neljapäev, 21. veebruar 2013

Peaaegu nädalavahetus

Eile öösel jättis Une-Mati mu täiesti üksinda, üritasin, mis üritasin, und ei tulnud. Kella kahe ajal läksin internetti meelelahutust otsima, et äkki uni tuleb. Lõpuks jumal teab mis ajal sain magama ja hommikul poole seitsme ajal oli küll siuke tunne, et ei ei ei, mitte veel..

Alla minnes nägin, et Graeme on väga heas tujus, pole ammu nii heas tujus olnud. Tegime siis hommikusöögi ja hommikused multifilmid ja siis hakkas draama kuningriik pihta. Mingil seletamatul põhjusel tahtsid nad täna kogu aeg süüa, Eviele võin ma anda, aga Graemele näkse andes tekib olukord, et ta lõunal ei söö ja siis ta ei maga, sest ta kõht on tühi. Nõiaring. Igal juhul oli see täna hullumaja, ilmselt minu enda väsimus andis ka tunda.

Lõunaajal kuulsin, kuidas Brutus haukuma hakkas ja jooksin alla, nägin, et postiauto on maja ees ja kilkasin siis nagu väike laps toas, sest ma teadsin täpselt, mis pakk see on. Jeeejee! Eestist saadetud pakk jõudis kohale, lõpuks.

Mõneks ajaks jälle magusaisu rahuldatud. Kaks kohukest ei pidanud ka vastu, aga kuuest neli väga head, seega läks hästi. Nüüd võin öelda, et kõik korrad on kohukesed üle tulnud, seega ülejäänud tüdrukud - võite ka küsida, ei saa need ameeriklased aru, mis need on. Ja lõpuks ometi saan ma suppi! JEJEJJEJEE!! Üks meie peretuttav ütles nii hästi pilti nähes, et ja siis emad räägivad, et nende tütred on maiasmokad. Haha. Aitäh, emps, you made my day!

See pakike muidugi tegi hea tuju terveks päevaks. Kui lapsed üles ärkasid, näitasin neile ka nende kingitust, musta ja valge koera järgmine DVD, seekord värviline. Hakkasime seda ka vaatama, Evie oli nii rõõmus, et linnuke on tegelikult sinine mitte must. Kui Adam ja Amee koju tulid, ütles Adam külmkappi vaadates, et oioi Eesti maiustused meil siin.. Haha. Hoian kõik endale. HAHA. Igal juhul lastele meeldis see multikas ka, minu meelest üks lihtsamaid ja loogilisemaid multikaid maailmas. Pealkirjade tõlkimisega oli täna päris tegemist, näiteks ühe osa pealkiri oli "Õige toon." A värvitoon? Muusikatoon?Tegin täna vaese mehe pastat (sain idee siit: http://llauraas.blogspot.com/2013/02/food-poor-mans-pasta.html). Väga väga hea oli! Minu tegemine nägi välja nagu alljärgneval pildil, praadisin kana ja maitsestasin, keetsin makaronid valmis. Võtsin sulajuustu ja panin makaronidega kokku ja kana ka otsa ja voila, valmis ta oligi. Lihtsalt ja kiirelt.

Ahjaa, täna sain teada, kes Evie boyfriend on. Olevat miski korvpallur, kenake teine ja pikk samuti. Nime lubas homseks uurida mulle. Tundub, et meie maitse eelistused on päris ühte klassi. Haha.

Kui täna nukumajaga mängisime, avastasin, et Lotte on paljas. Küsisin Evielt, kus Lotte kleit on, vastas mulle targalt, et ah ta täna unustas..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar