teisipäev, 19. veebruar 2013

TT ehk teisipäev ja tantsupidu

Tänane päev oli emotsionaalses mõttes päris raske, aga teiselt poolt olid lapsed paremad kui eales varem ja meil oli kohutavalt lõbus ning nii tundsingi õhtuks, kui tööpäev lõppes, et enam ei jaksa. Nii palju emotsioone ei saa ühes päevas lihtsalt olla.

Jätan hetkel nimed nimetamata kuni asjad kindlamaks saavad, aga saladuskatte all siis tegin enda jaoks otsuse ühe väga kalli inimesega edaspidi mitte suhelda, kuna meie maailmavaated ja tuleviku suhtumine on lihtsalt nii erinevad, et see oleks teineteise piinamine. Sellest järgmiseks sain teada, et üks mu väga väga väga headest sõbrannadest siin läheb ilmselt re-matchi, mis tähendab, et ta lahkub mu elust veel varem kui ma oskasin oodata.

Alguses olid minus lihtsalt kurvad emotsioonid, aga kui Evie ühel hetkel küsis, miks ma kurb olen ja ma talle kõva häälega välja ütlesin, miks, olid ka silmad üsna kiirelt märjad. Miski minus loodab, et kasvõi üks neist olukordadest muutuks. Praegune situatsioon sakib päris rängalt.

Tänane tööpäev siis nagu eelnevalt mainitud, oli väga väga tore, sest lapsed olid superarmsad ning meil oli tantsupidu vähemalt viis korda. Multifilme oli lausa olematult ja see tähendas, et tegin head tööd, et nad telekat vaadata ei tahtnud. Väga mõnus.

Õhtul tegin oma koolitöid, nii ajakirjanduse kui ka hispaania keele omi ja see tegi meele küll rõõmsaks, järsku tundus kõik nii lihtne ja loogiline, sulg jooksis ja mõte liikus. Sellistel hetkedel ma mõtlen, et oh küll ma olen tark tüdruk ikka. Haha. Ennast kiitmast ei väsi. No ei iial.

Panen lõppu mõnusalt õnnelikud pildid, mis varasemalt ununenud.

Nagu  kaksikud
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar