pühapäev, 16. detsember 2012

Meelelahutuslik nädalavahetus

Reedel ärkasin alles pärast kella ühte, magasin kogu täiega. Rääkisin eestlastega juttu ning veidi enne kuute kihutasin panka, sest see ju pannakse kell kuus kinni. Käisin ka poest läbi, ostsin kasti mandariini, maasikaid, ananasse, vaarikaid.. Haha, meeletu puuviljade isu oli. Mingi uue võileiva ostsin ka, lömaks vajutatud sai ja vahel oli liha ja BBQ kaste. Oh, väga mõnus. Kastet oli veits liiga palju, lõpuni ei jaksanudki süüa, aga muidu oli hea.

Siis tulin koju tagasi, sõin kõhu täis ja sõitsin siis Middletowni, kus kohtusime sõbraga ja käisime bowlingut mängimas. Kuna reedese õhtu tõttu oli rahvast palju, pidime 30 minutit ootama, senikaua mängisime mingit pallimängu ja võta või jätat. Bowling läks hästi, võtsime tund aega ja jõudsime mängida 4 mängu, nendest 3 võitsin mina, ja minu skoorid olid 114, 97, 95, 95. Päris stabiilne tüdruk!

Viimases mängus sai Mark 129, tegi elurekordi. 
Pärast mängimist käisime veel ühte jäätisekohvikut jahtimas, aga see oli kinni, niisiis lõpuks sõime jäätist ikkagi McDonaldsis. Haha. Päris tore lugu. Veidi rääkisime veel juttu ja siis ma sõitsin teise sõbra juurde, kus meil oli filmiõhtu "Back to the future 2" vaatamisega. Teine osa meeldis mulle tunduvalt rohkem kui esimene, sest esiteks pani Rob mulle inglise keelsed subtriitrid alla ja nii sain ma paremini aru ning teiseks oli film 1985 tehtud ja sisuks aeg 30 aastat edasi ehk 2015.aastal ning oli päris naljakas vaadata, mismoodi 30 aastat tagasi arvati tuleviku kohta. Filmi lõpetasime vist kahe ajal, siis sõitsin koju ja magama.

Laupäeva hommikul ärkasin äratuskellaga, sättisin end valmis ja läksin Zuri juurde. Pidime alguses minema Kareni sünnipäeva Cheesecake Factorysse tähistama, aga seal oli korralik hullumaja laupäeva tõttu ja nii läksime hoopis Zuriga iHopi ja Burlingtoni shoppama. Meie shopping kestis 3 tundi. Sellest poolteist tundi ma lihtsalt seisin riietusruumis peegli ees ja mõtlesin, kas osta kleit või mitte. Lõpuks ikkagi ei ostnud, haha. Nii minu moodi. Aga kingad ostsime mõlemad Zuriga, õhtuseks klubiürituseks. 

iHop ja New York cheesecake pancake

Zuri ja Gerli shoppamishoos
Pärast siis Zuri koju, mina koju ja algas sättimine õhtuks. Mina veel lollitasin tükk aega all laste ja Adamiga, kohutavalt palju nalja saab meil, ma ei jõua ära imestada. Mingi hetk siis käisin veel drive-in automaadist läbi, esimest korda kusjuures, sest minu pangal automaate ei ole ja ma polnud päris kindel, kas muu panga automaadist raha võttes pean mingit maksu maksma. Ei pidanud.

Sõitsin Hamiltoni, mis on minu juurest kuskil 15-20 minuti sõitu ja jätsin oma auto sinna ning sinna tulid juba Karen ja Leslie mulle vastu ja algas meie tee klubisse. Autos lahendasime mingeid Margaritasid, müüdi purkides, 740ml ja maksis 2.30$, kusjuures ostes pidin veel dokumenti ka näitama. Vapsee luksus. 

Alguses pidime Pavilioni minema, aga kuna meie grupis olid alaealised tüdrukud (ameerika mõistes, sest siin on täisealine 21) ja neid sinna sisse ei lastud, läksime Pulse nimelisse klubisse, kus on alaealised ka lubatud. Seal süsteem, et alaealistele pannakse käe peale rist, täisealistele antakse käepael, käepaelaga võib siis alkoholi ka osta. 

Jõudsime siis klubisse, läksime rõõmsalt ukse peale, turvaonu küsib dokumenti. Andsin oma juhiloa, ütleb, et nad ei arvesta sellist dokumenti, et nad tahavad kas passi või ameerika dokumenti. Ah, ärge hakake jälle peale. Seletasin talle siis ilusti, et mul on kaks pildiga dokumenti ja kolm pangakaarti, et ärgu huiaku ja lasku sisse mind. Tuli teine turvamees, vaatas mu pilte ja mind ja mõõtis pealaest jalatallani ja ütles, et no ei saa ikka nii. Lõpuks ütles, et ma võin isegi oma telefoninumbri anda, aga palun laske sisse noh. Diil! Saingi sisse.

Esialgu oli klubis vähe rahvast, aga mida aeg edasi, seda rohkem rahvast tuli, lõpuks oli klubi paksult rahvast täis. Tuleb tunnistada, et mulle meeldis see rohkem kui Pavilion, kuidagi mõnusam oli see olemine. Klubis kohtusime siis Zuri, Elleniga (uus au-pair, pole päris kindel, kust vist oli brasiiliast), Kimi ja Nelega (sakslased) ja siis oli Karen ja Leslie, kes ka au-pair, ilmselt kolumbiast, rääkis ka hispaania keelt. Klubiõhtu populaarsemad lood olid Justin Bieber-Beauty and a beat ja PSY-Gangnam Style! No minu lemmikud ju!

Karen ja sünnipäevakingitus
Leslie - Karen - Kim - Ellen - Nele - mina - Zuri

Sünnipäevalapsega

Sakslastega, supertüdrukud

Kontsaklubi, minu omad on all vasakul, kivikestega kontsaga
Pidu lõppes jumal teab mis kell, ukse peal tuletas turvamees meelde, et ma lubasin numbri anda, aga päris ausalt mul ei tulnud oma number meelde, niisiis jäin võlgu. Hamiltoni tagasi jõudsin veerand kolm, magama läksin jumal teab mis kell, hommikul ärkasin kell 11 ja avastasin, et ma olen haige. Enne kojutulekut käisin Subwayst süüa ostmas ja kodus on empsi toodud rohukott täna parim sõber, kurgusprei, ninarohi ja Tylenoli tabletid. Jou. Jube hea pidu oli, olen hullult rahul. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar