reede, 15. märts 2013

Viimane tööpäev ja puhkus alaku!

Minu kolmapäevane päev mööduski siis magades kuni neljapäeva hommikuni välja. Poole öö ajal olin üleval ka, sest nii halb oli olla, isegi magada ei saanud. Vahepeal tekkisid lausa pisarad silma, mõtlesin, et need on need hetked, kus tahaks jälle väike tüdruk olla, kodus omas voodis ja hüüda "Emme.. palun too rohtu. Palun tee midagi, et parem hakkaks." Ja siis meenub, et ma pole väike ja et ma olen kuskil teisel mandril..

Hommikul tundus siis, et ei saa minust ikka asja. Läksin alla ja tahtsin iga oma keharakuga omas voodis magada. Mida aeg edasi, seda lihtsamaks olemine läks, üritasin tasapisi süüa ja energia tuli. Kuna mul on lihtsalt super hostvanemad, tuli Adam juba poolest lõunast koju, et ma saaks puhata ja seda ma ka tegin. Õhtuks oli olemine juba päris heaks läinud ja saatsin siis õpetajale sõnumi, et kas sobib, kui täna kooli tulen. Nimelt lõputest tuli ära teha. Talle sobis.

Seega ma siis sättisingi ennast valmis ja läksin kooli. Enne käisin veel poes ka korraks, see jäi ju tee peale ja "otsime sünnipäevaks kleiti" missioon jätkub. Ma ei tea, kas ma mainisin, aga nagu välja tuli, ostsime eelmine kord Zuriga täpselt samasugused asjad poest, erinevat värvi. Poes ma esimese hooga ei saanudki aru, aga kui siis järsku mõtlema hakkasin ja rääkima hakkasime, selgus, et jah, nii oligi. Haha.


Koolis läks ülihästi. Seekord oli testis suurem osa rääkimisel, pidi rääkima, mida teen miljoni dollariga. Kuna me olime seda tunnis harjutanud ja mul siis juba hinge jäi, et ma ühte lauset öelda ei osanud ja kodus üle kordasin, oli sellest väga palju kasu. Samuti pidin lugema teksti, see oli päris raske, aga õpetaja lubas ühe korra läbi lugeda ja siis kõvasti ja esimese korraga sain juba rõhud ja loogika enda jaoks paika. Õpetaja kiitis, et ka võõraste sõnadega saan aru, millal C on S ja millal K hääldusega. Lõpetuseks siis laused numbritega ning kirjalikult 10 lauset, 5 hispaania keelest inglise keelde ja 5 inglise keelest hispaania keelde. Test sooritatud hindele A. Aitäh, näeme järgmisel kursusel.

Pärast kooli käisin korraks poes, sest mul tuli täna selline tuunikala isu, et kuku pikali. Seega ostsin endale salatit ja tuunikala ja tomateid ja enne oma reisi kavatsen selle kõik ära süüa kah. Haha.

Nii mõnus pilt, päikeseloojang ja USA lipp


Ahjaa, sain täna oma elu naljakaima kõne. Zuri helistas lihtsalt selleks, et öelda, et Subways oli nii kuum kutt tööl. Haha. 

4 kommentaari:

 1. Üleval paremal ja all paremal kleidid sobivad Sulle väga hästi!:)

  VastaKustuta
 2. All paremal kleit näeb imeilus välja Su seljas!

  VastaKustuta
 3. Anonüümne17/3/13 18:18

  Kleidid on nunnud :)
  Kuidas sa muidu photoset'e teed ? Et mitu pilti ühe pildi peal on :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mõned teen juba telefonis, PhotoGrid programmiga, nt kui Instagrami laen. Aga osa teen picasa programmiga arvutis.

   Kustuta