pühapäev, 16. detsember 2012

Ja väike infokild lisaks

Tahtsin veel juurde öelda, et kütusehind langes sel nädalavahetusel 2.99$ gallon, mis tähendab umbes 0.60€ liiter. Ma loodan, et te lähete kadedusest siniseks.

Lisaks kuna minult on palju küsitud, mis tunded valdavad minu perekonda seoses koolitulistamisega, siis ütlen, et nad on šokis. Terve nädalavahetus on olnud televiisor täis uudiseid selle kohta ja täna rääkis Adam, kuidas selle linna kiriku seinale oli keegi kirjutanud "It is just a beginning" (-See on alles algus). Ta ütles, et talle ei mahu lihtsalt pähe, kuidas saab keegi nii kirjutada ja arvata, et see on naljakas või teisipidi seda siis tõsiselt võtta.

Seoses tulistamisega on koolis turvalisuse nõuded rangelt üle vaadatud, varasemalt piisas kui keegi (näiteks hommikul kooli viinud inimene) ütles, et lapsele tuleb keegi teine järgi, nüüd nõuti kõikide inimeste dokumentide koopiaid ja allkirju ning selget graafikut, mis päeval kes lapse kooli toob ja järele läheb. Ameerika võib olla tulistamisega harjunud, aga see oli liialt suur šokk kõigi jaoks. Eelnevalt juba kirjutasin, et riigis kuulutati välja lein, absoluutselt kõikidel inimestel on lipud pooles mastis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar