teisipäev, 19. märts 2013

Video

Ma nüüd nende videotega väga hoogu siin sattunud, aga Kristi saatis mulle sitaks laheda e-maili ettepanekuga selline video teha, seega ma siis otsustasin proovida.

Üks väike apsakas tekkis sisse, seoses allergiatega, aga ma mainin siis ära, et see jama hõbedaste ehetega ei ole ikkagi allergia, vaid ma lihtsalt arvasin nii varem. Kui videot vaatate, saate ise ka aru, millest räägin. Hehe. Ja aitäh ka Killule, video idee eest.12 kommentaari:

 1. Anonüümne19/3/13 15:55

  Miks Dublin su lemmik shoppamislinn on?:)

  PS! Olen au-pair Iirimaal, Dublini lähedal:P

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma ei teagi, odavad hinnad, lihtne ja loogiline linn, mõnus kliima, eriti meeldib meile emaga nt kevadel seal käia, kui Eestis alles lumi maas on ja seal juba lilled välja tulevad. Ja muidugi odavad lennupiletihinnad, mida Ryanairiga saada võib.

   Kustuta
 2. Ma olen samamoodi käinud Tallinna Majanduskoolis ja nüüd Tartu Ülikoolis:)

  Aga kommentaar selle video kohta muidu, et alguses kui Sa rääkisid ja mingi pildi panid, siis ei kuulnud absoluutselt, mida Sa rääkisid, kui pilt ekraanile tuli. Mega vaikseks läks asi.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. No näed Sa, siis meil midagi ühist. :)

   Läkski vaikseks, aga siis jäin vait ka, see, mis vaikseks läks, ei olnudki oluline info, haha. Ma ise videot üle vaadates ei märganud seda, ei osanud kõvemaks ka panna. Järgmisel korral jälle hoolikam. :)

   Kustuta
 3. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. REALLY kuhu mu kommentaar kadus:D
   Igaljuhul ma tahtsin öelda, et sa võiksid rohkem selliseid videosid teha.Nt mis youtubes praegu väga kuulsad, nt blindfolded makeupi mõne teise au pairiga või ilma peeglita meiki teha endale vms lahedat. :D Iseasi palju sul selleks aega on :D Sa pole ju ainult supernanny vaid Gerli ka ja ma kindel, et ma pole ainuke kes ootab siit blogist mitte ainult igapäevaseid tegemisi vaid kõike muud ka!:P

   Kustuta
  2. Ma nägin küll Su mõlemat kommentaari, ma ei tea, kus Sa ühe peitsid, haha :D
   Aga sellised videod on küll lahedad, mulle endale meeldib ka vaadata, aga teha küll ei taha, see ikkagi usa teemaline blogi, las ta jäädagi selleks. :D

   Kustuta
 4. Hmm, kõigepealr ütled, et sul pole allergiaid ja siis ütled, et hõbedaallergia :D

  VastaKustuta
 5. Ja tervitused vastu :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma ju parandasin, et see hõbeda asi ei olnud allergia, vaid ma arvasin nii. :)

   Kustuta
  2. ahjaa ja 16 pole kindlasti alles :D

   vot nüüd kukkusin kommenteerima :D

   Kustuta
  3. Haha sooda. Aga enamik mu sõpru läksid 12-13 juba tööle ja siis kõik mõnitasid mind, et ma rikka issi rikas tütar ja ei pea tööl käima.

   Kustuta