pühapäev, 21. aprill 2013

Laupäev

Magama sain pärast oma simsi maratoni ja seda, kui olin kõik oma 493 pilti blogisse tagasi pannud, mis ükskord suure hurraaga Picasast ära kustutasin ja need see-järel ka blogist kadusid. Kell oli siis viis hommikul. Jee-jee.

Uskumatu imena olin ma kell 11 juba üleval, uni läks ära. Jutustasin siis inimestega ning vaatasin ära järjekordse osa seebiseriaalist "Elu keset linna," see ikka täitsa müstika seal juba. Reaalselt Venezuela seebikates ei juhtu ka nii palju. Aga oli tore.

Siis käisin korraks jooksmas, oli selline tunne, et kas nüüd või mitte kunagi. Kui tagasi tulin, käisin pesus, pere tuli ka koju vahepeal ning siis panin klapid kõrva ja läksin voodisse lebotama. Lõppes see muidugi sellega, et ma jäin magama. Kella nelja ajal ärkasin üles, suure ehmatusega, sest kella viieks olin juba Tereza juurde kutsutud. Õnneks Zuri vapsee ei teadnud kellaaegu ning me läksime sinna veidi hiljem.

Kui toast välja läksin, tuli Evie kilgates, et mul on suur pakk allkorrusel. Mu kohver jõudis kohale! YAAY. Kolmapäeval tellisin, laupäeval kodus. Ja ma nii muretsesin, kas jõuab reisiks kohale. Evie siis aitas paki lahti teha ja üle kontrollida, kas töötab korralikult. Edasi panin end valmis ning veidi pärast viite tuli Zuri mulle järgi. Käisime korraks Krogeris, kus sees käisin mina üksi siiski, sest Zuri oli pidžaama juba selga pannud (olime kutsutud pidžaama peole).

Minu hommikusöök kell 17.20
Zuri tudupüksid
Minu tudupüksid
Loveland
Jõgi Lovelandis

Pärast poeringi panin endale ka autos tuduriided selga ning sõitsime siis Lovelandi, Tereza juurde. Loveland on minu majast kuskil 25 minutit eemal. Sama kaugel sisuliselt kui Cincinnati. Olin korra seal varem käinud, kui Paula (neiu Colombiast) seal elas. Tereza on Tšehhist pärit.

Sellistes majades elavad meil au-pairid
Kui kohale jõudsime, olid seal peale meie veel Janine (kes on meie clusteris ja Saksamaalt pärit) ja Marlies, keda kohtasin täna esimest korda. Ta on Austriast pärit. Super lahe tüdruk oli, klappisime kohe esimesest minutist. Veidi pärast meid saabus veel Allison, kes on Ameerika tsikk, kes juunis abiellub. Appi, kui lahe. Ma võin nüüd mööda panna, aga ta vist oli 22 (või oli 21) ja ta on oma kutiga 5 aastat koos olnud ja ta näitas videot, kuidas see kutt talle abieluettepaneku tegi. Appi, appi, appi, nii nunnu. Mõne elu kohe on nii nunnu. Igal juhul siis nõks hiljem tuli veel Caroline ka, kes on Austria tüdruk.

Sõime rämpsu, rääkisime megapalju juttu, vaatasime muusikavideosid ja laulsime ning vaatasime ära filmi "Magic Mike." Filmisisu natuke jäi mind häirima (JA MUIDUGI ilma lõputa film), aga selle korvas pidevalt paljas Channing Tatum filmis. Haha! Isegi Tereza tunnistas lõpuks, et okei, vahet pole, et tal pikka kaela pole, tagumik on küll nunnu. Ahjaa, me olime Tereza maja keldris, kus oli baar, piljardilaud ja kino (!!!!). Täiesti ulme korrus. Ma oleks võinud sinna igaveseks jääda. Ma ei saa tõesti aru, miks Paula mitte kunagi mitte kedagi külla ei kutsunud, kui tal endal võõrustamiseks selline koht oli.

Popcorni masin

Zuri
Tereza
Kino. Toolid liikusid veel kuni täiesti horisontaalasendini.
Kinolised
Pärast filmi rääkisime veel juttu ja lõpuks saime sealt minema alles poole kaheteistkümne paiku. Zuri tõi mu koju ära ning läks siis koju (vahepeatusega minu juurde tagasi, sest mu jakk jäi autosse, haha). Mul jälle poole ööni ülevalolemise režiim, ei saa kasutamata võimalust terve õhtu jälle Simsi mängida.

PS! Täpselt 1 nädal sünnipäevani, jejejejejejejejejeee. (jeps, super obsessed with birthday).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar