teisipäev, 15. jaanuar 2013

Uus töönädal uue hooga

Esmaspäevast algas siis järjekordne töönädal. Viimane nädal veel vanas režiimis, järgmisest nädalast läheb kõik pahupidi.

Hommikupoolikul oli Eviel kool, autosõit oli päris tore, lapsed laulsid Grease'i "Sinu valinud ma" lugu kaasa, lause Sinu valinud ma kõlas sellise pika täishäälikute ühendina, aga huh-huh-huhuu tuli küll mõlemal kenasti. Lõunasöögiks küsis Evie mac&cheese'i, seega minu esimene mac&cheese toidu tegemine ameerikas. Tuli välja küll. Tööpäev kokkuvõtvalt oli väga tore, lapsed on viimasel ajal nii toredad ja Graeme räägib iga päev üha rohkem, see on ka nii armas.

Mac and cheese

Peaaegu juba seisavad kõik juuksed hobusesabas, jee!

Pärast tööd lebotasin veidi ja rääkisin Allariga ning veidi enne kaheksat läksin kinno, kus kohtusime Omariga. Omar on mul sõber siin, kellega ma siis tutvusin, kui alles New Yorgis elasin ja tema elutee tõi ta nüüd ka Cincinnatisse elama. Käisime vaatamas filmi "A haunted house," mis oli korralik huumor-rõvedus koos. No naersa sai korralikult, aga väga rõve oli ka kohati.

Hiljem kui film läbi, rääkisime veel kaks sõna juttu ja siis koju ja magama. Täna hommikul plaanimuutus, tööpäev algas kella kaheksast ning meie veetsime mõnusa hommikupooliku koos. Mängisime, tegime pilte (katsetasime erinevaid võtteid mu kaameraga), koristasime veidi tubasid ning muud erilist ei olnudki. Graeme ja Evie mängisid minu voodis ja karbiga võitluses jäi Graeme kaotajaks ja nüüd meil sinise silmaga poiss siin majas nüüd.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar