teisipäev, 16. oktoober 2012

Teisipäev ja teised õnnesoovid

Tegelikult on täna veel mõnel inimesel sünnipäev ja kasutan võimalust, kuivõrd Ameerikas on veel kella järgi 16.oktoober. Niisiis, palju õnne sünnipäevaks ka Batule! :)

Minu tänane päev algas veidi pärast kella ühtteist, ärkasin ja sättisin ennast korda ning natuke aega hiljem oli meil Skype kõne vanaisaga, kellel oli täna sünnipäev ja kellele me emaga otsustasime üllatuse teha. Ehk ema võttis arvuti sünnipäevale kaasa ja mina sain otse õnnitlused edastada. Ja natukene ka sünnipäeval osaleda. Täitsa vahva oli vahelduseks jälle, polnud ammu pikalt pidanud eesti keeles rääkima ja ma saan nüüd nii hästi aru vahetusõpilastest, kes ütlevad, et kirjutada on üks, aga rääkida hoopis teine. Isegi isa mainis täna, et mõni sõna on mul täitsa aktsendiga. Haha.

Pärast vestlust läksin siis alla, lapsed olid just lõunasöögi lõpetanud ja vaatasid multikat. Mängisime ja jooksime mööda maja ringi, korraks käisime õues ka. Pool tundi hiljem läks üks magama, veel pool tundi hiljem teine järgi. Ja lõunauni muudkui venis ja venis ja venis.. Lõpuks ma mõtlesin, et ei tea, kas peaks nad üles ajama. Üks ärkas kell viis, teine kell kuus. Kena lugu küll.

Niisiis oli päevaplaan täiesti sassis ja ma andsin endast kõik, et nad lihtsalt ära väsitada, sest õhtul pidi ka keegi ju magama minema. Käisime õues jooksmas, vaatasime multikaid, mängisime toas, joonistasime, lõpuks käisid vannis ligi tund hiljem kui tavaliselt ja olid vannis ka terve tunni. Siis tundus, et on piisavalt väsinud, ahaha. Õnneks siin peres ei ole sellist kellaaja peale värki, et PEAB üles ärkama ja PEAB magama minema. Ja arvestades, kui tublid nad olid täna, arvan, et nad olid seda und väärt küll.

Juhin tähelepanu multikale, mis telekast tuleb

Graeme esimene vaarikas. Nägu on suht hea.

Magustoit

Magustoit tegi kõik rõõmsaks!!
Minu tööpäev kestis kella 21.30ni, siis tuli Amee koju ja mina registreerisin ennast kooli ära. Hispaania keel, siit ma tulen! Mõtlesin ja mõtlesin, oleksin ehk tahtnud mingit keelt edasi õppida, aga lõpuks mõtlesin, et kui mul on see võimalus siin antud, siis miks mitte õppida hoopis uut keelt. Ja oleks ju väga vahva Ricky Martini lugudele rohkem kaasa laulda kui unos-dos-tres.. Hahaha.

Pärast tööd tegin väikse spaa, katsetasin oma kõik kreemid-maskid-möksid ära, mis ma endale kokku olin kraaminud ja panin siis oma megavinge pingviinidega pidžaama (mis tänasel Skype kõnel kõigile ette jäi, haha) selga ja nautisin seda head ja magusat lõhna oma toas ning jutustasin korraga nii paljudes keeltes, et lõpuks oli täiesti sassis, Reelikale hakkasin vastama inglise keeles ja Michale läks üks lause eesti keeles.

Blogi auväärseks lõpetuseks panen pildid meie tänasest õhtusöögist, lubasin kunagi, et näitan, millised need laste "peaaegu friikartulid" siis on.

Üle tüki aja lõpuks sõin ise jälle Caesari salatit, vahepeal oli küll isu nii täis, et paljas lõhn ajas oksele

Ja minu laste "chicken and fries," kõmm ahju ja 15 minuti pärast kõhtu, nii lihtne ongi
Homme on day-off, mis ei tähenda tavaliselt muud kui tänast kauast üleval olemist ja homset kauast magamist, aga kuna meil on siin koristajate päev homme, vean mina ka ennast kodust välja.. Ja nendest plaanidest juba homses blogis. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar