reede, 15. märts 2013

Küsimustevoor

Tänane kuupäev on kestnud 48 minutit ja see on minu kolmas sissekanne. Hoos. Haha.

Igal juhul, küsimuste voor siis videona jälle teie ees, ootan tagasisidet ka.


14 kommentaari:

 1. Mul S.Hanseni kollane küünelakk saadud 0.99 doltsi eest :))

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See sõltub sarjast ka. Kas sama sarja oma? Ma nägin muidu kahte kollast veel, mis olid odavamad, aga see jättis ilusama kollase mulje :)

   Kustuta
 2. Ei ole sama sari..see mingi hard as nails.. aga no see oli soodukaga ja samas ka kõige odavam Sally Hanseni küünelakk mida juhtunud nägema olen.. pealis- ja aluslakk ka mul, nendega tuleb ikka 5-6 doltsi arvestada.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ja, siis võimalik, neid siin ikka päris erinevate hindadega. Pealislakki ma nägin ka jah, 5-6 dollari vahel, aga Eestis ikka veel suuremad need hinnad, nagu ma kuulnud olen.

   Kustuta
 3. Anonüümne15/3/13 06:00

  Hei Gerli! Olen Sinu blogi jälginud juba mõnda aega ning tahtsin lihtsalt öelda, et videode põhjal tundud sa äärmiselt soe ja sõbralik inimene olevat:) Seega, ootan huviga uusi videopostitusi:)

  Janeli

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hei Janeli! Aitäh armsate sõnade eest. :) Kui küsimusi tuleb, tuleb video ka, haha.

   Kustuta
 4. Äge video :D Leidsin ka hea neti tänaseks, et sain vaadata :)) Jeei :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See oli see märk, et SA PEAD NETI LEIDMA, GERLIL ON UUS VIDEO. Haha. Loodan, et Sul ikka vahva seal :D

   Kustuta
 5. Väike soovitus: tõmba muusikat nats vaiksemaks :D Ma kuulasin seda (ja eelmist ka just) kõrvaklappidega, su hääl oli nii vaikne, panin heli põhja ja siis pidin ehmatusest ära surema, kui muusika niii valjult mängima hakkas :D

  Igaljuhul, ma varem pole siin sõna võtnud, aga olen hoolega blogi jälginud küll. KJAdskaf, niii põnev. Ma tahaks ka täiega sellise..võõrsil elu ja American Dreami ära proovida. Aga no mul mingi sadamiljon taktistust (okei, kolm :D) ja noh, ma pole veel seni aru saanud, kas ma päriselt ka tahaks seda või see lihtsalt mul uitmõte, mis kord kuus külas käib, et oh, oleks lahe...


  Mis mulle ammu on silma jäänud, on Zuri käitumine. Sorri, kui ma olen valesti aru saanud või teda kuidagi solvan, aga ta tundub vahel su blogipostide põhjal nii ebameeldiv. Just siis, kui sa rääkisid, kuidas ta kogu aeg hostema peale vihane on, või temaga tülitseb nii, et sa pead oma tegemised varna viskama ja talle järgi minema. Ma ei saa sellest aru. Nagu.. kuigi peres ollakse ka liige, ollakse siiski ju ka töötaja ning mingi austus peab hostvanemate vastu olema, mitte et kogu aeg karjud ja vihatsed vastu. Okei, kõike ei peagi alla neelama ja end talla-aluseks tegema, aga kui eelkõige lähed laspsehoidjaks ehk TÖÖLE, siis ennast peaks veidigi valitsema. Ja kui kogu aeg nii suured tülid on, jumala eest, vaheta perekonda siis. Noh, eks ma enne ei tea seda olukorda, kui ise selles olen, aga mulle tundub selline käitumine ebaviisaka ja väga vastuvõetamatuna :D

  Eniiiiihau, sain kõik südamelt öeldud ja superkihvt! Aa, ja eelmise postituse see teine kleit (must) näeb ülipüss su seljas välja.


  Liis/mesiliis.blogspot.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, arvestan sellega järgmine kord. Ise ei saanud arugi, kui oskasin muusikat oodata. :)

   Mis takistused on? Kui ainult kolm, saab kindlasti kuidagi ületatud 12ks kuuks. See kogemus on seda väärt, päris tõsiselt, see on ikka täiesti midagi muud kui me seni oleme harjunud elama. Ainus mure on see, et ma ei tea enam, kas tahaks tavapärasesse ellu tagasi pöörduda, haha.

   Seoses Zuriga, ma parandan ainult seda kohta, et ma ei pidanud oma tegemisi varna viskama ja talle järgi minema, vaid ta alati küsis, kas ma saan tulla. Ja ma tean, mis tunne see on, kui tahaks lihtsalt kohe majast välja, seega sõbrad ju selleks ongi. Aga see perega tülitsemine oli tal enne, nüüd nad saavad väga hästi läbi ja Zuri isegi pikendas teiseks aastaks sama pere juures (tal saab aasta aprilli alguses läbi). Seega see teema tibatoba. Aga ta muidu ei ole ebameeldiv inimene, ta on väga tore, aga ta on selline, et kui talle keegi ei meeldi, siis talle ei meeldigi ja ta ütlebki, et ei meeldi. Seetõttu ta jätnud vahel ülbema mulje. Mulle ta sobib :)

   Aitäh kleidi kommentaari eest ka :)

   Kustuta
 6. Anonüümne16/3/13 16:31

  Arvan sama, mis Liis esimesena mainis. Esimest videot vaadates ehmusin ma ka muusika peale ära, väga kõvasti oli :D
  Esimese video kohta ütleks veel seda, et rääkisid kohati liiga kiiresti, just lause lõpud läksid kuidagi väga kiireks. Selles videos oli juba palju parem :) Ootan juba huviga, kas otsustad aastaks veel jääda või mitte. Kirjutasid millalgi, et Eestis sa ei saaks enam oma koolis edasi käia vms? Täpselt ei mäleta ka ja vb sain valesti aru.. Mina Sinu asemel jääksin igal juhul teiseks aastaks ka.. muidugi on Eestis pere, sõbrad ja loomad, keda tahaks näha jne, aga saad ju külla minna nt :) Elu on ikka mujal palju parem, kui siin, Eestis.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh tagasiside eest, oskan edaspidi targem olla :)
   Haha, ma ise ootan ka seda juba huviga, sest ma muudan oma otsust reaalselt iga päev ja mul pole aimu ka, mida või kuidas teha. Kooli kohta olen vahepeal uudiseid saanud, et on täitsa alles, uusi vastuvõtte enam ei tehta, aga vanad õpilased saavad ära lõpetada. Seega, mul justkui on küll põhjus olemas, et tagasi tulla (samas selle sama põhjuse kohta öeldi mulle ka, et ma ei pea seda pärast akadeemilist tegema, ma võin ka aasta hiljem teha). Keeruline :)

   Aga selle küllaminekuga on see, et realistlik olles, tuleb tunnistada, et USA on natuke liiga kauge maa, kust koju külla minna. See pole nii lihtne. Ja kui teiseks aastaks jääda, siis koju tulemiseks peaks vahepeal koju tulema uut viisat tegema (sest muidu teisel aastal riigist välja reisida ei saa) ja see on juba omaette keerulisem teema.

   Kustuta
 7. No kõige suurem takistus on ilmselt see, et ma ei salli lapsi :D:D:D Ma töötan praegu Mängumaal ja ma olen nii õnnelik, et ma nendega otseselt tegelema ei pea ja saan õhtul koju minna ning seal pole lapsi. Sessuhtes on naljakas, et ma töötan sellisel kohal ja iseenesest mulle töö meeldib, aga ma näen siin nii palju kõikvõimalikke lapsi, kes on kasvatamud ja jonnakad ja jubedad (no toredaid lapsi on ka), et ma lihtsalt ei suudaks olla aasta lapsehoidja. No nt tuttavate lapsed mulle meeldivad ja neid hoian heameelega..paar tundi...kahe kuu jooksul.. mul lihtsalt pole seda kannatust :D

  Väikseks takistuseks on ka mu elukaaslane. ISeenesest oleks hea, sest ta sõjaväkke, aga ma pigem tahaks elada temaga koos välismaal, kui et üksi.. Ja siis õppimine.. ma tahan niiii väga õppida ja käia koolis ja lõpetada (ülikooli siis), aga kui ma selle veel üheks aastaks edasi lükkan, siis ma olen kindel, et ma ei lähegi õppima :D

  Minuga on pigem see, et ma tahan täiega elada välismaal, proovida USA elu ära, aga nagu päriselt nt aasta, mitte kellegi teise juures lapsehoidjana. Kuigi see viimane variant on kõige mõeldavam ja kõige kergemini teostatav.

  Sinu puhul arvan ma, et jää muidugi veel aastaks! Kuna sa veel sellist võimalust saad, kui tagasi Eestisse tuled ja siin uuesti elu sisse sead, on ehk raskem minna tagasi, kui üldse siis lähed. Kui on võimalus, siis kindlasti haara sellest kinni!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Au-pair saab ka olla vanematel lastel ehk olla sisuliselt nende autojuht, aga üldiselt jah, kui ikka lapsed ei meeldi, ei tasu seda tööd ka teha. Seoses kooliga, minul jäi ka pooleli ja isegi, kui ma otsustan mitte praegu tagasi minna, teen ma seda mujal edasi ning näiteks Tartu Ülikooli EAPsid saab siia kooli üle tuua, seega pole ka raisku läinud need.

   Niisama USAsse konkreetselt elama tulla on raskem ka, isegi minu jaoks tundub see praegu liialt keeruline, et jamama hakata ja ma olen ikka igast viise läbi uurinud.

   Ma tulin Eestist ära täpselt nii, et kogu mu elu oli paigas ja töötas ja ma otsustasin üle öö, et aitab ja kolisingi ära. Seega, poleks probleemi uuesti teha, haha. Eks ole näha, mis saab. :)

   Kustuta