kolmapäev, 10. oktoober 2012

Väike teadeanne

Mõni juba märkas, et lisasin paremale nurka uue lingi: "Tutvustan Ameerikat." Tegemist on tumblri kontoga, kuhu üritan edaspidi uute söökide-jookide-kohtade pilte-tutvustusi panna, sest selle sisulisi kirju on mulle palju tulnud ja siis ei pea ükshaaval vastama. Kui mingi asja tutvustuse olen siiski ära unustanud, andke märku ja panen juurde.

Enim küsitud siis mingi aeg tagasi tehtud maiustuste pilt, mille kohta lubasin infot jagada: see on kenasti nüüd olemas. http://gerliusa.tumblr.com/post/33288218511/hunnik-maiustusi-ja-snakke-1-mint-oreo-fudge

Head lugemist!

6 kommentaari:

 1. Anonüümne10/10/12 11:19

  Proovi Pepperidge Farms Goldfish crackers (minid) ja York Peppermint patties. Need on head ja vahe kaloreid:)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Goldfish crackers on proovitud, täielikud lemmikud. York Pepperminti üritan järgmine kord siis poest leida. :) Aitäh.

   Kustuta
 2. Kasulik postitus! Nüüd tekkis ka tahtmine see valge Hershey's šokolaad ära proovida ja Almond Joy tundub ka päris hea.

  Mind ennast ahvatles suur Pringlesi krõpsude valik poes. Juustuburgeri maitselised tahaks ära proovida. Veel on mul kavas igasugustes kiirtoidukohtades käia. Seni olen ainult Subways käinud. Ma ka kindlasti kirjutan siis kogemustest.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See valge on absoluutselt tasemel asi.

   Ma pettusin krõpsudes vist mingi esimesel nädalal vms, isegi roheline Lays ei maitsenud nii nagu meil ja nii ei julgenudki ma muud osta, kui rohelist Pringlessi, mis on õnneks sama maitsega. Rohkem pole krõpsude isu peale tulnud, seda rohelist söön ka juba 2 nädalat, haha.

   Subway on mulgi üks lemmikutest, täna just tegin sissekande selle kohta. Mujale polegi vist ise ka sattunud.. McDonald'sis käisin, aa Chipotle's käisin ka, see oli ka siuke kiirtoidukoht, aga sellest ei jäänud mingit eriti eredat mälestust.

   Jään Su kogemusi ootama :)

   Kustuta
 3. Anonüümne13/10/12 06:56

  Hehe.. Mis paki saatmine Eestisse maksab ja maiustusi on lubatud saata? :)

  Harjet

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Väike pakk, mis on umbes raamatu suurune, on 16,95 hinnakirja järgi. Aga teadjamad rääkisid, et postkontoris on see summa hoopis väiksem, nii, et täpselt ei tea. Aga päris kallis on. :) Maiustusi on lubatud saata küll.

   Kustuta