kolmapäev, 31. oktoober 2012

Päris Halloween

Tavaliselt on kolmapäeviti vaba päev, see nädal ei olnud, sest sain juba ette nädal aega puhkepäevasid. Kuigi töö algas kell 12 ja ma mõtlesin, et saan kaua magada, läks mul meelest ära, et täna oli koristajapäev. Pekki. Me rääkisime Ameega ka sel teemal, et võib-olla oleks neljapäev parem, aga samas on minul keerulisem olla kahe lapsega majast väljas kui ärgata varem. Niisiis käib ta ikkagi kolmapäeviti.

Keskpäeval algavad tööpäevad on sellepärast head, et siis järgneb kohe uneaeg. Täna sain ka mõlemad väga kiiresti magama ning seejärel oli 2 tundi leboaega, ilm oli endiselt väga märg ja vihmane. Tegelesin veidi oma asjadega, üllatustega (nüüd mul neid juba mitu plaanis) ning pärast tegime Eviega snäki, lakkisime ta küüned ära. Poole tegemise pealt ütles mulle, et ma olen esimene au-pair, kes ta küüsi lakib. Hakkasin naerma ja ütlesin, et see küll hea pole, hahaha.. Pärast tegime veel väikest videoshow'd, panen kaks videot siia ka, väheke kummuli on, ma ei saanud üldse aru, kuidas ma oma telefoni hoidma peaks.


Kui Graeme ka üles ärkas, hakkasin lastele just õhtusööki valmistama ja siis tuli Amee koju. Lõpetasin õhtusöögi tegemist ja mängisin endiselt lastega, skaipisin ema ja Allariga ning kirjutasin jälle palju Egertiga, nagu ta ütles, ma rikkun kõik tema õhtud ära, kui kõige paremad saated telekast on.

Mingi hetk tuli Adam ka koju ja siis tulid meil külalised, mingi Amee sõbranna oma lastega ning Adam, see sõbranna ja Evie ja sõbranna lapsed läksid trick-or-treati jooksu tegema. Meie jagasime siis kodus komme. Alguses muidugi Graeme ärandas kaks pulgakommi ära ja sõi neid rõõmsalt koos.

Evie kostüüm - Brave nukk, ilma parukata.  Müts oli peas, sest megakülm oli väljas. Ja niisama Graeme. 

Pulgakommimees

Esimesed külalised

ja veel külalisi

Ja veel külalisi

Meie kodutänav ja tricktreatitajad

Suht peaaegu viimased trikktriititajad, Adam ütles, et nemad on selleks juba liiga vanad, et see pole viisakas
Pärast seda jooksuvärki käisin korraks poes, ostsin endale õhtusöögiks salati ja vaarikad ning vudisin koju tagasi, kus minu suureks üllatuseks oli täna X-factori esimene live-saade. Ma arvasin, et see nädal jääb vahele, aga ei jäänudki. Seega kaks tundi meelelahutust. Ja nüüd vara magama, sest mul on ju nii raske nädal olnud. Nagu ema ütles, pean välja puhkama oma kuuest puhkepäevast. 

4 kommentaari:

 1. Need lapsed on nii armsad. Graeme näeb nii numpsik välja alati. Ma vaatasin ka eile esimest korda X-factorit. Vaatasin ainult Britney, Demi ja Chloe pärast, haha. Natuke Simon Cowelli pärast ka. Need esinejad ei olnud eriti andekad minu arvates.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, nad mul inglikesed jaa :)
   Chloe ei meeldi mulle üldse, mind nii häirib, et ta ei lase inimestel lauseid lõpetada, kisub enne mikrofoni suu äärest ära, päris mitu lauset niimoodi õhku rippuma jäänud. Aga Britney ja Demi meeldivad mulle ka. Ja mõni esineja on ka lemmikuks saanud, selle tüki aja vaatamisega. Üks lemmikutest läks täna kahjuks koju, aga neli tükki on veel sees täitsa.

   Kustuta
 2. Mulle millegipärast tegi nalja, et Graemel kostüümi ei olnud. Ta ise on nii õnnelik veel. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa me naersime ka seda :D Ta tahtis lihtsalt Evie pilti ära rikkuda vist, ja talle kohutavalt meeldib poseerida. :D

   Kustuta