reede, 1. märts 2013

Heihoo, juba reede?

See nädal on ikka täitsa ajuvaba olnud, ma kirjutasin alles oma esmaspäevast, nüüd olen otsapidi juba reedes. Teisipäeval oli esimest korda Amee uue töögraafikuga minul pikk päev ehk alustasin kella ühest ja olin lastega 10.30ni. Väljas sadas paduvihma, õue minna ei saanud niisiis hakkasime mõtlema Eviega, mis me teha võiks. Lõpuks otsustasime mängutoa kasuks, kus me veetsime rõõmsalt kaks tundi. Pilte kahjuks ei ole, sest unustasin telefoni autosse, aga vähemalt oli lõbus. Kui koju sõitsime, oli juba aeg vanniks ning pärast vanni läksid lapsed ka magama ära. Vähem või rohkem draamaga. Eks vanus juba ka.. tiinekad mul. Haha.

Kui olin nad magama pannud, hakkasin oma hispaania keele koduse tööga edasi tegelema. Ei ole ikka naljaasi pikki asju kirjutada. Muidugi oli mul aega tegeleda Andrest piltide otsimisega, instagramis piltide vaatamisega, tumblris kirjutada, Facebookis ringi vaadata.. On vist kuldlause, et kui õppima peab, oleks targem kõik lehed peale sõnastiku oma arvutis ära blokeerida. Mitte, et see vist tänapäeval enam kedagi aitaks, nutitelefonid ju ruulivad.

Tõestus, et ma vähemalt üritasin

Kolmapäeval ei olnud plaanipärast vaba päeva, alustasin tööpäeva kella 11 ajal, kui läksime Graemega Eviele järgi. Järgnes üsna tavapärane päev, endale tegin lõunasöögiks riisiputru ja jõin piima (WOW), õhtul läks Evie tantsima, meie Graemega lollitasime ja umbes 20 minutit enne neidude tagasitulekut vaatasime veel musta ja valget koera ka. Kui Amee ja Evie tagasi jõudsid, sättisin ennast kooliks valmis ning asusin teele.

Birgit, näed vähe paremini, et piim on? Haha

Kuna esialgu arvasin, et tööpäev kestab 17.30ni ja arvestasin, et jõuan enne sööma, aga kestis tegelikult tiba kauem, siis ei jõudnud ja pidin kodust hooga midagi kaasa haarama. Minu koti sisu oli järgmine:


Koolis oli väga lõbus, me kontrollisime kõigepealt seda kodust tööd, mille ma eelmisel õhtul kergelt poole ühe ajal õpetajale lõpuks saatsin. See on see, kui öeldakse, et saada õpetajale meilile, aga kuupäeva ei ole. Ma ei tea, kas ma kuskil juba mainisin, aga koduse töö sisu oli kirjutada oma lemmikloomast ja mina siis kirjutasin oma lilla keelega karvasest elukast. Panin pildi ka ja puha. Õpetaja ütles, et mul on niiii nunnu koer, ütlesin, et mul tegelikult neid lausa kaks ja siis uuris õpetaja nimede kohta ja tema meelest polnud Tiku näitusenimel (Wanted Soul Bright-Eyed Diary) midagi viga, ütles, et kõlab ju täitsa toredasti. Küsis, kust Tiku tulnud on. Alguses jooksin kokku, aga siis seletasin, et on multikas, kus on kaks oravat Tiku ja Taku ja õpetaja sai kohe aru, millest ma räägin. Hehe. Multikaid on alati selgitusse hea tuua, neid teavad kõik. Igal juhul sain oma töö A, ainult ühes lauses olin kogemata "le" ja "el" segamini ajanud. Ilmselt see kesköine kellaaeg.

Kolmandik tunnist oli meil suuline osa, pidime endast rääkima (mu lemmikteema ju) ja teisi kuulama ja siis hiljem õpetaja ütles igale ühele, kellest peab rääkima, mida kuulis. Ma tunnen ennast iga korraga järjest paremini, isegi numbrid igasuguste aastaarvudega seekord toimisid normaalselt. Aa, tunniküsimus oli, et mida ma teeksin miljon krooniga, ma ütlesin, et ostaks uue auto, õpetaja küsis, kas Lexuse, hakkasin naerma, ütlesin, et ei, see mul on juba, aga ma võtaks mingi muu. Õpetaja küsis, kas BMW või Audi.. Ütlesin, et noo siis pigem Audi. Küsis, kumb Eestis populaarsem on. Noh, kuidas öeldagi.. Ja teiseks asjaks ütlesin, et reisin Taisse. Õpetaja küsis, miks. Ütlesin, et no soe ja põnev ja siis uskumatu, aga tänu laulusõnadele, mida ma eelmine nädal enda jaoks tõlkisin, oskasin pika jutu ära rääkida sinisest merest ja valgest liivast ja päikeseloojangust. Ühesõnaga, väga lahe, nüüd ma juba usun, et ma oskaks seda keelt rääkida.

Pärast kooli koju, jõudsin kohale kella kümne ajal. Olin väsinud, aga millegi pärast und ei tulnud ja lõppes see sellega, et läksin 1.30 magama. Kui äratuskell hommikul 6.30 helises, oli mul tunne, et ma olen teisel planeedil, et see ei ole minu elu. Lapsed ärkasid ka üsna varakult. Evie oli korralik naljamees täna, ütles, et tal on dayoff, et ta ei pea kohe mitte kuskile minema. Naersime Ameega, et tal on jah nii palju kohustusi, et kui üks päev on kohustuste vaba, siis peab kohe ohkama, et vaba päev on.

Midagi märkimisväärset meie päevas ei olnud, minul endal oli märkimisväärne Skype kõne Kelly ja Triinuga, sõbrapäeva kohtumine, milleks meil enne aega ei olnud. Väga mõnus oli, sai naerda korralikult jälle. Lõuna ajal kui lapsed magama panin, vajusin ise poole sõna pealt ka magama. Mõtlesin, et panen korraks silma kinni (kell oli 2.21) ja ärkasin siis kella nelja ajal koos Eviega. Tegime snäkiringid ja oligi Amee kodus ning minu tööpäev läbi. Esialgu olin plaaninud pärast tööd magada, aga und ju siis enam ei olnud, seega pidin muid plaane mõtlema hakkama.

Otsustasin poodidesse minna, sest mul oleks vaja oma üks pluus ära tuunida ja selleks on tarbeid vaja. Midagi konkreetset ma ei leidnud, ühest poest leidsin lähedale asja, aga teoorias käisin 3 poodi nii läbi, et mitte midagi ei ostnud. Ise ka ei uskunud. Lõpuks siis käisin Subways, sest Reelika pani Twitterisse pildi ja ajas isu peale ning Menchie'ses külmutatud jogurtit ostmas, sest mul olid mingid boonus 5 dollarit, seega ei pidanud ise midagi maksma. Need kliendikaardid siin USAs ikka rokivad. Ahjaa, ma sain endale lõpuks Subway kaardi ka, ma päris täpselt ei tea, mis sellega saab, viie punktiga pidi tasuta küpsise saama, mul on juba 10 punkti, see tähendab 2 KÜPSIST! Jee.

Krogeris tehtud pilt, neid küpsiseid võib võtta.
Lisaks sai täna võtta juustu, dipikastet ja chipsi ning munadepühade Oreosid.
Kui poele tiiru peale teed, saab kõhu lausa täis. 

Huhh, lõpuks siis jõudsin koju tagasi poole kaheksa ajal, otsustasin Harry Potteri filmi vaadata, polnud seda ammu teinud. Valikuks jäi viimane ja no lõppes see muidugi sellega, et ma pisardasin siin omaette ja oma sööki ei jõudnudki süüa, sest nii põnev oli. Nii mina lihtsalt, haha..

Pärast filmi käisin korraks all, mingi diivan oli keset tuba, esimese hooga ei tulnud mul isegi meelde, kust see pärit on, lõpuks ikka selle mõtlesin välja. Korralikult oli mööbeldatud. Põhjusest räägin vast pärast nädalavahetust, kui on, millest rääkida (ehk kui valmis saab).

Ja kuna kuupäevaliselt on märts juba kätte jõudnud, siis uued pildid minu kahest armsast kalendrist ka.

You only live once, but if you do it right, once is enough

Ja Keiri ja Keidu kalender, märts on Keidu kuu :)

1 kommentaar:

  1. Haha..lugesin seda postitust telefonist..seega paistab jallegi vaga tume nagu coca :-D

    VastaKustuta