Kas Kelly kade ei ole, et Sul USAs uus parim sõbranna on?

Ma arvan, et seda peaks Kelly enda käest küsima, aga üldiselt ma usun, et ta teab, et parim on siiski see, kes on mu elus ligi 10 aastat olnud. Mõnda asja lihtsalt ei saa ületada ja koosveedetud aeg on üks neist.

2) Kas Sina ei arva, et see aeg, mis Sa kodust eemal oled, leiavad Su sõbrad uued sõbrad?

Kindlasti leiavad. Need aga, keda saan ühe käe sõrmedel väga headeks sõpradeks nimetada, on mul kindlasti seal ka aastaid hiljem, kui ma tagasi pöördun. Nagu Kelly mulle kunagi saatis lause: "Distance means nothing, if someone means everything."

3) Kas oled pidanud oma arvamust sõpradest korrigeerima? Eesti sõpradest.

Sõpradest - ei. Tuttavatest, keda sõpradeks pidasin - jah.
See ligi kümme kuud, mis ma siin olen olnud, olen kuulnud uskumatuid jutte enda kohta, uskumatuid arvamusi ja ma arvan, et 95% juttudest, mis minust seljataga on räägitud, on ka minuni jõudnud. Alati on seltskonnas keegi, kes tuleb ja mulle räägib ja nö minu silmad avab. Eks need inimesed teavad ise, kes mind sopaga pritsinud on, mulle see korda ei lähe, lihtsalt minu jaoks jälle üks tuttav vähem.

4) Mida oled Sina tähele pannud maiustuste (kaasa arvatud krõpsud) osas, et mida müüdakse nii meil Eestis kui USAs? Ning mida nt on ainult meil Eestis ja neil pole?

Krõpsude kohta oskan kiirelt vastata, et on olemas mõlemas riigis Pringles. Lays on ka, aga Laysi maitsed USAs ei ole need, mis Eestis. Maiustused on mõlemas riigis nt Snickers, Twix. Kummikommid, Haribod näiteks.
Ainult Eestis on näiteks kohuke, millest USA elanikud midagi ei tea. Ja normaalsed kommid ja šokolaadid. Haha. Sellele küsimusele võikski vastama jääda, neid asju on ikka palju.

5) Kas sa oled enda arvates ülbe inimene?

Ülbe mitte, aga enesekindel ja hoian oma lähedasi. Kipub olema, et Sa kas oled mu sõber või mu vaenlane.

6) Kirjutasid, et lähed veel ühte kooli. Kas aupairid peavadki nii palju koolis käima?

Au-pairidel on koolitundide (punktide) hulk kindlaks määratud, ise valid, kuidas käid. Osa tüdrukuid käib nädalavahetuse kursusi tegemas, mina otsustasin oma tunnid aasta peale ära jagada. 

7) Kas sa ei karda, et su hostvanematel on kaamerad kodus?

Ei, ei karda. Ja tean, et ei ole.

8) Kas Ameerikas Domino küpsiseid on?

Ei, neil on Oreod, mis näevad samad välja, aga ei maitse nii magusalt.

9) Kas kavatsed Eestisse tulles Subwaysse minna?

Otseselt plaanis ei ole, aga ilmselt lähen küll. Lubasin, et tellin inglise keeles ja siis ütlen eesti keeles aitäh ja nägemist.

10) Kas kohukesed pahaks ei lähe selle 6 päevaga, mis Sinuni jõuavad?

Praegu lähevad. Talvel ei läinud, sest väljas oli külm. Üldiselt mu ema suutis leida nii pika säilivusajaga neid, et tavaliselt kui kätte sain, polnud kuupäev veel läbi saanudki. Aga jah, nagu ilmad soojaks läksid, siis nad lihtsalt paisusid hästi suureks ja kohupiim läks pahaks.

11) Sa pole kirjutanud ammu ei Robist, Keithist, Matthewist ega Hamedist. Mis värk siis lõppude lõpuks oli?

Robiga oli meil väga vahva koos, aga hetkest, mil ta sai endale tüdruksõbra, pidime vähem suhtlema, sest ta tüdruk oli/on väga armukade kuni ühel hetkel kustutas see tüdruk mu numbri Robi telefonist ära ja meie suhtlus katkeski.
Keithil on olnud terve aeg oma tüdruk, kellega nad ka koos elavad, ja temaga meil ühel hetkel lihtsalt suhtlus jahtus, paar korda nägime hiljem ka, aga üldiselt meie teed viisid lahku.
Matthew oli mul nii-öelda klubisõber, kellega me siis mõnel korral väljaspool klubi ka kokku saime, aga kuna ta kohutavalt egoistlik inimene ja mina olen egoistlik inimene, siis me ei sobi kuidagi omavahel suhtlema, me tülitsesime reaalselt kogu aeg. Ja nüüd tal on mingi kuri tüdruk ka, kes mind vihkava pilguga alati vaatab, haha.
Hamed on mu rahvusvaheline sõber, kellega me käisime päris tihti väljas, aga tal oli pidevalt soov vesipiibubaari minna ja mulle vesipiip ei meeldi ja see suht kaugel ka mu kodust, seega ma hakkasin ta kutseid vältima. Me suhtleme siiamaani, aga ta läks kaheks kuuks oma kodumaale, nii, et pole temast tükk aega miskit kuulnud.

Sai vast kokkuvõetud see osa.

12) Kas Ameerikas on puuviljad teistest riikidest sisse imporditud?

Nii palju, kui enda ümber praegu puuvilju näen, on kõik Californiast, seega USA enda kraam.

13) Kellele hoidsid pöialt Eurovisioonil?

Finaalis Ukrainale ja Ungarile.

14) Sa oled tihti sünnipäevadel blogisse pilte pannud, ühe noormehe sünnipäeval oli sul suudluspilt. Ometigi ütlesid, et keegi ei ole sind Eestis ootamas ega keegi ei jäänud maha?

Ma ei ole kordagi öelnud, et keegi ei ole praegu ootamas, ma ütlesin, et kedagi ei jäänud ootama.

15) Kui kaua sul load enne USAsse minekut olnud olid ja kui palju sõidukogemust?

Sain load 2010 mais, auto sain 2010 juunis, sellest ajast saadik olen sõitnud põhimõtteliselt iga päev. USAs tegin load vist jaanuaris. Ma ei mäletagi.

16) Kui vaatad oma ajale tagasi selle perega, siis kas tegelikult oli halbu hetki palju, millest sa blogis rääkida ei tahtnud?

Ei, ei olnud. Meil oli väga harmooniline aeg koos.

17) Milline Su uus pere on?

Mul ei ole uut peret.

18) Kas teed perele lahkumiskingituse ka?

Seda asja peab veel vaatama/mõtlema.

19) Kui mujale kolid, siis ei saagi Zuriga aega veeta nagu teil plaanis oli pikendada koos?

Nii on kahjuks jah.

20) Tuled Eestisse samal päeval, kui USA pere juurest lahkud. Mis Sa arvad, kas oled pigem kurb, et lahkud või õnnelik, et Eesti inimesi näed?

Kuni lendan üle USA, kindlasti kurb. Kui Euroopa poole peale jõuan, olen kindlasti super super excited oma lähedaste nägemise üle. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar