esmaspäev, 7. jaanuar 2013

Põnev esmaspäev

Nüüd algas siis jaanuarikuu töögraafik, kus pole ühtegi lebopäeva, kuu lõpuni välja kõik tööpäevad kirjas. Vahelduseks on hea sellist graafikut vaadata, detsember oli küll eriti tühi, ainult vaba päev siin ja vaba päev seal. Niisiis alustasin hommikul kaheksast ühega lapsega tööd. Teine ärkas veidi hiljem. Tujud olid mõlemad superhead, ma olin väga rahul.

Elu USAs aga läheb karmiks. Täna hommikul Eviet kooli viies olid kõik sissesõiduteed suletud, politseiautod vilkuritega ees ning ükshaaval vaadati kõik autod läbi. Politseiohvitser küsis näha last, keda kooli viiakse. Politseidel oli listid käes laste nimedega, pidin ütlema, mis minu lapse nimi on. Minu nime taheti ka küsida ja ma nägin, et eesolevas autos näitas naine dokumenti ka, aga millegi pärast siis hakkas kiire, sest kooliaeg surus peale juba ning mind lasti läbi. Ilmselt mängis see ka rolli, et mul oli Graeme ka.

Mina ei saanudki aru, mis siis valesti on, aga kui pärast uuesti järgi läksime, ajasin ajad segamini ja meil oli palju aega ning kuulsin kahte ema omavahel rääkimas, et mingi kahtlane mees oli ringi luusinud kooli ümber. Mõlemad koolid on nagu sisehoovis, kuhu viib kolm teed sisse, aga majad omavahel moodustavad nagu aia ning siis keskel on parkimine. Ja see mees oli sellel parkimisalal ringi liikunud, kella kaheksa ajal. Ilmselt arvas, et kool hakkab kell 8, aga väikestel hakkab alles üheksast. Väga jube igal juhul.

Kuna aga mina kellad segamini ajasin, kooli viimine on täistund, järgi minemine on veerandtund, siis me Graemega tsillisime autos ja nüüd saate pildigalerii minu eriti armsast modellist täna hommikul.
Pärast lõunat arutasime Eviega täiskasvanulikult, millal meil on jälle aega McDonaldsisse minna. Pakkusin välja, et homme äkki veab kuidagi ajaliselt välja selle asja. Mina võiks nendega seal iga päev käia, aga kui nad 3-4ni magavad, siis me paratamatult ei jõua kella 5ks koju tagasi, kui vanemad koju tulevad. Seega me käime seal kas siis, kui mul pikad ja õhtupoolsed päevad on või kui ma 6ni töötan. Nagu näiteks homme.

Õhtul oli meil päris naljakas lastega, Graeme kogemata tegi mulle haiget ja ütles siis nunnu häälega nagu Evie alati ütleb: "Oh sorry," see oli nii naljakas. Ja Graemest on meeletu mahlasõber saanud, piim ei lähe enam üldse. Minu õhtupoolik möödus õpiku seltsis, 4 tundi lugesin seda pagana õpikut. Ausalt, kui sellest kasu ei ole, siis ma tulen koju. Haha.Üks tavaline pilt tänasest. Mulle nii meeldivad need koolibussid ja ma ikka üritan Graemele ka selgeks õpetada seda sõna, hetkel on ta endiselt "truck." Haha. Ahjaa, täna hommikul kooli sõites panin iPodist lastelisti, kuhu ma panin mingid lastelaulud ja kõik eesti keelsed laulud, mis ma endale youtubest kokku suutsin tõmmata ja siis täna tuli Nexus - Nii kuum ja Evie ümises tagapingis kaasa seda, päris naljakas.

Meil lubab nädalavahetuseks 15+ kraadi. Talv, daa-daa, aitaski juba. Täna hommikul näiteks oli mu auto lootusetult jääs, mõtlesin küll, et mis pagana põhjamaal ma olen nüüd. Aga no tasus kaks nädalat külma ilma kannatada küll, kui pärast miinuskraade kohe pluss viisteist tuleb. Jee-jee!

2 kommentaari:

 1. Ja meil lubab nädalavahetusel -15, hakkaski juba see sula ära tüütama. Aga meil emaga veel 59 päeva tõelise päikseni...

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Haha, ma tean jah, sellepärast ma kirjutasingi. Killuga ükspäev lugesime koos uudiseid, tema -15 kohta, ma +15 kohta. Haha.
   Ma kujutan ette, et 59 päeva pärast siin ka lebopäike, jejee. Aga no muidugi, kujutan ette, kui väga ootate juba :)

   Kustuta