kolmapäev, 15. mai 2013

Videod: Kuidas Gerli ja Allar lollitasid

Seekordsetel videotel ei olegi mingit pointi, on siuke ühtlane nalja tegemine, aga kuna me neid ikkagi tegime ja see minu meelest nii naljakas oli, siis saab siia ka pandud. Samuti jookseb üks fakt sealt seest läbi, millest ma varem pole rääkinud ja millest lähiajal pikemalt juttu tuleb ehk minu paljuküsitud tulevik. Kuna ma ei saanud oma programmi ja videofaile kuidagi omavahel ühtima, siis on täiesti muutmata kujul seekord videod.


Lõpetuseks ütlen siis vihjena ära, et seda korterit poisid ei saanud, mis mina sebisin, aga ühe teise said ja homsest elavad sees!


6 kommentaari:

 1. Anonüümne16/5/13 00:40

  Lahedad videod! Tõesti Las Vegasesse? I was like...yessss...saab su blogi veel aasta (?) lugeda. :D Ootan kohe põnevusega su uudiseid. :)

  Kuidas te Allarile seda korterit sebisite? Kust esiteks korteri leidsite, kas Craigslistist või kuskilt mujalt? Mis dokumente ja värke korteri saamine Miamis võtab?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Haha, ei, see Las Vegase osa oli nali, see pere kolimine ei olnud. :D

   Craiglistist jah, kuulutus ja kõne, kuulutus ja kõne, helistasime päris palju läbi. Aga ma dokumentide osa ei teagi, nad leppisid kohtumise kokku, läksid kohale, vaatasid üle, mõtlesid veel natuke, helistasid, et tahavad ja järgmine päev kolivad. Ma ei oska öelda, mis taheti.

   Kustuta
 2. Selle strippari koha üle naersin ma ikka südamest:D

  VastaKustuta
 3. Anonüümne16/5/13 15:41

  nii lahedad videod :) las vegasesse lähed ka aastaks lapsehoidjaks siis eks? pere olemas ? Miks su praegune pere ära kolib? ja kysin uuesti kuna videod õiget vastust ei saanud mida Allar Miamis tegema hakkab? tööle v niisama puhkama? :)

  VastaKustuta
 4. Anonüümne16/5/13 15:42

  näääh ma alles peale kommenteerimist nägin et vegase osa nali oli :D Mida edasi siis ise teha plaanid? Peale eestis käiku ikka usasse tagasi ?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma kirjutan sellest kõigest ja vastused Su küsimustele eraldi blogis :)

   Allar hakkab Miamis töötama, ta on ka programmi ja viisaga siin, suveks.

   Kustuta