kolmapäev, 24. aprill 2013

Tööpäev, vaba päev ja 3 päeva peoni

Esmaspäev lõppeski mul sellel hetkel, kui blogi kirjutama tulin. Amee ja Adam olid mõlemad ühel hetkel kodus ning mind enam ei vajanud. Õhtul mängisin ilma naljata mitu tundi simsi, nii mõnus oli. Arvasin kogu aeg, et töö hakkab 12.30 ja märkasin ühel hetkel, et hoopis 13.30 hakkab, seega see andis veel indu juurde üleval olla. Ma ei teagi, mis kell ma lõpuks magama läksin, Killu igal juhul karjus mu peale jälle.

Teisipäeva hommikul ärkasin laste kisa peale kella 10 ajal üles. See oli küll see hetk, kus ma mõtlesin, et ma lähen kurjalt alla korrusele ja ütlen neile, et kas te palun saaksite vaiksemalt olla, üks üritab magada. Aga no mis siis ikka. Lapsed on lapsed. Amee oli sõnumi ka saatnud, kas saaksin varem alustada, seega alustasin nende kahe hulluga 12st. Ja nad olid tõõõõesti hullud. See oli täitsa metsik, millised nad olid. Pärast magamist läks olukord veidi paremaks alles.

Kuna Adam tuli koju, aga tahtis aias möllata, võtsin ma oma kaks jõmmi ja läksime Jump&Jacki mängima, sest kodus olles poleks nad elusees lasknud Adamil tööd teha. Mängutoas oli lõbus, seal oli palju lapsi, seekord normaalsed. Reede õhtuti on tasuta mängimine, siis on küll kõiksugu karvalised ja sulelised sinna kokku tulnud, meil on iga kord mingi probleem siis. Nädala sees peab maksma, siis on normaalsed lapsed seal.

Viimase pildiga seoses, eesti keeles teeme me "kuku, kuku, kes piilub?" ja mul pole aimugi, kuidas inglise keeles ütlema peaks, seega ma ütlen kogu aeg kuuukku-kuukuuu ja nüüd Graeme ütleb ka. Piilub ja ütleb "KUKU, Gerli?" Haha.
Mängutuppa jäime pisut kauemaks kui tunniks. Kaks tundi olime kokku kodust ära, veidi sõiduaega ka. Kodus pakkusin lastele veel õhtusööki ning siis oli minu poolt etteaste tehtud.

Õhtul mõtlesin, et olen hullult kaua üleval, sest täna vabapäev, aga kell 10 magasin nagu väike laps. Lihtsalt selline uni oli peal. Ja siis veidi pärast keskööd ärkasin jälle üles, oli vaja jutustada ju. Ma elan täiesti Eesti graafikus vahepeal. Igal juhul kuri Killu peksis mu mingi hetk jälle magama ära ja hommikul ärkasin jälle kella 11 ajal. Muudkui magan.

Täna siis vaba päev. Hommik oli vaikne, kedagi polnud kodus, käisin krõbinaid söömas all ning siis Skypesin Eksuga, kellega polnud sada aastat rääkinud ja siis takkaotsa veel emaga, kellega täna korralikult huumorit sai. Üldse mõlema Assaku elanikuga sai täna mõnusalt nalja. Ei jõua oodata, et nendega juba päriselt nalja teha.

Alguses mõtlesin, et mul vaba päev, päevitan päev otsa. Aga muidugi.. selliste plaanide puhul on juba eos teada, et paduvihma ilm tuleb. Nii oligi. Vihma sadas TERVE päev. Masendav. Ilm oli lausa nii masendav, et ma ei viitsinud isegi oma kooliõpikuid lahti teha, kuigi oleks pidanud, sest homseks on ikka siuke hunnik koduseid töid. Õnneks ühe osa tegin esmaspäeva õhtul juba ära. Zuri parandas ära ja ainult 2 viga oli. HALLELUUJAH!

Kuna mu päev muidu tundus üsna laisk, siis ma vähemalt vaatasin ära, mida ma kooli veel õppima lähen. Pidin ühe aine veel valima ja otsustasin, et kuna hispaania keelt rohkem võtta ei saa (siin on I, II ja III kursus ja siis lõppeb ära), võtan seekord ajakirjanduse. Minu valikuks sai "Writing Young Adult Fiction." See peaks olema loeng sellest, kuidas kirjutada noorele lugejaskonnale mingit raamatut, näitena oli toodud Harry Potter. Sellest piisas. Haha. Harry Potter on mu lemmikraamat. Igal juhul siis samal nädalal lõpetan hispaania keelega ja alustan ajakirjandusega, väike klassi- ja koolivahetus. Edaspidi õpin Miami University's. Loodan, et on lõbus aine ja ei pea pettuma.

PS! Kolm päeva sünnipäevapeoni. Varsti suurest erutusest lõhki minemas, haha. 

4 kommentaari:

 1. Anonüümne25/4/13 03:14

  Kui ma ei eksi, siis inglise keeles peaks sõna "kuku" vaste olemagi "cuckoo", mille hääldus on sarnane eesti keelega.

  VastaKustuta
 2. Eelmisele anonüümsele -, kindlasti mitte ei ole kuku vaste cuckoo, cuckoo tähendab üldiselt kägu. Selle kuku kohta mida Gerli mõtleb öeldakse peekaboo.

  VastaKustuta
 3. Anonüümne26/4/13 20:30

  Cincinnati Bengals valis Margus Hundi!!!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. OMG OMG OMG.. APPI KUI LAHE :D

   Kustuta