laupäev, 13. oktoober 2012

Ostublogi

Kuna minult on palju küsitud Ameerika hindade kohta, allahindluste kohta ja asjade kohta, mis ma ostnud olen, siis ma teen siia väikse kokkuvõtte piltide ja tekstiga. Ohtrate piltide ja tekstidega.

Rosary kaelakett, ostsin selle Ebayst, maksis 3,99$ ja shippingu peale veel 0,99$. Ehk kokku siis 3,9€.

Pusa Hilfigeri poest. Esimene kord käisin vaatamas, maksis 88$, teine kord käisin, maksis ikka 88, kolmas kord läksin, oli allahindlus 30% ja hinnaks 61$ ehk 47 eurot. Seest karvane, väga hea soe ja eks firma annab hinnale oma osa, aga Eestist sellise hinnaga Hilfigerit kohe kindlasti ei leia.

Jope Guessi poest. Maksab 69.99$ ehk 54 eurot. Allahinnatud veel ei ole, ootan kuni hinnatakse. Üles pildistatud nii must kui ka valge.


 Käekotid Guessist. Järjest tulevad pildid, hinnad varieeruvad 75 ja 80 dollari vahel ehk eurodes vastavalt 58 ja 62. Sellele lisandub 40% allahindlus.Wedge saapad, seest hästi paksud, nii paksud, et pidin number suurema võtma, et jalal kitsas poleks ning jalas väga mugavad nagu sussid. Hinnaks esialgu oli 240$ (186€), aga jumal-teab-mitu-sada-protsenti-allahinnatud ja uus hind 49.99$ (39€). Mingi naturaalsete asjade pood, ilmselt siis esialgse hinna andis lambavill saapa sees ja mingi eriline karv saapa peal ka. Ei tea, ei süvenenud.

Pusa Aeropostale poes, esialgne hind 48,50$ (38€), aga allahinnatud ja uueks hinnaks 9$ (7€).

Pluus Aeropostale poest, esialgne hind 18.50$ (14€) ja allahinnatud hinnaks 1.99$ (1,5€).


T-särk Rue21 poest. See pood on üks mu lemmikuid nagu nii, seal on nii ilusad ja armsad ja samas lahedad asjad. Selle särgi eesmärk on toetada rinnavähi organisatsioone, sest oktoober on USAs rinnavähi kuu (meil on ka mingi taoline projekt, aga ma ei mäleta, mis kuus see oli) ja see pluus oli seljas ka väga väga ilus, nii siis ostsin ära. Maksis 9.99$ (7,7€).


Püksid Aeropostale poest, algne hind oli 34.50$ (27$€) ja mina ostsin 9 dollariga. Mu lemmikpüksid nüüd, nii head pehmed ja no roosa on ju tegija.


Pidžaama, Rue21 poest, maksid 14.99$ (11,5€), olid kallimad kui ma oleks tahtnud, aga no siin olid vahepeal ööd nii külmad, et ma reaalselt magasingi pusa seljas, seega need olid vajalikud. Ja nunnud pingviinikesed on ka peal. 


 Kaelakett "K-tähega," ma ei mäleta, mis selle poe nimi oli, mingi ehetepood oli, maksis 7.99$ (6€).

13. Hunnik asju koos.
a) Nike jooksutossud - Nike poest, originaalhind 99.99$, soodustusega sain 49.99$ (39€)
b) Lühikeste varrukatega jooksusärk - Walmartist, maksis 9.99$
c) Pikkade varrukatega kampsun - Rue21 poest, maksis 19.99$
d) Spordirinnahoidja - Nike poest, originaalhind 49.99$, soodustusega sain 9.99$


Jooga püksid, ostsin need Meijeri poest, maksid 29.99$, olid allahinnatud 14.99$ peale.


Päikeseprillide komplekt, tellisin Ebayst, maksid 19.99$ ja sellele lisandus shippingutasu Eestisse, sest mind kasutati ainult kauba ostmiseks ära, haha. Shipping oli 13$ ja midagi kopikatega.


Nii, vist said enam-vähem kõik asjad. Pesud jätsin panemata, need isiklikumad, aga nende hinnad on enam-vähem samasse klassi, mis Eestis ning mu lemmikud Puma sokid, mille kohta ma palju küsimusi olen saanud. Esimesed ostsin Burlingtonist, 6paari 7.99$, teised ostsin ka sealt ja kolmandad ostsin siit TjMaxxist, olid 6 paari ja 9.99$, aga mulle meeldivad need viimased rohkem, need on õhemad ja kuidagi ilusamad.

Eelmises blogis mainitud lukustatud riietekabiinid vist sai ka valesti natuke välja hõigatud, sest tõepoolest, Mari juhitud tähelepanu, et Oregonis neid pole, tuletas meelde, et Stamfordis neid ka ei olnud. Võib-olla on siis mingi Ohio kiiks või teatud poodide kiiks, aga no siin on küll kõik kabiinid lukus.

Ja siis ütlen veel, et Aeropostale'st sai mu uus lemmikpood. Ebareaalne lihtsalt, mismoodi allahindlusi tehakse ja 100 dollarilised asjad lõdvalt 20-30ga ära müüakse. Pagana eestlased, tehke järgi.. Hahaa. 

10 kommentaari:

 1. Marylandis olid ka uksed ikka valdavalt lukus või kui polnud jagati neid kaarte, mitu asja sul on ehk keegi ikka nagu hoiab mingil määral silma peal.

  Aeropostales on alati jaa mingid kõvad soodukad. Ma ei ostnud kunagi neid dressikaid või pükse täishinnaga - ei tea, kes üldse ostab, kui kohe tuleb soodukas ja jälle hinnad all :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Olgu, siis ei ole ainult Ohio kiiks.

   Ma keeldun üldse mitte ühtegi asja ilma soodushinnata ostmast, sest siin on kogu aeg allahindlused :D Sul on täiesti õigus, ja see pood on ikka ülemõistuse mõnus. Kuigi seal enamik asjad sellised vabaajarõivad, siis noh, ma ilmselt aasta jooksul ostan sealt ikka igast kraami kokku endale.

   Kustuta
 2. Kas sa polegi Victoria Secreti usku pööranud...Aga ma juba kujutan, ette kuidas ma neid USA poode vallutama hakkan.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei ole, minu jaoks mõttetult kallis pood. Ja seda ei ole ka siin mul eriti lähedal, Stamfordis käisin, aga tulin sama kiirelt välja.

   Kustuta
 3. Metsikud allahindlused ikka.. Kui jälle midagi uut ja põnevat ostad, siis anna blogis ka teada. :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Allahindlused on tasemel jah :D Eks ma üritan siis edaspidi kohe pildistada kui ostan.

   Kustuta
 4. Anonüümne14/10/12 11:45

  Gerli, ma oleks selle Guessi mustast jopest huvitatud! :)
  Su ema ei saaks ntks tagasitulles kaasa võtta? :)

  Harjet

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Hehe, ei, ma arvan, et neil on endal ka kohvrikaaluga probleeme, nad tulevad ju siia shoppama :) Seega ma ei saa sellist asja lubada, kahjuks.

   Kustuta
 5. Anonüümne14/10/12 16:45

  täiesti julm..ma vist totaalselt hulluks seal guessi ja hilfigeri poes..no ulme odavad hinnad ikka :D siin krt poodides samade asjade eest röövitakse ikka korralikult rohkem.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Noh, eks ma ka omajagu hullunud.. :D

   Hilfigeri poe kohta on mul täitsa ehe näide olemas, kaks kotitäit siin maksid 220$ ja Eestis samad asjad oleks ligi 700€ maksnud.

   Kustuta