pühapäev, 14. oktoober 2012

Laupäev

Eile õhtul jutustasin veel Adami ja Ameega, kui koju tulin, Adam ehitas Eviele jalgratast, sünnipäevakingitus. Jah, veel üks. Kõik filmidest nähtud suured momendid sünnipäevadel (ja jõuludel ja aastavahetusel jne) ongi reaalses elus ka nii ja kingitusi on tegelikult ka nii palju.

Õhtu-öö olid veel lõbusamad, jutustasime Michaelaga (Tšehhi tüdruk, kes oli nüüd kuu aega re-matchis ja läks täna hommikul lõpuks oma uue pere juurde) ja jutustasime veel Camillaga, kellega meil üks vägagi ühine kogemus USAst nüüd on, haha, jagasime muljeid. Väga lahe. Lisaks sain telefonikõne Eestist (eksole, rikkalt elame), õnneks USA numbrile ehk mina vapsee ei maksnud midagi.

Poole ööni lahendasin teooriaeksami teste, väga lahe, lõpuks kui juba 80 küsimust 0-veaga tulid, oli endal ka lõbus ja hea tunne. Mingi poole kahe ajal või jumal teab millal, jäin magama ka. Hommikul ärkasin pool üks. Poolehmatusega, sest ma olin üpris kindel, et eksamile me küll ei jõua, haha. Mööda ei pannudki. Õnneks Adam ei viitsinud ka minna. Mina ei taha sinna üldse minna, ausalt, see sakib. Ma mõtlesin, et peaks öösel salaja minema seda ümbrikut harjutama (auto manööverdamise eksam), see tundus kõrvaltvaadates küll nii väike, et elusees ei sõida ära. Jube jama ka, et võõras auto. Oma autoga teeks kinnisilmi vist ära. Eesti autoga ma mõtlen, sest see auto, mis mul siin on, on küll täitsa okei ja tunnetan küll, aga mõnikord on küll nii, et ise arvan, et kohe on vastas, aga tegelikult mingi sada meetrit ruumi veel.. 

Niisiis passisin voodis veel ja lebotasin niisama, kella neljast algas mu tööpäev. Üleval oli ainult Evie. Mõtlesin küll, et imelik, aga oletasin, et ju Gram läks hiljem magama ja sellepärast alles magab. Lõpuks ärkas Gram kell pool kuus. Oh jumal. Temaga on see jama, et mida kauem ta magab, seda pahuram ta tavaliselt on. Nii ka täna. Alustuseks jonnis, röökis ja nuttis ta umbes 10 minutit. Lõpuks läksime alla, ma serveerisin neile ekstraägeda õhtusöögi - makaronid, võileivad, jogurt.. Noh, et ikka valikut oleks. Mõlemad sõid taldrikud tühjaks.

Täna oli õues totaalne üllatus. Väljas oli 21 kraadi. Jah, eile ma käisin shoppamas, külmetasin õues vesti ja kampsuniga, täna olin lühikeste riietega. See on see USA ilm.. Igal juhul läksime me parki. Igaks juhuks läksime autoga, sest taevas oli nii tume, kartsin tõsiselt paduvihma kätte jääda ning nii oli kindlam auto läheduses hoida. Pargis olime kaks tundi, lõpuks oli nii pime, et me näinud enam üksteistki ja lapsed olid murid nagu mõned põrsad pori sees. 

Kodus vannitiir, mis oli veel ekstranaljakas, lapsed olid väga hoos ja koostööaldid ning kui ma nad vannist välja võtsin, oli meil veel ekstrahuumor vestlus Eviega.

Evie: Don't talk with me. (-Ära räägi minuga)
Gerli: Why? (-Miks?)
Evie: Because you talk too much to me. (-Sest Sa räägid liiga palju)

Hahaha, ma hakkasin niimoodi naerma, et Evie lõpuks naeris ise ka ja kui ma pärast Adamile ja Ameele rääkisin, naersid nemad ka korralikult. Seoses Evie naljadega, meil oli eile ka üks naljakas juhtum, millest ma unustasin kirjutada. 

Gerli: Too much TV is not good for your eyes. Or you have to wear glasses like I do. (-Liiga palju telekat ei ole Su silmadele hea. Või Sa pead prille kandma nagu mina).
Evie: Ohh, I loooovee glasses. (-Ohh, ma aaarrrmrmastan prille.)

Väike ebaõnnestumine vist.. Hahaha.

Kella üheksa ajal tulid Amee ja Adam ka koju, oma järjekordselt jooksmiselt, mind enam üldse ei üllata, kui ma mingil ebatavalisel ajal tööl olen, siis nad raudselt jooksevad kuskil. Veetsime umbes tunnikese koos, Amee-Adam-Evie-mina ning rääkisime juttu ja tegime nalja, küpsetasime veidi sünnipäevakooki, Eviel on homme sünnipäevapidu. Päris mõnus oli, Amee rääkis, et talt küsiti täna dokumenti, hahaha! Kuigi ta tõesti näeb isegi noorem välja kui mina, siis see oli ikkagi väga naljakas. 

Niisiis oli jälle tore õhtupoolik lastega, mõnus patareide laadimine ning tore õhtu veel ka oma "mänguvanematega," igati hea tunne on sees. Mulle meeldib, kui me mingit täiesti lambiseid asju räägime, siis on kohe selline kodune tunne. Õnneks nad on samasugused terava huumoriga nagu ma ise, siis ei ole mingeid solvumisi ja saan end nagu kala vees tunda.. Ma loodan, et mu oma isa Eestis ikka igatseb mu teravaid nalju, haha..

Ahjaa, oleks hästi armas, kui need, kes mu saadetud asjad kätte on saanud, annaks mulle teada ka, muidu ma muretsen end lolliks, kas ikka jõudis kohale või ei jõudnud. Aitäh. 

Lõpetuseks hunnik pilte meie tänasest päevast. 
Kõik koos - CHEEEESEEE!!
See seal on Gram, haha

Õpetasime täna Gramile, kuidas liumäest niimoodi lasta, et ei kukuks, siiani ta sõitis siukse hooga, et alati lõpetas pikali maas. Raske töö tulemusena maandub ta nüüd edukalt - YAY!!

Kuuukkkuu??

CHEEESEEE

Ahvid puuris

Evie tahtis endale pilti teha minu tossudest, talle jubedalt meeldivad need, haaha. Kurikuulsad Puma sokid ka paistavad.

Siin rajoonis reaalselt ei ole väikseid maju, no lihtsalt ei ole. Antud muruplats on jalgpalli väljak, selle ümber ja tagant ma tavaliselt käin jooksmas, kuna mulle ei meeldi asfaldi peal joosta ja seal on väga mõnus muru.

Evie järjekordsed fotografeerimise oskused, ta jätab alati pool mind ainult pildi peale, ahhaa.

Halloween täies hoos, järjekordne maja meie rajoonis ära kaunistatud. Ukse kohal olev ämblik on mu lemmik!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar