teisipäev, 5. märts 2013

Teisipäev ja superuudised

Ma ei plaaninud täna üldse blogi kirjutada, aga nüüd nii palju asju juhtunud, et peab ikka kirja panema.

Tänane päev oli mul haiguspäev vol 2. Hommikul sain kauem magada, aga ei aidanud see ka. Üles ärgates oli nii halb olla, et kuku või pikali. Kuna mul oli äratusest veidi tööni aega, rääkisin Laura ja Killuga juttu ning sättisin siis ennast valmis. Lapsed olid erakordselt koostööaldid, nii söögi kui ka multikate ja magamise osas. Lõunauinak venis tänu halvale ilmale väga pikale, aga jäigi mulle rohkem aega, et oma koolitöödega tegeleda.

Sain eile graafiku kätte ja tuli välja, et jälle pole kolmapäev vaba, mis on mu õppimise päev, seega pidin siis täna vaikselt tegelema hakkama, et valmis saaks. Lisaks sain täna üle tüki aja emaga rääkida, oma suure viha tele kahe vastu ära rääkida ning lisaks sain korraks rääkida ka Lauraga ja Killuga. Üldse sai palju rääkida. See kõik oli väga tore.

Ahjaa, see polnud üldse niimoodi mõeldud, aga avastasin, et ma oma tänastest toitudest pildid teinud, et ma siis näitan, et ma ausalt ka ei söö iga päev ainult rämpsu. Haha.Praegu ma vaatan, et see mac&cheese näeb küll ekstrarõve välja sellel pildil, aga no okei. Täna oli läbi ja lõhki coca-cola vaba päev, ise nii uhke enda üle. Alvar ütles mulle ükskord, et veepudel muudab mu ilusamaks. Haha. Täna oli ka vee ja mahla päev, mitte küll vabast tahtest, aga sain siiski tehtud. 
PS! See, kes kirjutas, et varsti mu kaalunumber on kolmekohaline, USAs see ongi kolmekohaline, haha.

Okei, ma nüüd saan nendest kommentaaridest üle. Kelly (ja ka Mikk) said eile mu paki kätte, lõpuks, see eksles küll ikka tükk aega mööda maailma ringi. Mis oli naljakas, oli see, et need asjad, mis mulle üldse ei maitse, teenisid neilt 10 punkti ja need, mis mulle maitsevad, jälle vähem. Õnneks parimad asjad on veel proovimata, ootan, mis arvamus muudest asjadest tuleb. 

Lisaks sain ma täna teada superuudise, et mulle tuleb USAsse külaline, täitsa minu juurde, minu koju ja MINU SÜNNIPÄEVAL. Kas saab veel paremaks minna? No ei. 

Pärast tööpäeva oli meil päris naljakas vestlus mu hostisaga ja kõige muu seas tegi ta ennustuse, et tänase tormi käigus saavad teised lund, aga meie vihma. Et tema teeb panuse. Mulle meeldis ta panus. Läksin poodi ja kui 10 minuti pärast poest välja tulin, ootas mind selline vaatepilt:


See sadas alla reaalselt 10 minutiga. Niisiis, hea ennustus, Adam, läks vist vähe puusse. Alguses tegi see mulle nalja, aga kui ma olin auto lumest puhtaks lükanud ja selle minutiga, kui telefoni laadima panin, olid kõik aknad uuesti paksult lund täis, sain aru, et naljast on asi kaugel. Autod sõitsid 15-20 miili tunnis, punase tulega ei üritanud mitte keegi paremale pöörata ning stop-märgi juures peatumiseks alustati pidurdamist 100 jalga enne. Ma ütlen päris tõsiselt, et see ilm oli päris jube isegi minu jaoks. Üks asi on auto, mis libedaga seisma hästi ei taha jääda, aga teine asi on tee, kus auto vägisi külje ette tahab tõmmata. Tee, mille muidu sõidan 5 minutiga, kiirustega 40-55 miili tunnis, sõitsin täna 15-20 miili ja jumal teab kui kaua, sest kaks autot mu ees põrkasid veel lisaks kõigele kokku ka ja neist mööda saamine oli paras nikerdamine. Lähen magama ja loodan, et hommikuks on see kõik kadunud.

Vähemalt kordki elus oli õige otsus, taas kord, oma kohtumine tühistada ja Cincinnatisse mitte minna. Sellise ilmaga sõidaks ma siiamaani sealt tagasi. Ja siis näen koju jõudes, kuidas Ellen, kes on Brasiiliast pärit ja nägi lund esimest korda sel aastal, kirjutas rõõmsalt OOHJEEE lumi maas. Sooda.

Tänu Laurale, kes mulle päeval kahte ilublogi näitas, sattusin jälgima Liina blogi (missliina.blogspot.com) pikemalt ja seal oli kaks videot, kuidas nad Anna Elisabethiga üksteisele kinnisilmi meiki tegid. Haha, mõnus naeruteraapia enne magamaminekut. Need tüdrukud on ikka tõesti superlahedad! Blogi hakkas mulle ka meeldima, nii, et lisasin mõnusalt oma blogilisti.

Ja siis lõpetuseks aitäh kommentaaride eest video kohta, tore oli lugeda. Mulle mainiti, et mu hääl oli kurb, aga Killu ütles, et mul oli lihtsalt nohu. Haha. Järgmine kord üritan rõõmsama video teha. Nüüd kõik uusi küsimusi tulistama, et ma seda teha saaks.

Kusjuures, pärast video tegemist ütlesid mulle päris mitu sõpra (mõni neist ka varem öelnud, mõni mitte), et nad igatsevad mind. Mitte lihtsalt, vaid siiralt, millegagi seotult. Täiesti kokkusattumus, aga nii oli.. Ja kui ma siis mõtlesin, et oeh, mis kõik mul Eestis on. Oijah, see otsus saab ikka väga väga raske olema, mis edasi teha.

2 kommentaari:

  1. Vautsivau! Kui ma muidu viimasel ajal hommikuti loen Su postitused diagonaalis läbi, siis täna võtsin kätte ja lugesin algusest lõpuni. Kuni jõudsin oma blogi lingini :D Mul on hea meel, et Sulle need videod meeldisid, kuna näha vist on kui lõbus meil endal neid teha oli. (: Olen algusest peale Su blogi lugenud ja naudi oma aasta lõppu, mis Su edasine otsus ka poleks!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. No näed siis, meeldime mõlemad üksteisele, haha. :) Naudin, kogu täiega ja aitäh. :)

      Kustuta