pühapäev, 10. märts 2013

Lisanupuke

Unustasin enne lisada, et rootslased valisid täna euroloo ka ja kuna lubasin teada anda, mis lugu oli, siis palun, video on teie ees.

See lugu polnud minu KÕIGE lemmikum, aga samas oli top3, seega ma väga rahul. Rootslaste show on endiselt tasemel ning lõpuhääletus meeldis mulle ka, neil nimelt publik + rahvusvaheline žürii. Ilmselt Eesti laulu valides see mulle ei meeldiks (mäletatavasti on meil see korra olnud ja siis esindas meid Vaiko Eplik, pärast keda Eesti Eurovisiooni allalangus algas), aga arvestades, et see žürii hääletas Robini loo esimeseks ja publik teiseks, siis ma usun, et rahvas on ka rahul. 

Kuna Joanna töötas, siis me paratamatult seda koos vaadata ei saanud, vaatasin üksi, aga elamus siiski hea. Niisiis, mis arvate? Meeldib/ei meeldi?


2 kommentaari:

  1. Hahahha.. ma olen alati kirunud seda Eplikut, et pärast teda hakkas meil ikka tõeline langus! No nii nõmedat lugu annab ikka otsida, päris ausalt.

    VastaKustuta
  2. Aga see oli ka see ainuke kord, kui me rahvusvahelist züriid kasutasime. Küll ilma rahvaarvamuseta (sest seal teatavasti võitis Vanilla Ninja), rootslastel olid mõlemad koos.

    VastaKustuta